Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek - Ty chyba jakieś specjalne upusty masz u chłopaków z SW, za ten lobbing ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - Ty chyba jakieś specjalne upusty masz u chłopaków z SW, za ten lobbing ? ;)

Ja mam z tego udziały :animier: a tak na poważnie to dłuuuugo czekałem na taki sklep,sklep który jest otwarty w ustalonych godzinach,sklep w którym ceny są ustalone a nie jakim kto autem podjechał,sklep w którym otrzymam odpowiedz na pytanie o morszczynie a nie text "za wiedzę , to się płaci "

Może nie każdy pamięta ale tak jeszcze parę lat temu było ,jedyna wiedza za free to była od drugiego morszczaka przy piwie albo tu na forum.


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mysle, ze nie musisz sie tu nikomu tlumaczyc, choc chyba ktos wyraznie do Ciebie "pije"...

Tez chcialbym miec sklep "za rogiem", w ktorym plywa okolo stu gatunkow ryb, jest 10000 szczepek koralowcow do wybrou, ale nie oszukujmy sie to nie gupiki i molinezje :no

zastanowmy sie ile jest w calej Polsce sklepow, ktore spelnilyby zyczenia, pojawiajace sie w tym poscie... to chyba nie jest problem tylko Lodzi, ale raczej calej Polski... :(

IMHO, zawsze mozna cos zamowic, zarezerwowac...

Tak sobie przejrzałem cały ten wątek od początku i nasuneła mi się ciekawa refleksja, że chyba nic się nie zmieniło he he. Najlepiej będzie jak ten sklep w Pabianicach przestanie funkcjonować. Wtedy znowu będziemy mogli ponarzekać he he. Nie ma sklepu źle, jest sklep - a nawet kilka - jeszcze gorzej. Zwiększyły się możliwości i oferta w regionie dla akwarystów i to jest najważniejsze.

Tak naprawdę, to dobrze, że istnieje konkurencja w regionie i kraju. Każdy ma prawo i możliwość wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Proponuję aby wykorzystać jednak ten wątek i dzielić się z innymi ludźmi konstruktywnymi spostrzeżeniami, które pomogą rozwijać się tym inicjatywom niejednokrotnie funkcjonującym w ramach korzystnej dla nas - konsumentów - konkurencji. Bardzo rzadko bywam w Warszawie dlatego odwiedzam strony internetowe sklepów w Warszawie, często jestem w Łodzi i zaglądam do sklepów w Łodzi, mieszkam w Pabianicach i bardzo często zaglądam do sklepu w Pabianicach. Każdej z tych placówek życzę jak najlepiej, ponieważ im jest ich więcej tym lepiej ale zawsze będę wspierał regionalne inicjatywy kierując się wygodą i możliwościami jakie oferują.

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michał a pamiętasz może czasy jak Marcin jeszcze na Siewnej sprzedawał ryby następnego dnia po dostawie nie informując o tym klienta? Bo ja niestety tego doświadczyłem :veryangry:

I co z tego, że cena rybki jest 5-15 zł niższa, jak ktoś sprzedaje rybki z pomieszczenia 3x3m to wiadomo, że koszty ma mniejsze więc i ceny może mieć niższe.

Nie byłem w nowej siedzibie euroakwarium, ale z tego co widziałem to strona umarła, nic tam nie ma - nawet adresu, nie mówiąc o rybach, cennikach...a nawet godzinach otwarcia.

Śmieszna albo raczej nieśmieszna była sytuacja jakiś czas temu jak dostałem na mejla cennik po dostawie z euroakwarium z widocznymi wszystkimi adresatami mejla, do których taka wiadomość została wysłana, włącznie z adresami sklepów, z którymi EA współpracuje (bardzo ale to bardzo nieprofesjonalnie coś takiego wygląda, nie mówiąc już o złamaniu prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych - bo każdy z odbiorców dowiedział się kto jest odbiorcą tej wiadomości, były tam mejle prywatne oraz innych sklepów).

SW jest dużym sklepem z własną hodowlą więc i koszty administracyjne jak i operacyjne są duże, a co za tym idzie produkty też muszą być droższe.

Dodatkowo powiem, że chłopaki z SW współpracują z Łukaszem...i jeśli chcesz coś czego oni na stanie nie mają to mogą ściągnąć (taką informację dostałem od nich).

Myślę, że nie ma co tutaj dalej bić piany bo to jest tak samo jak z marketami. Jeden lubi kupować w Piotrze i Pawle a drugi pójdzie do Lidla czy Tesco. Tak samo jak jeden lubi wąchać kwiatki a inny jak mu stopy śmierdzą :evil:

Ps. uprzedzając pytania:

1. Nie nie ma żadnych udziałów w SW.

2. Kupowałem w SW rybki i wszystkie żyją do tej pory.

3. SW nie jest jedynym dostawcą życia do mojego baniaka.

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie i panie dyskutanci. Nie wiem dlaczego cały czas jest ignorowana potęga informacji o stanach magazynowych.i cenach.

