Skocz do zawartości
SkoczekPL

Tatuaż - masz to pokaż :)

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tatuaz trzeba kochac. Ja uwazam ze jesli ktos jest niepewny co do wzoru czy do miejsca to nie powinien robic wogole. Bez tej pewnosci mozna sie ostro przejechac.

Ja moj mialam bardzo przemyslany co do wzoru i miejsca. A i nastepne dwa sa przemyslane tylko czasu/pieniedzy brak.


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moje: Alien z przed 4 lat w tym roku doczekał się tuningu i zostaje powiększony o resztę ciała natomiast napis pozostaje niezmieniony już 5 lat. (Zdjęcia wygrzebane z archiwum na dysku ukazujące stan zaraz po wykonaniu)

post-16868-0-01140300-1371586208_thumb.jpeg

post-16868-0-80131000-1371586301_thumb.jpeg

post-16868-0-47662700-1371586317_thumb.jpeg

Edytowane przez SoQł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...że lepiej chronić obywateli przed "potencjalnym" zagrożeniem..."

co za komuna, nie jestem milosnikiem tatoo, ale to juz jest bardzo gleboka ingerencja Panstwa w sfere prywatna...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...że lepiej chronić obywateli przed "potencjalnym" zagrożeniem..."

co za komuna, nie jestem milosnikiem tatoo, ale to juz jest bardzo gleboka ingerencja Panstwa w sfere prywatna...

Poczekamy co powiesz, jak z Twoich i kilku innych osób składek, będzie leczony ktoś, kto na własne życzenie niejako zachorował.

Na tej samej zasadzie działają ustawy o wychowaniu w trzeźwości czy przeciwdziałaniu narkomanii...

ps. za komuny tatuaże były dopuszczalne, Zwłaszcza czerwone.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dale - analogicznie mogę się wkurzać gdy połamiesz się na snowboardzie, albo scharatasz sobie kręgosłup dźwigając, albo petarda urwie Ci palce w nowy rok? Wg. mnie to analogiczne sytuacje które są niepoliczalne i też się MOGĄ przytrafić ;)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dale ciekawe co powiesz, jak z twoich składek będzie leczony ktoś, kto na własne życzenie zachorował pijąc alkohol i paląc tytoń. Jak Państwo takie opiekuńcze i przewidujące, to niech zakaże sprzedaży alkoholu. Ach, nie zakazało? Ciekawe dlaczego? No bo przecież nie dlatego, że pieniążki z akcyzy spływają do państwowej kasy, no jakże to tak, takie opiekuńcze, dobre i myślące za obywatela Państwo...

A pisząc "komuna" nie miałem na myśli historii Polski 1945-1989 tylko komunistyczną mentalność, tzn. taką, która zakłada że obywatel jest kompletnym idiotą i trzeba mu siłą nakazać, jak ma żyć.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje jeszcze pare fajnych zdjec. Proponuje glupie komentarze czy filozoficzne wywody osob, ktore nie maja pojecia o temacie po prostu ignorowac.

5.jpg

6.jpg

... a temat mnie zainspirowal zeby jutro odwiedzic studio tatuazu co planowalem od dawna. :harhar:

Pię....kne, szczególnie pierwszy z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siewkurzam ze moje skladki ida na kosciol katolicki ktorego nie trawie i co? i nic. wiec wole zeby szly na kogos kto ma spierdzielony tatuaz niz na kosciol. co do tych barwikow, to fakt, przy pierwszym tatuazu nawet nie zapytalam co to za marka farby. Czlowiek uczy sie na bledach :) Francuzi wogole dziwni sa. Ja pracuje z ludzmi z calego swiata, wszyscy uzywaja angielskiego, ale francuzi nie, ci to zawsze odpisza na maila po francusku...


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak znasz perfekcyjnie francuski, to Ciebie w małym, wiejskim sklepiku orżną... a jak zawiadomisz policję, to zrobią bandytę - sprawdzone przez kilku znajomych - niezależnie i w różnym czasie.

A co do tatuażu i zakazów, zasadniczo temat plasuje się, na mojej liście zainteresowań, gdzieś pomiędzy zeszłorocznym śniegiem, a przyszłorocznym zbiorem rzepaku w Mozambiku...

