Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktos tydzien/2 tygodnie temu na czwartkowej gieldzie??sa jakies ryby?aaa i do ktorej jest tam otwarte?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 14-16 potem już nie a co. W zeszłym tygodniu byłem i w botii trochę życia było . Coś Byś napewno wybrał.

Chociaż bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-20 luty w kilku sklepach poza łodzią była dostawa życia więc są szanse na coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dzisiaj tam wpadne zobaczyc, dam znac co jest pięć :)


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często po 14 już dość mocno przebrane jest :) a o 15 to już w ogóle bez sensu.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr mowisz o Botii czy o całej giełdzie?W sumie sama morszczyzna mnie interesuje.

Edytowane przez Pablo120288 (wyświetl historię edycji)

125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jak po morszczyznę to nie masz po co tam jechać. Botia już dawno jest przetrzepana. Zostały "odpadki" a co lepsze już dawno wybrane.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis skandal ze nie ma w łodzi normalnego, stacjonarnego sklepu...Posiada o ktos numer do Botii?

Edytowane przez Pablo120288 (wyświetl historię edycji)

125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca skandal. Jest to bardziej konkurencja i realia w których widocznie dość ciężko się utrzymać.

Botia http://www.botia.pl/...0,1373,ant.html

Euroakwarium trudno znaleźć lokalizację na ich stronie felińskiego na google podchorążych wg informacji zasięgniętych od Łodzian podobno senatorska 21 nie zmienia się numer telefonu 600 295 829

http://jadwigamorska.pl/ z punktem odbiorów osobistych w Łodzi

Prospero http://nano-reef.pl/...23042-prospero/

Swoją drogą to przydała by się pełna aktualizacja sklepów psio/koto/papugo/chomiczych/wędkarsko/słodko/słono-chemicznych z dopiskiem co można znaleźć z życia głównie w tych wymienionych powyżej. Niestety nie są do końca "stacjonarne". W skrócie Łódź jest swego rodzaju wyzwaniem, może komuś się uda.

Edycja:

Star-fishhttp://www.star-fish...pl/kontakt.html - z informacji forumowej już nieaktualne.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko StarFish już się zamknął.

Nie wiedziałem.

A seaworld działa czy nie działa stacjonarnie/internetowo/opcjonalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem jednak Botie :) niby wszystko przebrane(tak mowil Marcin, który okazał sie bardzo mila osoba) to i tak było kilka fajnych lpsów jak i sporo miekkich.Co mnie ucieszyło ceny!!!Kupiłem identyczna Trachyphyllie za 170zł :thumbsup:http://www.coralhouse.pl/Zywe-zwierzeta/Korale-koralowce/Trachyphyllia-Geoffroyi-nr-2-coralhouse .Były tez lobophyllie po 130-150zł :) .Albo goniopora extra zielona fluo za 130zł.Z rybek niestety licho...ale ponoc sa co 2 tygodnie dostawy :)


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno działa ale nie zawsze odbiera telefon, i chyba tylko korale tam Sprzedaje na dawnej hodowli

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem.

A seaworld działa czy nie działa stacjonarnie/internetowo/opcjonalnie ?

Przenieśli się nie wiedziałeś


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seaworld się nie przenieśli tylko zamknęli. Szkoda, ale od lipca zeszłego roku game over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seaworld się nie przenieśli tylko zamknęli.

Znaczy się że jednak się przenieśli .... na wieczną rafę.

Początki były zachęcające i no właśnie... stało się jak się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to chyba jakoś tam działają bo... się zaopatrują w towar (hurt) np. u Nas :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep zapowiadał się najlepszy w okolicy, ale niestety odjechał jak pisze Piotr - na wieczną rafę

