Skocz do zawartości
Kerad

Jeszcze nie jesteśmy wariatami

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś się zastanawiał nad swoim zdrowiem psychicznym związanym z coraz to większym litrażem w domu?

Jeszcze nam trochę brakuje

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-nottinghamshire-12820354


"Pozwolić przywiązaniu, by odeszło z jego życia, Jedi musi."

JODA

http://fishhunter.webnode.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prze gosciu!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a w tym pokojowym akwarium to ryby jak konie wielkie i jeszcze pływa z nimi :p


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to te rybki maja tam strasznie ciasno, a całe wnętrze zbiornika mi się osobiście nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że kawał przestrzeni do zagospodarowania niczym mnie to akwarium nie urzekło.

No i jak on to zrobił za 5000 GBP???

Coś chyba nieźle koszty zaniżyli....


450 Malawi

Podchody do solniczki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339807 sPRYTny :

Po mojemu to te rybki maja tam strasznie ciasno, a całe wnętrze zbiornika mi się osobiście nie podoba...

... dokładnie podzielam zdanie sPRYTnego , wygląda to jak dział rybny w makro


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem o tym w "Metro" kilka dni temu. A co do ceny, nie potrzebowal planning permition czyli jakby pozwolenia budowlanego jedynie obliczenia czy budynek wytrzyma 22 tony ciezaru. Musial uszczelnic sciany piwnicy a frontowa szyba ma 12 stop do tego podzielona na 4 czesci wiec szyba czy tez akryl nie byly zbyt drogie. Calosc 5000 funtow :p


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba ryby jak konie, przy tych rozmiarach nadal zaburzają mi proporcje, w akwa ciemno, woda mętna,szaro,kraty na całej front szybie... :cursin już bym wolał 3x1x1m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, przeciez ma morskie akwarium - widzieliscie

a do tego słoną wanne z rybami - nie kazdy moze sie w domu kąpać z rybami :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Zauważyłem że to jakaś prawidłowość - ludzie, którzy mają akwaria na kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy litrów zwykle pchają tam ryby wielkie jak konie i mają efekt welonki w kuli. Dla mnie bessęsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te piranie co tam ma to na początku myślałem że to leszcze :p z morskiego to mi się ta pierwsza rybka podobała co była i znikła fajna.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale w porownaniu do jednego Franka z Holandii to ta piwnica to jak filtr.

Kolega Frank wzial sobie trzy naczepy po tirach, powycinal sciany i szkielety ze spawal do kupy, a wszystko w przy domowym ogrodku. Potem obudowla hala z rozsuwanym dachem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339834 Grzegorz Dyzma :

Fajne, ale w porownaniu do jednego Franka z Holandii to ta piwnica to jak filtr.

Kolega Frank wzial sobie trzy naczepy po tirach, powycinal sciany i szkielety ze spawal do kupy, a wszystko w przy domowym ogrodku. Potem obudowla hala z rozsuwanym dachem.

jakiegos linka mozna prosic :p ?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiws dwa lata temu byl temat na forum mega akwarium Franka.

Obecnie strona w remoncie ale jak ktos ma wyobraznie to sprobujcie wyobrazic sobie zawor VDL 400mm.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339856 Tofik :

wyobraźnia podpowida mi, że odpieniacz pewnie jest wielki jak stodoła... :p

a falownik ze sruby kutra :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz to dlatego ze pan Franek holendrem jest i duzo pali :p przez to wyczucie skali mu sie rozkalibrowalo :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.