Skocz do zawartości
SkoczekPL

Sklep w Markach - warto zobaczyć.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie piszę tego posta żeby zrobić reklamę Tomkowi, ( samą reklamę wykupił na forum on sam)

Post ten chciałbym żeby był informacyjnie dla m.in przejezdnych morszczaków bo naprawdę jak na polskie realia - sklep wygląda fantastycznie.

Śmiało można wybrać się z rodziną ( łącznie z żonami) bo na razie nie ma cen "w widocznych miejscach" :)

Dlaczego jest inny od wszystkich innych sklepów w Polsce ? (nie piszę że jest lepszy od innych sklepów bo każdy morszczak ma swoje zdanie o każdym sklepie) ale.......

W czym jego inność ?

Po 1 dostaje się ciasto na wejściu :)

Po 2 napoje

Po 3 rabaty

Po 4 ..... tylko nie wiem czy to nie było tylko na otwarciu :)

Tak czy owak... cały sklep mieści się tak mniej więcej na powierzchni 350m2

Łącznie w systemie jest około..... 90-100tyś wody, żeby to to zasolić poszło coś około 3t soli, marki soli nie podam bo nie wiem :)

Po wejściu na "teren" z akwariami brakuje tylko koszyka na kółkach.... reszta jak w Almie :)

Miłą odmianą jest kiedy się idzie do sklepu z akwarystyką morską i nie jest to jeden lub dwa zbiorniki - jak często to ma miejsce w małych miastach.

Więcej szczegółów technicznych to nie powiem bo nie chcę kłamać ale jak coś to Tomek mi może podesłać :)

Także polecam przede wszystkim jako "atrakcję turystyczną" bo naprawdę jest co pooglądać (łącznie z rekinem :)), oczywiście jak coś się komuś spodoba - można kupić :)

Dodaję kilka fotek ..... bo lepiej oglądać niż czytać.

PS: Wiem że pewnie jakoś zdjęć ... taka sobie ale jakoś nie można było się skupić :)

PS1: Mam nadzieję ze Kuba żyje bo ile on się woreczków i koszyków nanosił :)

1.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

10.JPG

11.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

17.JPG

18.JPG

25.JPG

26.JPG

29.JPG

31.JPG

44.jpg


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Czemu dzieli nas ponad 400km... ;x


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350235 Gotterdammung :

:)

Czemu dzieli nas ponad 400km... ;x

Ciebie i mnie ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, najpierw pojechałbym po Ciebie, i dał sie zaprowadzić do sklepu za rękę, sam bym sie bał :)

Ale wrażenie robi niesamowite...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL powinieneś dostać bana :) . A tak na poważnie wiedziałem że będzie grubo ...ale nie wiedziałem że aż tak. Wybiorę się na pewno. Chociaż od "naszej" strony trza całą wawę przejechać.

pozdrawiam Janusz

Skoczek Pl. daj znać ile i ile mają mieć % ...bo to różnie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze!!! to ja się dopiero dowiaduje ze taki sklep się otworzył:cursin


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanuszD: nie musisz przez Warszawę - poleć przez Lublin to nie jest tak źle:) Byłem ze Skoczkiem wczoraj i pomimo tego że wyprawa zajeła nam prawie cały dzień (ale zmarudziliśmy też u Kubasaa na jagodziankach) to naprawde było warto. Taki mały nieformalny zlot sie zrobił....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanuszD - jakbys lecial z Wadowic na Warszawe zamiast gierkowka (ktora i tak jest teraz rozkopana i korki sie robia) a 7ka na Kielce, Radom to Warszawe mozna w zasadzie ominąć jadąc np. przez Warke, Górę Kalwarie, Otwock w kierunku Zielonki :) Co prawda trasa Radom-Grójec-Janki to w większości ekspresowa i robi sie i w 40minut ale pozniej mozna i kilka godzin stracić aby przebić się przez Warszawę :)

P.s przez Lublin z Wadowic to już będzie kółeczko :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz, tylko kremówki kup bo z "jagodziankami" to różnie bywa :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jestem pod wrazeniem...i coraz bardziej powatpiewam czy Francja dorowna poziomowi akwarystyki polskiej...i nie tylko akwarystyki...oby takich sklepow bylo wiecej...Skoczek,powiadasz ze ciasto podaja...?...a ja tak zjadlbym makowca...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep rzeczywiście robi niesamowite wrażenie.Byłem z żoną i córcią,tort jedliśmy i wyszliśmy parę groszy lżejsi:baby


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rzesz .... brak mi słów :) szkoda, że tak daleko.


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie,ale córcia dostała taki kawałek, że i dla mnie starczyło:clowning


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZACUN !

Europejska liga Śląski charakter :) :)

Gratuluję takiego sukcesu w rozwoju firmy ! Jak kiedyś pod marketem kupowałem od Tomka sól i opowiadał że będzie robił sklep w Zabrzu, to chyba sam nie wiedział że taka przyszłość przed nim.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dla Twojego maleństwa na plus dla portfela niekoniecznie. Ja wiem że do Marek będę wpadał żeby się wyszumieć a do Ciebie żeby się wyciszyć :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyjasnila sie sprawa zakladania "Domowego Sklepu" przez kolege, ktory tez tam mieszka ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle, ale w takich Markach chyba wszyscy sie znaja, wiec majac takie zaplecze da sie czyms handlowac do czasu, az ludziska poznaja ten adres.

Troche nie chce mi sie wierzyc, ze kolega chcial odbierac towar z lotniska we Frankfurcie i wozic po 30 korali do domu.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.