Nie mam tu na myśli życia (ale to też) ale głównie o środkach i preparatach niezbędnych do prowadzenia akwarium.

Już wcześniej o tym napisałem.

Czy to takie trudne żeby na stronie sklepu były takie informacje?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj cały czas piszę się o SeaWorld ? o tym SeaWorld z Pabianic ? o tym SeaWorld z Pabianic z ulicy Ossowskiego 44 ?

tak ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj cały czas piszę się o SeaWorld ? o tym SeaWorld z Pabianic ? o tym SeaWorld z Pabianic z ulicy Ossowskiego 44 ?

tak ?

Nie. O bazie NASA na Marsie. :baby:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jaki off-top, temat o sklepach w Łodzi a posty o SW :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Bartek to Pabianice są jak Łódź :) jedna Aglomeracja więc to bez różnicy :) no ale żeby temat nie toczył się tylko wokół jednego to tak dla przypomnienia, w Łodzi są dwa inne takie sklepy + co nieco w Leopardusie w CH Tulipan :) jak ktoś w nich bywa to też niech zdaje relacje co tam się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. O bazie NASA na Marsie. :baby:

54bf6e70d50b9aa5med.jpg

Ty ,to nie prawda ,dowiadywałem się ,na marsie Sea World nie ma ale Sea World jest już na księżycu :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niech mają reklamę. chłopaki sympatyczni i blisko od mojego domu:-) Wsiadam na rower (ukraine) , biorę termos i chyc na zakupy . Po drodze na pifko , Tylko po tym pifku trza na niebieskich uważać , no i ta rama ukrainy , termos o nia cały czas się kolibie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już drugi raz, bajka :3 pełno życia, miałem kupić aurige, zamówiłem, ale nie wyszedłem z pustymi rekami, Fungia już się aklimatyzuje :D:thumbup:


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem nowy świeży na forum i w morszczyźnie, ale czy to temat jednego sklepu?

Kompletując słoną kroplę zawitałem w

Botia

Euroakwarium

Seaworld

największy porządek panował w Pabianicach, ale w reszcie sklepów też było życie... Są jeszcze jakieś warte odwiedzenie sklepy stacjonarne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CH Tulipan w Leopardusie w Łodzi masz trochę morskich Ryb, przynajmniej jak byłem to były, a jak jest teraz to nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam starfish fajne ceny i super praktyczne porady a jeśli chodzi o życie to jeszcze cykada na przybysza

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a to o taki księżyc chodziło,to wiadomość do wtajemniczonych :) piszcie co chcecie ale mnie się sklep w Pabianicach bardzo podoba zresztą mojej zonie tez:)i będę tam kupował:) jak reklama to obiecana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3 sklepach Botia, Euroakwarium i SW.Powiem krótko.Sea World bije na leb konkurencje i moim zdaniem jest to najlepszy sklep w łodzkim.Przy sporych wydatkach na sprzet i cala reszte kupno troche drozszego i pewnego zwierza na pewno mi nie zaszkodzi.Czysto milo i przyjemnie.Pozdrawiam chlopakow z SW.


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3 sklepach Botia, Euroakwarium i SW.Powiem krótko.Sea World bije na leb konkurencje i moim zdaniem jest to najlepszy sklep w łodzkim.Przy sporych wydatkach na sprzet i cala reszte kupno troche drozszego i pewnego zwierza na pewno mi nie zaszkodzi.Czysto milo i przyjemnie.Pozdrawiam chlopakow z SW.

A możesz napisać pod jakim względem SW bije konkuręcje w Łódzi


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać pod jakim względem SW bije konkuręcje w Łódzi

Wyglądem, stałymi godzinami urzędowania, miłą obsługą, zwierzakami po kwarantannie.

To tyle.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem, stałymi godzinami urzędowania, miłą obsługą, zwierzakami po kwarantannie.

To tyle.

tyle ??? a czyste szyby w akwariach az widac jaki to koral czy ryba

a miejscem do parkowania

a toaleta w sklepie

a fachowa obsługa

a dostep do internetu

a w którym sklepie masz od nemka po ustniczki

a w którym sklepie masz korale w gamie od xeni ,miekkie,lps i sps,sama powierzchnia sklepu gdzie obsługa się pyta czy człowiek sie kawy napije i możliwosc kontaktu z innymi morszczakami to jest "To tyle" ???

Ciesze sie ze jest Sea World bo do Warszawy juz jezdzic nie musze

Jakas grupka 3 osob tylko narzeka ,moze cos z tego maja albo sa dziwnie sflustrowani i niezadowoleni z zycia i zawsze beda narzekac

54bf6e70d50b9aa5med.jpg

poplakalem sie ze smiechu strzal w 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam starfish fajne ceny i super praktyczne porady a jeśli chodzi o życie to jeszcze cykada na przybysza

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Kamil chodzi ci o ulicę Przybyszewskiego 40 ?? Tam jeszcze nie byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.