Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

teraz ma ksywę "terrorystka" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaznie mysle zeby zabrac acropore lub mille :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że rodzinka zostaje w domu :icon_yes: , mam 8 wolnych miejsc na trasie Zamość stacja docelowa. Zaoszczędzone koszty będzie można przeznaczyć na podniesienie kwalifikacji :smile_clown: ,zlot zacznie sie trochę wcześniej,a i może skuszą sie jeszcze jacyś maruderzy :) Chętnych zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i brawo!!! :clapping :clapping :clapping a jednak podjąłeś męską decyzję po naszej rozmowie telefonicznej :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepuścić taką okazję to grzech :smile_big:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

wczoraj widziałem się ze Sławkiem i Walker i oczywiście potwierdzili że będą, a Crab22 mm ma podobno przyjechać z narzeczoną :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wie o kozach... :lol: :lol:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tam jest jakies pole namiotowe w razie co jakbym po drodze do Trojmiasta zawital ? ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zlot się NIE OBĘDZIE!!! Serio, a właściwie to się odbędzie, to na bank, ale najprawdopodobniej nie w tym ośrodku! Facet jest mówiąc delikatnie niepoważny. Dziś rano miałem telefon od Łukasza, powiedział że pan M. anulował WSZYSTKIE rezerwacje weekendowe na cały sezon, nie tylko naszą, ale wszystkie, twierdząc że woli żeby domki stały puste, niż ma wynająć tylko na weekend. Kazał Łukaszowi zaproponować nam takie jakieś stare domki, bez łazienek i pokoje bez łazienek, domki bez łazienek są jak dla mnie nie do przyjęcia, pokoje natomiast są ok, łazienki są na korytarzach i nic im nie brakuje, w zasadzie można by je wziąć, tyle że po takich akcjach na wstępie kompletnie nie mam zaufania do tego typa i nie wiem czy nie odbije mu w przeddzień naszego przyjazdu i znów czegoś nie pozmienia. Ogólnie to coś nie tak jest teraz z tym ośrodkiem i nowym kierownictwem, nowy boss ma 67 lat i kompletnie tego nie ogarnia, mało tego, jak się przyjrzeć z bliska to wygląda to tak jakby ośrodek MIAŁ przynosić celowo straty, stąd te odwołania rezerwacji, wpłaty nie na konto tylko przekazem pocztowym i takie tam, wygląda jakby celowo ktoś chciał wykazać duże straty, aby potem za bezcen wykupić ośrodek jako nierentowny, no ale to tylko moje domysły.

Reasumując, pozostawiam decyzję Wam, jako alternatywę mogę zaproponować ośrodek we Wdzydzach Kiszewskich, byłem tam na majówce http://www.wdzydze-stanica.pl/ Domki są ok, może Sheraton to to nie jest, ale chyba nie o to chodzi, luksusy mamy w domu, a tutaj są łazienki, łóżka, i prąd, czyli wszystko co jest potrzebne, przewaga nad ośrodkiem w Wieżycy jest taka że na terenie ośrodka mamy za.ebistą tawernę, którą można by opanować, jest ponad 100 metrowa wieża widokowa, sauna, jak komuś nie pasuje mała łazienka w domku to są pawilony z łazienkami takie ogólnodostępna, czyste i zadbane, jest boisko do siatki typowo plażowe więc można pyskiem w piachu lądować :), ośrodek jest nad samą wodą, w ośrodku można wypożyczyć wszelaki sprzęt pływający, a 50 metrów w bok jest ładna sztucznie usypana plaża ogólnodostępna z kąpieliskiem, ogólnie kwestia jeziora, dostępu do niego itp. na głowę bije Wieżycę. Jakby komuś nie pasowały warunki, to przez ulicę mamy Hotel Niedźwiadek :) Czekam na wasze głosy, czy czekamy co się rozwinie jeszcze z Wieżycą czy mam dzwonić do tego drugiego?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo! :blink:

Zaufanie faktycznie można schować w kieszeń jak ten koleś takie maniany odwala :huh:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest wszytko jedno gdzie będę rozmawiał o morszczyźnie laugh.gif

Jak kolesie nie są specjalnie nami zainteresowani to po co mamy im wchodzić do d*py !

jestem za zmianą dry.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jest wszytko jedno gdzie będę rozmawiał o morszczyźnie
I to jest odpowiednie podejście! Brawo Kiflu :clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Mi również to miejsce pasuje

już tam byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki, nie skończymy pod pledami i folią na miejskim trawniku, ja również się piszę.

Nie byłam w żadnym z tych ośrodków, więc teoretycznie nie widzę różnicy :)

Lista gości jest ważna,a koleś od pustych domków , niech sam w nich spędza wakacje. Tu zgadzam się z @kiflu.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Dopóki, nie skończymy pod pledami i folią na miejskim trawniku, ja również się piszę.

Nie byłam w żadnym z tych ośrodków, więc teoretycznie nie widzę różnicy :)

Lista gości jest ważna,a koleś od pustych domków , niech sam w nich spędza wakacje. Tu zgadzam się z @kiflu.

:D

a może coś w tym stylu

http://www.tvn24.pl/0,1703116,0,1,noc-w-rurze-sciekowej-oplata-co-laska,wiadomosc.html

e38549ff4e369546baa442c585d609c7,14,1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że spokojnie by starczyło :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Sheraton sie przejadl :D

Wiem ze jade zobaczyc lubiane mordy i ze potem musze wyleciec z Gdanska. Jak i gdzie mam dojechac wyjdzie w praniu bede na pewno, wiec rowniez jestem za zmiana.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj grubo by bylo:D juz wyobrazam sie budzocego w srodku nocy z uczuciem sztormu. Haft kAszubski gwarantowany.

Ja mysle ze majc raptem 3 tygodnie dcyzje powinismy podjac w miare sprawnie. Jak trzeba to wplacic zaliczki zeby sytuacja sie juz nie powtorzyla to zrobmy to. Majatek chyba niewielki.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po ptakach :) Ośrodek klepnięty :D Jestem po rozmowie z właścicielem ośrodka i miłą panią w recepcji, mamy zaklepany termin 1,2,3 lipca, pięć domków 4 - osobowych, blisko tawerny :D za chwilę dostanę na maila potwierdzenie rezerwacji, wraz z danymi do przelewu i wysokością zaliczki:) Tak to się odbywa w cywilizowanym kraju i z cywilizowanymi ludźmi! To są ostatnie wolne domki na ten termin więc nie mamy co wybrzydzać, jeśli ktoś jeszcze dojdzie to najwyżej będziemy się wspomagać materacami i śpiworami, dla mnie to nie problem, ma być na luzie z lekką nutką wspomnień ze szczenięcych lat więc nawet pod namiotem jakby co mogę spać :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb - a czy są tam jeszcze jakieś wolne domki - jakby jeszcze osoby spoza listy chciały się wbić? :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Lista z nano jest zamknięta :D

A na poważnie - ta jakiś hotelik jest chyba obok ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomciu, myślę że się da, kwestia tylko kto i ile osób i jakich potrzebują warunków, bo z tego co wiem to jest możliwość dostawienia dostawki. A kto jeszcze chce się zabrać?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.