Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To masz tu sporo tematów dla siebie na tym forum : )

Sam liznąłem trochę fizyki- metalurgiem jestem i nas przemęczyli z wielu dziedzin.

Co do innych nie do końca naukowych- udowodniona jest energia chi. Kamery termowizyjne są w stanie ukazać zmianę temperatury ciała.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moyna w takim razie prosic o jakies linki ktore te "dowody" potwierdzą?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

discovery miało kiedyś cały program o energii chi, spróbuję odszukać.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie, chodzi mi o jakis tekst naukowy, nie musi byc koniecznie rozprawa habilitacyjna :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem nic nie pisać , ale napiszę , kolega studiował tzw różdżkarstwa nawet wcześniej nie wiedziałem że to można studiować . I nie wywodząc się powiem tak Ściema .

Czyste trafianie na chybił trafił. Oczywiście o zależnościach się uczą .

Był też program o tym i sprawdzili kilka osób patrząc sondami gdzie pokazywał , i raz była woda a raz nie :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są takie studia?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź i Wrocław , psychotronika tam tego się nauczysz :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mówisz że to bzdura? Więc można się wybrać tam po to aby dowiedzieć się że to ściema.

Mi wystarczy to co sam wiem.

Co do tematu- gusła- pomyślmy tak: okazuje się że istnieją rzeczy nadprzyrodzone i możesz na nich sporo zarobić. Co zrobi przeciętna osoba?

Np. Odkryć, że można odpowiednim zaklęciem spowodować wzrost wskazanego korala o parę cm na dzień. Czy pierwsze co zrobisz to napiszesz o tym na forum?

Po paru miesiącach okazuje się, że ktoś jeszcze wpadł na coś podobnego i chwali się że za pomocą magii ma takie przyrosty. Co jest Ci bardziej na rękę? Wyśmiać go i wskazać dowody na bzdurność tezy. Czy przyznać się że tak zarobiłeś?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarykruku :D ja to tam moge nago przy ognisku tanczyc podczas pelni jesli to pomoze koralom rosnac :D)

W sumie jesli nawet nie - to takze moge potanczyc. A co tam :D hehehe.

A wszystkim spragnionym rzeczy dziwnych polecam kanal discovery i serie programow 'nadludzie'. Naukowe proby wyjasnienia nadzwyczajnych zdolnosci na pozor zwykly ludzi. Zawsze konczace sie co najwyzej hipoteza.

A takze niezbadane i nie zrozumiale zdolnosci zwierzat w przewidywaniu przyszlosci czy telepatii.

Niektore rzeczy musimy brac na wiare niestety. Bo jestesmy zbyt mali by wszystko ogarnac :D

Sam mam umysl scisly - matematyczno-fizyczny. I nawet nie probuje sie zaglebiac w niektore zagadnianie bo odpowiedzi rodza tylko kolejne pytania :D

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi- Tu nie chodziło o sposób na szybszy wzrost, tylko o fakt, czy podzieliłbyś się sposobem na forum czy raczej zostawił dla siebie.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szarykruk - a Ty jak byś zrobił ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałbym kogoś albo założył drugie konto i napisałby z tamtego konta że znam zaklęcie które przyspiesza wzrost korali, po czym z drobnym błędem opisał jak to działa. Następnie z głównego konta wyśmiał i udowodnił, że nie działa.

Zysk zostawiłbym dla siebie.

A gdyby ktoś po za mną odkrył ten sposób, to szybko przypomniałbym że już ktoś kiedyś coś podobnego pisał na forum.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to czekałem na taka odpowiedź , i teraz daje takie coś do zastanowienia czy, chmm nie wiem czy powinienem to napisać .

Ale niech będzie czy jeśli ktoś bez magicznych zaklęć zna jak utrzymać akwarium, to czy piszę o tym na forum . Czy może zatrzymuje tą wiedzę dla siebie i piszę jak to nazwałes

z drobnym błędem opisał jak to działa[/b]]

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał być przykład.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gusła gusłami ale mój nowy zbiornik czerwona kokardkę już ma :D

nikt jej nie widzi ale odstraszać złe moce ma


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusła gusłami, a gdzie jest cała ezotyryka a dla umysłów ścisłych jeden z ich działów - numerologia.

Co nie istnieje?

Nikt nie miał z nią nic wspólnego?

Przecież potężne firmy korzystają z ich pomocy przy rekrutacji pracowników. :coffee:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczby sa wazne, ba nawet sobie ostatnio kupilem zegarek z kalkulatorem :)

2N240.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orzesz w mordę gdzieś taki sprzęt znalazł 90lata mi się przypominają :question::thumbsup:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przesąd- im droższy zakup, tym większa obawa i płacz.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orzesz w mordę gdzieś taki sprzęt znalazł 90lata mi się przypominają :question::thumbsup:

w internecie. zobaczysz przy najblizszej okazji, jak nie zapomne ubrać :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to pamiętam taki:

calcwatch4.jpg

Ogólnie oldskulowe zegarki są fajne, sam mam G-Shocka w tym stylu :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę nazywać zwierząt ani nikt inny np : kupiłem iglicznie dawno kolega nazwał ją kabel , zdechła.

Kupiłem babkę kolega nazwał ją piasek , wyskoczyła.

Kupiłem kameleona nazwałem go zdechł .

A jak nie nazywam zwierząt to jest ok odpukać w nie malowane :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.