Skocz do zawartości
ejerzyk

[200] ejerzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie aktualizacji nie będzie, bo przez ten tydzień przebywam w Barcelonie. Po powrocie złożę raport zdjęciowy z tutejszego oceanarium. :-)

Jeżeli chodzi o moje akwarium, to dużych zmian nie ma. Pokazało się sporo aiptazji, ale powoli ich liczbę redukują wurdemannki. Ja natomiast coraz bardziej przygotowuję się do nowego akwa, które paradoksalnie będzie ciut mniejsze, ale o tym będzie w nowym temacie, jak przyjdzie na to czas.

Tomasz, to nie chodziło o tego A. clarkii, tylko o rybcię, która jest w prawym, dolnym rogu na drugim FTSie. Nie jest to też raczej percula. Na początku ten błazen był jasno-pomarańczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo widać ale białe paski mają czarna otoczkę, a także zmiana ubarwienia na "brudne" wskazuje na percule.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba o której mowa pływa teraz u mnie :) ja tam ich nie rozróżniam czy to Percula czy Occelaris grunt że Błazenek :)

http://marybak96_2.w.interii.pl/nano%20reef/Akwarium%2082.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne akwarium. Mam pytanie ponieważ widzę że akwa stoi niedaleko łóżka. Czy szafka wystarczająco tłumi bulgotanie odpieniacza? Chcę przenieśc akwa z kuchni (odpieniecz wewnętrzny) do pokoju (szawka z sumpem) i zastanawiam się właśnie nad wytłumieniem bulgotania.

pozdrawiam


Moje pierwsze akwarium morskie: 63-Nanorafa z KRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafka to właściwie stelaż, bo nie jest zabudowana i w ogóle nie przeszkadza to w spaniu, bo ten odpieniacz jest bardzo cichy. Teraz ze względu na przeprowadzkę musiałem wyjąć pompę, żeby przetestować nowy obieg i od wczoraj odpieniacz wisi na akwarium, bo sump już wystawiłem - nadal w ogóle nie przeszkadza. Ale miej na uwadze to, że jest cichy i przy tym niezbyt mocny, chociaż u mnie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.