Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ostania szansa zostania bohaterem i dosłania mi fotek - do końca tego tygodnia :unworthy: :unworthy: , potem robię "niespodziewankę" z tego co mam :thumbup:

PS: Luft..... co z Otwockiem ? :whistle:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z moim ziomkiem z Wawy badamy kilka podwarszawskich miejscówek, aczkolwiek powiem, że głosy na priw jakie do mnie napływają są treści nie o Otwock ale o południe Polski. Tak czy siak chce miec przegląd ofert by bylo w czym wybrać. Póki co znam z Gronkowa koło Nowego Targu (miejsc 25-30max).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mydl oczu tylko konkret, data, godzina, składka i ile gitar trzeba :)

A na poważnie - powodzenia i do zobaczenia :smoke:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Południe Polski kojarzy mi się z Bieszczadami albo Karkonoszami ;P ;P Wolałbym w te pierwsze - stanic studenckich nie proponuje, ale myślę że gdybyśmy zarezerwowali odpowiednią ilośc miejsc w Mucznem to dałoby radę ;P Dla wytrwałych wedrowców - szlak z Mucznego przez Bukowe Berdo aż do Tarnicy... dla mniej wytrawnych (to podpucha ;P) w drugą strone Halicz i Rozsypaniec.

Jak tam jest ? Tak ;)

[jak moj serwer jutro wstanie to zobaczycie :p]

Albo okolice Polanczyka Zdroj czy Soliny - tam znajdzie sie miejsce - domków wiele.

Chociaż z Gronkowa blisko do Białki Tatrzańskiej, rezerwat pod Kręmpachami etc. Zdjęcie jutro ;P

A jakby to zimą było - to można by pośmigać w Białce czy to na boazerii czy na parapecie :p

Jesienią zaś Nidzica, Czorsztyn czy dla bardziej zaawansowanych Trzy Korony z np. Hałuszowej :) Albo wypad do Czerwonego Klasztoru po słowackiej stronie, chociaż od czasów Euro tam nie byłem więc nie wiem jak z cenami :/

Ale Otwock też ok ;) Choć blisko -- to osobiście wolałbym góry ;)

P.s moja gitarra dostała nowe klucze i nowe struny D`Addario ;) Zlot ma moc twórczą ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR no to poleciałeś pieknie kolego :czapki z głów:)

Na ocene przydatności miejsca dla nas brac pod uwage powinnismy takie aspekty jak: w miare dogodny dojazd, przyjazne otoczenie, baza noclegowo-wyżywieniowa oraz cena co by każdemu odpowiadało.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobicie gdzie chcecie, ale, weźcie pod uwagę, że zlot w górach pewnie będzie, w Milówce, Krab myślę stanie znów na wysokości zadania, więc myślę że taki jesienny można gdzieś w centrum jednak ogarnąć. Choć z drugiej strony... Bieszczady jesienią... Ech... Żadne inne miejsce w kraju nie robi na mnie takiego jakiegoś magicznego wrażenia :welcome:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no nie wiem...troche wyrzuty mam ludzi na banana narażać :whistle: zobaczymy,zobaczymy :rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmmmmmm bieszczady, Sanok, Solina kojarzą mi się z końcem świata, ale to zasługa gps :D Byłem tam w ubiegłym roku na juvenaliach. Piękna kraina... domki pttk nieopodal rzeki i czołgu... dobra też się dowiem na wypadek (zapytanie poszło do Sanoka).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice Gronkowa:

Dębno

MG_0673_1.jpg

Niedzica

MG_0629.jpg

Czorsztyn

MG_0645.jpg

A jesli chodzi o Bieszczady:

Bukowe Berdo

MG_0482_2.jpg

Widoki z Tarnicy

MG_0525.jpg

To kiedy ten zlot na poludniu Polski ?? ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby pogodzić wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie - miejsce kolejnego Zlotu


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie lzy sie cisna!

Dopiero dotarlem do domu. To byl zlot! Super!!!!!!!!!

Seb, wielkie dzieki za organitacje i opieke. Byles wspanialy! Organizacja, spokoj, gitara, kurde, dobry jestes! Takie letnie zloty na Wdzydzach powinny wejsc do obowiazkow Morszczakow mimo, ze czasami kolejka w barze do piwa slabo szla naprzod, ale moglismy sobie usiasc i poczekac  :lol:. Bardzo podobala mi sie mina pani, gdy na jej oswiadczenie, ze nikogo nie obsluzy jesli nie sprzatniemy z kolejki krzesel, wszyscy ze smutkiem wstali i sobie poszli (na szczescie zapasy byly nie do wyczerpania).

Tak jak ze Skoczkiem, to juz dawno sie nie posmialem. Przepona bolala  :rofl:

Monika dbala o wszystkich, byla dama zamieszania i miala nawet sprawna jedna noge (na poczatku dwie!)! 

Nasza "mlodziez" jest "za***ista". Dobrze, ze byli, bo przynajmniej ktos nas pilnowal.

Grzesiu, Terax, Jasiu,, Wlodek, Noa- to kompania, z ktora mozna na kazdy zlot pojechac.

Przepraszam, ze nie kazdego wymienilem.

Z Kojaczkiem malo porozmawialem, bo sie trudno bylo dopchac. Ma dziewczyna klase.

