Skocz do zawartości
Gość buczi82

ogame

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Tak z innej beczki, czy ktos z morszczakow mial stycznosc z www.ogame.pl ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam - na początku wciąga, ale potem pożera zbyt wiele czasu i w zasadzie nie przynosi frajdy. Zdecydowanie szkoda czasu.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

hehe dokladnie tak jak piszecie :D

zaczalem na uni19 w 2006 roku a obecnie gram jeszcze na innych trzech, masakra...

a najgorzej jest zakonczyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi kumple grali, pod koniec była taka paranoja (!) że jeden z nich zawsze siedział w domu i pilnował floty... Masakra, wyglądali jak banda narkomanów... Ja próbowałem pograć ale jakoś nie zadziałało, mierziło mnie to że można było kupować jakieś surowce za prawdziwą kasę...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uni 24 - Romulan Star Empire

4 lata poszłoooo :D Na początku było extra, a potem wymyślali te płatne opcje itp......... szkoda gadać.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Tomek, i jestem ogameholikiem..

Na początku był szał było super, jednak z czasem za dużo czasu temu poświęcałem potem doszło bulenie za tą durnotę.

Gra jak narkotyk mnie wciągnęła na 3 lata, ale dałem radę.

Od 2 lat "jestem uświadomiony" :D

I pewnie grałbym dalej gdyby nie fakt że tego typu gry są jak domek z kart, liczebność gracz rośnie i rośnie aż dojdzie do momentu kiedy nowe uniwersa powstają co miesiąc i nabijanie pozycji w rankingu raptownie traci sens jeżeli nie wykupuje się regularnie pakietów, dodatków kont premium itp.

Nie gram już w żadną grę online tego typu. Super strategia super rozrywka do czasu aż nie zapadnie się pod sobą.

Kiedyś na 1 uniwersum grało przeciętnie 35000 i było tych uni z 16, w ciągu 3 lat powstało z 40. I powstają dalej, liczba graczy drastycznie spada.... dziś na 1 uni gra chyba nie więcej jak 200osób i to raczej elita której się już nie dogoni na całe szczęście się wyzwoliłem :D

Odradzam gry w to bo grać 1-2h dziwnie w zasadzie nie ma sensu a siedzenie po 8-10 to już choroba.

Potraktujecie ten psot jako pół żarci pół serio.

Dziś jestem dumy że nie gram w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram dalej od 6 lat:)

Z tym , że ja górnik jestem , nie flociaż i rekreacyjnie po 2h dziennie.

Uni 60 , top 120.


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja to jestem anonimowym graczem i staram sie w nic nie grac. ostatni raz dałem się wciągnąć 2 lata temu... gdy zacząłem się automatycznie budzić w nocy by przeładować grę :D już wiedziałem, że dłużej nie można tego ciągnąć. Wszyscy byli w szoku, gdy skasowałem konto. Prócz wyzwolenia nie czułem nic więcej :D Życie w realu jest ciekawsze :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ptaszki śpiewają kwiatki pachną co??? :D

Kumpel dostał bana do 2039 roku, nie pojmuję po co robić takie długie kary :D z 20 lat ludzie zapomną co to za gra była :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam z kolei że nerdziłem dość zdrowo w Lineage 2 :D Ale to jakby zupełnie inna rozgrywka :D

Ale i teraz bym chętnie pograł od czasu do czasu, jakbym miał neta z prawdziwego zdarzenia ...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam http://progressquest.com/ Poziom rozrywki podobny, a nie wymaga tyle czasu od gracza :D

p.s. A ja sporo grałem w Warhammer Online, ale potem zacząłem montować solniczkę i mi było szkoda czasu i kasy na grę :D


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem moją "przygodę" z ogame jakieś 7 lat temu na uni 12 grałem tam 3 lata (całe liceum;-) pod koniec byłem już przez ponad rok w top 100 no ale po prostu znudziło mnie to i po części również wQ...ło ponieważ coraz trudniej było mi utrzymać pozycję nie łamiąc swojego świętego prawa (nigdy nie płać za gry internetowe)więc konto oddałem znajomemu z klanu i już od 4 lat nie biore

... no dobra przyznaje się od czasu do czasu pogram sobie w jakieś MMORPG typu "LastChaos" czy "Rappelz" no ale to tylko gdy mam naprawdę sporo wolnego czasu...

