Skocz do zawartości
SkoczekPL

Tatuaż - masz to pokaż :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Enia

Marek,ja też mniej więcej kumam o co Arturowi chodzi.Nie lubię tylko nadużywania mocnych słów typu patologia i nie godze się na wrzucanie ludzi do jednego wora. :) Jakby się tak mocniej zastanowić to nasze niki i awatary to też rodzaj tatuażu tu na forum. :) Bardzo mało osób daje swoje zdjęcie . :) Imię może częściej się pojawia w niku, ale nie jestem pewna.Z ciekawości muszę to sprawdzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni na tych fotkach też myśleli, że z tatuażem będą sexy a wyszło jak wyszło.

post-11401-0-82934500-1394750123_thumb.jpg

post-11401-0-21931000-1394750220_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Hihi,ej no Artur, ja Cię proszę,tatuaze są piękne, tylko właściciele może trochę mniej,ale zobacz jak oni są zadowoleni. :) I nie wyglądają na patologie. :) Sama radość :) Mnie się znów bardzo podobaja zielono -niebieskie włosy,ale jestem już po 40 i nie wypada :) Przynajmniej w naszym kraju wiele nie wypada jak się chce być uznawanym za w miarę zdrowego psychicznie. ;) A szkoda. :)

post-19418-0-50607200-1394778928_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci szkodzi sobie przefarbić włosy?? i co że jesteś po 40 ? Ania proszę Cię jak słysze takie herezje to mnie słabi raz się żyje i gó... to kogo obchodzi jakie masz włosy i czy masz tatuaże czy nie.

Imperator trochę przesadzasz używając słowa patologia tatuaże to istne dzieła no chyba że widziałeś ino jakiś prosty tribal nad d*pą u laski :)

Po drugie dla innych to patologią może być akwarium na 1000l w małym mieszkaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator trochę przesadzasz używając słowa patologia tatuaże to istne dzieła no chyba że widziałeś ino jakiś prosty tribal nad d*pą u laski :)

no dokładnie

patologią może być rozsławiony tramp stamp (tłum. piętno ladacznicy), czyli nierzadko nieudany tatuaż nad pośladkami. Stąd też wiele kobiet obecnie rezygnuje z dziarania się w tym miejscu, które stało się synonimem złego smaku, wyłącznie za sprawą koszmarów, zgotowanych "za ich plecami" :D

Worst-Tramp-Stamp-12.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce upiększać swoje ciało to niech zapisze się na siłownię/panie fitness i codziennie ćwiczy po 2 godziny - wygląd i samopoczucie gwarantowane już po kilku miesiącach a co dopiero po kilku latach regularnych ćwiczeń.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla czego Ty dyktujesz innym jak mają upiększać swoje ciało?

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dyktuję? A może jeszcze zmuszam? :) A dziargajcie, tnijcie czy kolczykujcie się gdzie chcecie jak was to jara :welcome:


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nas to jara :-)

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce upiększać swoje ciało to niech zapisze się na siłownię/panie fitness i codziennie ćwiczy po 2 godziny - wygląd i samopoczucie gwarantowane już po kilku miesiącach a co dopiero po kilku latach regularnych ćwiczeń.

przesadzasz, kazdy niech sam decyduje jak dbac o siebie i w jaki sposob upiekszac cialo. Ty oczywiscie mozesz to oceniac wedlug swoich kryteriow ale pamietaj ze kazdy ma swoj niepowtarzalny gust i upodobania. Zrobila sie niepotrzebna alera przy blachym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator masz na myśli tych bezkarkich pajaców co to na siłowni "upiększyli" swoje ciało? Tylko nie wyciąga wniosków że mam coś przeciwko siłowni bo jest akurat odwrotnie. Ale zdaje się myślisz zero/jedynkowo więc zaraz musiałbym to i tak tłumaczyć.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisal Jakob przypomnialo mi sie, jak jeden marynarz mial tatuaz w najlepszym miejscu.

W miejskim pisuarze, jakis facet to zauwazyl i pyta sie, co oznacza to slowo "Paola", jakas panienka z innego portu czy co ?

Ten mu powiedzial, ze to raczej dla panienki. Gdy sie tym pobawi, to moze odczytac calosc: "Pamiatka z Konstantynopola".

