Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja też tradycyjnie będę (jak się nic nie spieprzy):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych cytrynówek, cytrynowka zabija, miesza we łbach i urywa filmy, to luźny zlocik a nie spotkanie AA :) Ewentualnie flaszeczka dla smaczku :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka pieciolitrowa bo przy malej to dojdzie do bitki o sam zapach, jak to podzielic:googleye

I zadnych zdjec, fotek cykanych z partyzanta. Jeden aparat na 3 dni wytarczy:bow


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynówka zabija, dlatego w Milówce narodziłem sie na nowo co najmniej 2 razy :)

btw jesli dam rade przyjechac to dostosuje sie do charakteru zlotu :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344480 Tester :

A cytrynowka?

Sorry chłopaki,ale spirytusu to ja tutaj nie kupię, chyba że chcecie wersję na zimowym płynie do spryskiwaczy (będzie miała ładny turkusowy kolor):)

...kto tam jeszcze studiuje...Garden!!, on będzie maił:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344483 seb :

Żadnych cytrynówek, cytrynowka zabija, miesza we łbach i urywa filmy, to luźny zlocik a nie spotkanie AA :clowning Ewentualnie flaszeczka dla smaczku :)

Pozdrawiam

seb

spoko zrobimy sebanie

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma sprawy się załatwi :clowning


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb, jest problem z rezerwacjami nie chcą przyjąć.

p.Kierownik będzie do Ciebie dzwoniła w tej sprawie w poniedziałek.

Daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca już dawno się wyjaśnilo, dzownić :help1

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb,

bylem tam w niedziele. Rozmawialem z kolega z recepcji i z nowym kierownikiem. Sa bardzo niezdecydowani i widza to sceptycznie. Kierownik najchetniej wynajmowalby na przynajmniej tydzien mowiac, ze mu pozajmujemy domki do niedzieli i nie wie co ma z nimi zrobic od poniedzialku. W kazdym razie wczoraj nie udalo mi sie z nimi dogadac.

Daj prosze zielone swiatlo, gdy sytuacja bedzie jasna.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeca cza mu powiedziec, albo rybki albo akwarium. Klepiemy domki na 3 i ma pewnych klientow. Nie garstke bo spokojnie uzbiera sie z 40-50 osob.

Nie podoba mi sie ten nowy kierownik

Seba powedz ze przyjezdzaja goscie z calej Europy:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki nowy kierownik? Nic nie wiem, dowiem się jutro o co loto.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,

prawdopodobnie ten osrodek jest w czasie wakacji calkowicie oblozony, wiec pewnie takiego wielkiego interesu, taka spokojna, abstynencka grupa, kierownictwu nie przyniesie.

Gosciu najpierw dumnie opowiada, ze ten w recepcji to jego prawa reka (jakby nas to obchodzilo), pozniej, ze podatek miesieczny placi w wysokosci 20 000 zl, a jak chcialem zarezerwowac 2 noclegi to mialem sie zwrocic do "Prawej Reki", ktory stal 3 m obok, za lada recepcji. No to sie zwrocilem. A on po odejsciu kierownika mi opowiada, ze nic nie wie i najlepiej gdyby Seb zrobil liste i inne takie glupoty, ktorych ani Seb ani my nie chcemy.

Cen, dyrekcja chyba tez jeszcze nie zna.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co zalatwi Seba. Pasuje zeby decyzja byla pewna i ostateczna bo musze klepac urlop no i samolota.

Zostaly jeszcze jakies domki?:clowning


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge cie grzesiek zabrac po drodze :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domki stoja w rzedzie i maja numery (kazdy inny ! :waving). Teoretycznie bedzie latwo trafic do swojego.:clowning

Wszystkie sa wolne, bo kierownik jest nowy, ma wielkie ambicje i nic nie wie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem kilka razy nawet przed chwilą i zawsze nie mają wolnych domków. :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to jest,właściciele pensjonatów narzekają na brak klientów,że wyjeżdżamy za granicę,ale w tym sezonie jak i w tamtym chciałem coś wynająć minimum na tydzień to słyszałem wszędzie,że zajęte wszystko do końca sezonu.W tamtym roku normalnie zostałem zmuszony pojechać do Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytny,

w niedziele widzialem w komputerze grafik - wszystko puste.

Oni naprawde sie boja, ze nikt nie bedzie chcial rozpoczynac wczasow po nas; od poniedzialku (i maja racje).

Zobaczymy co Sebastian uzgodni.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to przeznaczenie ze zlot ma trwac tydzien:) Jest jeszcze opcja trolowania pod namiotami:D

Gorzej z dzieciakami:(

P.S po poludniu zadzwonie i sciemnie ze chcialem zarezerwowac caly rydzien. Zobaczymy co powiedza.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej byłoby zorganizować zlot z końcem czerwca ceny niższe i miejsc więcej, ja tak planowałem w tym roku wczasy nad morzem.

Czyżby to było jedyne miejsce na zlot, nie chcą to są inne piękne miejsca w tym kraju.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, dziś dzowniłem do ośrodka, rozmawiałem z Łukaszem, faktycznie, zmienił się dzierżawca, mówiąc najoględniej nie jest wesoło, wprowadził z wielkim hukiem nowe porządki, połowa brygady wyleciała z pracy, maja straszne kongo tam teraz. Dziś nie było tego typa, jutro Łukasz będzie z nim rozmawiał, naświetli sprawę odpowiednio, zobaczymy co się uda ugrać, nie pisze że będzie dobrze, bo tego nie wiem, jak będzie zobaczymy. W grę wchodzi tylko ten weekend o którym mowa, zaden wcześniejszy, ani późniejszy, jutro zobaczymy co się wyklaruje, najwyżej zagramy tak że weźmiemy co będzie, pokoje, domki, pewnie jakieś domki szałasy będą wolne więc męska brygada może się w takim zakwaterować, problem żaden jak dla mnie, łazienka jest, kuchnia większa niż w YMCE. Zobaczymy jutro co się urodzi, ja tam jestem dobrej myśli i uważam że "jak jest wola - znajdzie się sposób" :clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.