Ale przyznam również że mam znajomego który nie potrafi spędzić dnia bez conajmniej 6 godzinnej gry w "World of Warcraft"

przez co wyrzucili go ze studiów nie wspominając już o tym że nie może znaleźć pracy (o ile w ogóle szuka) a i wyciągnięcie go na piwo do baru graniczy z cudem...


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu w pewnym Uni była planeta Aksa i inne jej kolonie...może nie była w TOP 400 ale była moja:)

Faktem jest to co napisali przedmówcy, gra wciąga, chcąc zdziałać cokolwiek trzeba poświęcać sporo czasu a czołowka zapewne podporządkowywała jej życie.


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Mnie tak naprawde wciagnala pewna osoba, wlasciciel PUBu w Darlowie, PLAZOWA 11(polecam), taki tez mial nick na uni11, no i zeby nie jezdzic do domu co 5min, to zalozyl neta w pubie i tak sie zaczela moja przygoda, na pietrze piwko z kumplami, a przy barze ogame... niestety nalog jest silniejszy, myslalem ze jak sie dziecko urodzi to skoncze, ale niestety nie moge, oczywiscie gra nie jest jedynym powodem dla ktorego nie moge skonczyc, tylko ci wszyscy ludzie z ktorymi gram, super ekipa, bardziej jak rodzina hehe ale mam nadzieje ze w koncu wszyscy z tym kiedys skonczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś . Byłem w top10 , no ale w końcu się znudziło...i się zakończyło. IMHO lepiej wyjść latem do parku niż męczyć się przed tym...


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z Ogame zakończyłem już z 4 lata temu. Pomogła mi pewna burza, która odcięła mi dostęp do neta. Cała okolica polowała wtedy na mnie włącznie z królowa ówczesnego UNI. Tamtej nocy mieli szansę by w końcu mnie dopaść i skrupulatnie ją wykorzystali. Cała flota poszła w pi.... Później próbowałem się odbudować ale zabrakło chęci. Całą kasę ładowałem w moje stateczki a kopalnie zeszły na dalszy plan i odbudowa strasznie się dłużyła. To właśnie w połączeniu ze wstawaniem po nocach, urywania się z imprez sprawiło, że skończyłem z nałogiem. Gdzieś na necie jest fajna piosenka o Ogame. Poszukajcie sobie. Daje do myślenia.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram od kliku lat na U44. Na początku przygody jak miałem flotę, też zrywałem się w nocy żeby sprawdzać, czy ktoś mnie nie złomuje, ale stwierdziłem dosyć szybko, że nie tędy droga. Teraz czasu mi to nie zabiera praktycznie w ogóle, bo jestem górnikiem. Pokojowy, PH 5,5, neutralny dla środowiska :D Loguję się raz dziennie, czasem raz na 2 dni. Ot tak pykam sobie. Zostało przyzwyczajenie.

Większym problemem jest dla mnie NR, RC, RK bo to mi pochłania większość mojego wolnego czasu :D


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa znam to z wlasnego doswiadczenia. Uni49 Ogame zabralo i 2 lata zycia. Wszystko robilem pod zegarek. Kiedys wyszedlem z kina w polowie filmu bo mi sie przypomnialo ze flota wraca. Zona chciala sie rozwodzic :/ Normalnie panie lipa

Za to teraz namietnie gram w WoWa. Przynajmniej moge wyjsc kiedy chce i nie musze wracac na konkretna godzine.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam jeszcze na początku, więc żadnych płatnych opcji nie było. 2 miejsce, z 6 miesięcy życia zmarnowane, wstyd mi do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, tak mnie nakręciliście że chyba zacznę sobie pogrywać :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w tym wieku to już bardziej przystoi pograć w necie, ale w bukmaherkę... Wkład niwielki, kasa prawdziwa, a przy odrobinie szczęścia i wiedzy na sól co miesiąc będzie :waving


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.