Po prostu irytuja mnie komentarze rodem z onetu :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1560700_825593647467173_1223335127_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie każdy, nawet najmniejszy tatuaż u płci przeciwnej działa mocno odpychająco - tak było, jest i pewnie już będzie. Poniżej przykład jak tatuaż może zrobić z fajnej laski patologię.

post-11401-0-27910500-1394667500_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja zona chce sobie zrobić tatuaż i jej kibicuję. Fajnie, że żyjemy w wolnym kraju i każdy może decydować o sobie i postępować wg swojego widzimisię i swoich wartości czy poczucia estetyki.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Imperator, czyli Angelina Jolie Cię odpycha? ;):) I dlaczego od razu patologia?.To tak jakbym powiedziała,że facet, który raz wypije to też patologia,bo z kieliszkiem w ręku działa na mnie mocno odpychajaco. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator, przede wszystkim jest bardzo dobrze wykonany. Jest to sztuka,wiadomo nie wszystko wszystkim się podoba.Ale nie nazwał bym tego patologiom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważania dość dziwne i chyba nie warto w nie wnikać. Sam mam tatuaże, moja zona również i nie czuje się patologią:) takie ocenianie człowieka jest dla mnie dość hmm zaściankowe.. Osobiście nie zrobił bym sobie nigdy kolczyka w uchu, ale nie krytykuje nikogo ze go ma, bo to nie moja sprawa jest, komuś się podoba i tyle. Jeśli nie robi tym krzywdy innej istocie to niech spełniają swe fantazje dowoli. A ładny tatuaż na pięknym ciele to bardzo smaczny widok;) Cieszmy się ze jesteśmy RÓŻNI, bo byśmy pozdychali z nudy na tym świecie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się ze jesteśmy RÓŻNI, bo byśmy pozdychali z nudy na tym świecie;)

Dokładnie :)

Ja też mam ale jest zarezerwowany dla mojej Pani :) bez sprośnych myśli oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator, czyli Angelina Jolie Cię odpycha? ;):) I dlaczego od razu patologia?.To tak jakbym powiedziała,że facet, który raz wypije to też patologia,bo z kieliszkiem w ręku działa na mnie mocno odpychajaco. ;)

Tak, Angelina mnie odpycha, Doda i inne wytatuowane lale, chociaż w przypadku tych można jeszcze zrozumieć, bo dla nich tatuaż to dodatkowi fani i pieniądze. Napisałem, że patologia, bo laska cała się wytatuowała i nie wygląda raczej na prawnika czy architekta.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Ja też mam ale jest zarezerwowany dla mojej Pani :) bez sprośnych myśli oczywiście :)

''bez sprosnych mysli oczywiscie'' i dopiero tym fragmentem pobudziles wyobraznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Angelina mnie odpycha, Doda i inne wytatuowane lale, chociaż w przypadku tych można jeszcze zrozumieć, bo dla nich tatuaż to dodatkowi fani i pieniądze. Napisałem, że patologia, bo laska cała się wytatuowała i nie wygląda raczej na prawnika czy architekta.

Ale Ty tak serio? Może jeszcze myślisz, że prawnicy i architekci nie mają tatuaży? :-D

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tatuazem dla mnie jest jak z kobietami

najciekawsze są ukryte... nie dla wszystkich.

wyłożone na tacy publicznie już tak nie kręcą

każdy przyozdabia ciało wg potrzeb

manifestując, podkreślając, proces przemiany, wydarzenie, terapia emocjonalna, moda, ozdoba, kaprys...

"moje ciało, moja historia"


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się jak rzep psiego ogona. Napisałem, że lala wytatuowana od stóp do głów to dziwoląg i patologia a nie ktoś mający tatuaż na tyłku czy w innym zasłoniętym miejscu. Najlepszy przykład - Klitschko. Każdy bokser czy zawodnik mma ma jakieś tatuaże (niby że to wojownik jest) a Klitschko ich nie ma i wszystkich leje, tyle, że on ma doktorat i jego hobby to czytanie książek a cała reszta to byli więźniowie i absolwenci szkół podstawowych, dorabiających jako bramkarze na dyskotekach.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.