Prospero ale punkt jest zamknięty w Pabianicach, osobiście byłem przy likwidacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lepsze pieniądze są z serwisowania baniaków niż z prowadzenia punktu stacjonarnego. Ale też tak jak pisałem kilka postów wcześniej Łódź jest specyficzna i stanowi swego rodzaju "wyzwanie" dla sklepów stacjonarnych- otwartych w godzinach otwarcia. Patrząc na listę morszczaków z województwa Łódzkiego sklep powinien mieć szansę na bytowanie. A jednak jest jak jest.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, raczej zapytaj z czego to wynika? Sam zauważyłem, że wielu osobom z niewiadomych przyczyn pewne rzeczy nie odpowiadają tylko pytam jakie? Pamiętam jak za czasów Marcina ze StarFisha grupa ludzi ubzdurała sobie, że zamiast u niego będzie kupować wszędzie indziej mimo, że On sam robił każdemu dobre ceny i z nikogo nie zdzierał. Woleli często przepłacić i jeszcze do tego wydać na wachę np. do stolicy. W imię czego? Wiem też po sobie, że przez to, że mam w stopce logo C.H. to już są niektóre osoby obrażone i przyczepią się do wszystkiego do czego tylko mogą nawet jeżeli nie mają racji? A już nie daj Boże jak powiem, że używam tego i tego i mi się sprawdza to już jestem posądzany o wciskanie produktu na siłę. Żal?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lepsze pieniądze są z serwisowania baniaków niż z prowadzenia punktu stacjonarnego. Ale też tak jak pisałem kilka postów wcześniej Łódź jest specyficzna i stanowi swego rodzaju "wyzwanie" dla sklepów stacjonarnych- otwartych w godzinach otwarcia. Patrząc na listę morszczaków z województwa Łódzkiego sklep powinien mieć szansę na bytowanie. A jednak jest jak jest.

Aby ze sklepu byśmy byli zadowoleni to

1. sztywne godziny otwarcia sklepu

2. kontakt tel

3, ceny na naszą kieszeń a nie Warszawską

4.asortyment szeroki a nie jednej firmy (bo ona jest najlepsza )

5. pomarzyć sobie możemy

myszlisz że z serwisowania mają lepszą kase niż ze sklepu jakoś ze zbiornikami u siebie nie mogli sobie poradzić a u innych ??


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku myślę że jednak coś tam muszą serwisować, skoro dokonują zakupów hurtowych a nie słychać by coś sprzedawali. Online nie istnieją, stacjonarnie też tak jakby ich nie było. Nie wierzę że kupują hurtem dla oglądania zbiorników. No chyba że przygotowują się do ponownego otwarcia z jeszcze większą pompą... Ale z serwisowania żyją/żyli chyba nie tylko oni w Łodzi. A u pozostałych w baniakach też kolorowo i super czysto nie jest.

Co do cen... ceny Łódzkie :) Warszawa, Poznań miewają towar taniej niż Łódź, dlatego czasami warto zapłacić za przesyłkę i mieć pewność że dotrze w wyznaczonym terminie, ale jak sam wiesz awaryjnie wiele rzeczy w Łodzi można zdobyć pomimo braku sklepu otwartego w godzinach otwarcia. Specyficzny rynek - miasto cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i odpalą od nowa, albo odpali coś mi się obiło o uszy że tam spółka nie była ok. A powiedziały jaskółki.

Jak by był sklep stacjonarny w regionie to by było super. Masz ochotę to wsiadasz i jedziesz,, a nie pierdo lamento dzwonienie, umawianie itp. A jak chcę pojechać i popatrzeć , pogadać to umówione spotkania zobowiązują do zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep był i to fajny ale każdy tylko narzekał .

ryby za drogo ale uwzględniając ceny + przesyłka wychodziło taniej no i widzę co biorę

korale nie takie bo mało fioletu albo różu a były rozmnażanie w warunkach akwariowych ale źle

godziny otwarcia były stałe ale tubylcy wolą aby czekać na jednego klienta z oswietlonymi wszystkimi zbiornikami bo on przyjeżdża po korala za 10 zl.Sklep a raczej salon gdzie mozna bylo sie wysrac i dostac kawe a korale ogladac z kazdej strony.

Teraz dopiero możecie narzekac .Teraz i ja ponarzekać.Miałeś chamie złoty róg ...


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.