Jakob - pozdrawiam i gratuluje :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze temat tatuażu trzeba przedewszystkim chcieć zrozumieć i do niego dorosnąć. Ja mieszkam teraz w uk i tu prawie każdy Brytol ma

Tatuaż i naprawdę nikt sie nikogo nie pyta po co i dlaczego go robił. Trochę tolerancji w naszym pełnym uprzedzeń kraju nie zawadzi nikomu a patrząc na wypowiedzi niektórych osób to chyba maja problem z samym sobą

Pozdrawiam Łukasz


4505c5f87c17a1f131d0e2e1579d1fc2u291a272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucinam spekulacje tatuaz mam powyzej pasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator masz na myśli tych bezkarkich pajaców co to na siłowni "upiększyli" swoje ciało? Tylko nie wyciąga wniosków że mam coś przeciwko siłowni bo jest akurat odwrotnie. Ale zdaje się myślisz zero/jedynkowo więc zaraz musiałbym to i tak tłumaczyć.

Mnie się czepiacie ale jak ktoś chodzi na siłownię to oczywiście jest bezkarki pajac... No więc ja jestem takim bezkarkim pajacem, bo ćwiczę od 15 roku życia (raz mniej, raz więcej). Różnica między tatuażami a siłownią jest taka, że tatuaż może sobie zrobić każdy, bez żadnego wysiłku a żeby na siłowni coś osiągnąć trzeba harować latami. Wcale mnie więc nie dziwi, że większość wybiera tatuaże :) To tyle ode mnie w temacie.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperatorze to ja wbije malego gwozdzia :) a co z tymi co chodza na silownie i maja tatuaze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci to mają już totalnie przesrane


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Pewnie jednak spędzam tam więcej czasu niz Ty i: siatkarze - większość ma jakąś dziarę, MMA - wszyscy, pakery - większość, ultrasy - wszyscy. Pozostaje kilku panów z brzuszkiem i łebki którym mama jeszcze nie pozwoliła.

Pozostaje jeszcze kwestia na jakim poziomie są te tatuaże - i to może bardzo wiele oczłowieku powiedzieć.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może, ja na gości nie patrzę B)


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator masz na myśli tych bezkarkich pajaców co to na siłowni "upiększyli" swoje ciało? \

Żebyście się nie zdziwili :) To wszystko są stereotypy. Często potwierdzające regułę, ale trzeba być ostrożny... Przykład z życia wzięty...

Do kolegi w robocie przychodzi petent - sprawa mało przyjemna - przesłuchanie, decyzja i wysoka "składka do budżetu" - kilkanaście tysi... No ale wiadomo - samochody kosztują...

W każdym razie, mamy drzwi standardowe, wchodził bokiem i nieco skulony, W udach miał tyle, co niejedna nasza koleżanka w pasie, bez tatuażu - z widocznych części ciała, to była głowa i część dłoni. Według tego co mówił, na reszcie ciała niewiele miejsca mu zostało :)

Gość wchodzi, a kumpla pierwsza myśl: " Czy zdążę oknem (parter), jak się gość zirytuje, czy wystawi mnie z drzwiami na plac"...

No ale rozmowa się rozpoczyna, pytanie czego się napije, kawa, herbata, może woda...?

Padają pytania, okazuje się że gość ma kilka fakultetów, pracuje umysłowo, ogólnie pełna kultura, a że w dresach ? Przy jego gabarytach to dużo wygodniejsze...

Oczywiście wszystkie należności zostały uregulowane....

Ale to niestety wyjątek. Bardzo często niestety stereotyp potwierdza regułę :(

W każdym razie, co do tatuaży, jarania i tego kto co ma... Jest taka fajna zasada: "Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja i vice versa"....


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mi się znalazł przez przypadek.

(żeby nie było to nie moja noga ;) )

13508198561.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę fachowa robota, ale sam wzór jakos budzi we mnie niesmak. Przez ta glebie kojarzy mi sie raczej z jakas wielka blizna po oparzeniu lub czymś

podobnym.

Teraz cos dla ludzi o mocnych nerwach i z duzym marginesem tolerancji;) dla tych co nie w temacie Popek to po krotce wokalista zespolu hip hopowego Firma, obecnie mieszkajacy w UK. Dla mnie osobiscie to gruba przesada, no ale kazdy ma prawo robic ze swoim cialem to na co ma ochote:D pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=4VPatVJRzsU

http://www.youtube.com/watch?v=nX3uS6Kyet0

Edytowane przez kosiarek84 (wyświetl historię edycji)

4505c5f87c17a1f131d0e2e1579d1fc2u291a272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.