Ludzie, ktos juz napisal, ze to bylo "wesele", ale jakie! Po dwoch dniach chrypa przeszla i zaczely sie wspomnienia. Przeciez tam nawet tance byly!

No i to poczucie, ze juz nie jestem Lapserdakiem!

Dziekuje wszystkim!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze Marzenka nic nie upolowala :harhar:

PS. Stanislaw pamietaj ze zwiedzanie Londynu nadal aktualne


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu :welcome:

DZIĘKUJĘ za wszystko! przecudownie było Ciebie poznać i porozmawiać bez monitora/telefonu, ten zlot wart był nie jednego a dwóch kolan :D

uściski dla Ciebie i Małgosi i Marzenki!!!

do następnego razu , czego Wszystkim nam życzę :thumbsup:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STANI WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :thumbsup: :thumbsup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr Garden

Ciebie to trudno zapomniec  :thumbsup:

AnT  nie przeginaj. Z Toba sie ciezko rozmawia. Zaraz brzuch boli. :evil:

Monika, mam wrazenie, ze moje moje "+2" zmieni sie na +3 :p ! Zauwazylem, ze sie dobrze rozumialyscie. Jak dla mnie, to musialem za duzo wysluchiwac, ze jestes fajna. To juz dawno wiedzialem, a one w kolko Monika i Monika.

O chlopakach tez troche podsluchalem, ale to juz zostawie dla siebie. Duzo tego bylo i wszystko na ok., takze po co ich tu wprawiac w pyche. :harhar:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...byliscie,zobaczyliscie,poczuliscie...a mnie tak szkoda,tak naprawde przykro...chcialbym cos takiego przezyc...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Stani :coffee: Powitać po zlotowo :D

Czapeczka Stani z głowy przed Tobą, ale to już wyjaśniliśmy :)

Mam nadzieję że ....... nie był to nasz pierwszy i ostatni raz. :unworthy:

PS: A propos Marzenki i Małgosi, czy ktoś je widział na naszych koszulkach ? :smoke: JA domagam się zdjęcia :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już dość męczenia tych,którzy nie byli ?!

Omijaj po prostu temat Marecki. :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani - Ty to dopiero sobie zlot przedluzyles ;) ;) A tance do dnia dzisiejszego wspominam ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poprosily o wstawiennictwo:

Marzena napisala: "chlopaki tez cool byli" :thumbup:

Malgosia prosila o przekazanie:

Do Moniki:

Monika, naprawdę miło było poznać tak miłą osobę jak Tyna fantastycznym (dla mnie absolutna nowość) zjeździe Morszczaków.

Szkoda tylko, że miałaś kontuzję i miałam spore wyrzuty,że Cię nie odwieźliśmy, a nawet nie wzięliśmy Twojego numeru telefonu, żeby zadzwonići spytać jak po drodze do Olsztyna. Chyba za dużo wcześniej wypiliśmy.

Mam nadzieję, że z kolanem dobrze i możesz w pełnikorzystać z uroków lata. A Seba na następnym zjeździe powinien Cię cały czas narękach nosić. Mam nadzieję, że nie omieszkasz mu tego napisać. Ja zresztą teżzamierzam.

Malgosia do:

Seby, Skoczka, Prezesa, Adama, Gardena, Jasia:

Witam ekipę najbardziej Zajebistej Imprezy Morszczakowej.Trochę późno na temat, ale dopiero pozbierałam sie po urlopie, na którym trzymałam się konsekwentnie z dala od laptopa. Teraz będą podziękowania i głupie komentarze.

Seba - naprawdę gratuluję i podziwiam, że zaryzykowałeś zebranie wszystkich indywidualności do kupy ( w tym nie znanych Ci zupełnie wczesniej dwóch blondynek) i zorganizowałeś nam czas. Chętnie tez posłuchaliśmy jak grasz na gitarze. Nigdy nie zapomnę Ci "smaku"chrzestnej solanki, masz to jak w banku. Monika tez Ci pewnie nigdy nie zapomni, ale wspominała, ze może spojrzy na Ciebie łaskawszym okiem jak na następnej imprezie będziesz ja nosił na rękach ( i nie upuścisz). Cieszę się Skoczek, że mnie lubisz (z wzajemnością !) - przyniosłeś mi herbatę co Twoich kolegów niepomiernie zdziwiło, więc chyba mnie lubisz. A może Staniego. To właściwie wszystko jedno. Fajnie mi sie z Tobą gadało i czekamy na Ciebie w Trójmiescie !Grzesiu - widok twoich bokserek zaprezentowanych na imprezie - bezcenny. Nieudało nam się popływać razem kajakiem, ale może jeszcze wszystko przed nami. :welcome:

Adamowi dziękuję przede wszystkim za jego nieprawdopodobne ciepło, gościnność ( smażony dorsz !!!) i poczucie humoru,chociaż musze przyznać, ze tego ostatniego nikomu z Was nie brakowało. Adaś -możesz przekazć swoim synom - taki ojciec to skarb. Garden wraca nam wiarę w młodzież, bo brakuje pozytywnie zakręconych młodych wariatów z tyloma pasjami i klasą. No i nieźle tańczy. Jasiowi gratuluję pięknego cela w stopę Staniego -to na pewno jeszcze bardziej Was zbliżyło, oraz społecznej postawy w"siedzacej " kolejce w barze. :coffee:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.