Skocz do zawartości
Tester

Kamera IP

Rekomendowane odpowiedzi

Link nie działa czy możesz podać jakie masz kamerki?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apofis - chodzi Ci o link do eBaya? U mnie dziala. Wejdz na ebay.co.uk i wpisz IP WEBCAM - pierwsze wyniki to wlasnie ta kamerka


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ebay mi nie wyświetla .dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. 250L w obiegu, cyrkulacja: 1x6095, obieg: ER 3700, deltec sc1455, światło: 4x24W, dolewka.

Start: 04.11.2010, zmiana: 12.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Bartek masz,też się nad tym zastanawiałem.Ja z każdego miejsca na ziemi mogę podejrzeć kamery zainstalowane w moim warsztacie i mam osobno monitorowany samochód gdzie jest i był,ile km zrobił....Mają Big Bradera :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, sam jakiś czas temu myślałem nad takim rozwiązaniem, ale zniechęciły mnie koszty urządzeń o wysokiej jakości obrazu. Dlatego chciałbym zapytać czy parametry obrazu, który udostępniasz gościom, to max. jakość czy można jeszcze coś więcej wycisnąć z tej kamerki?


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwie takie kamerki zainstalowane w swojej firmie i jest to niezły bacik na pracowników którzy próbują pracować jak niema mnie w firmie.

Poza tym zawsze jest podgląd gdzie kolwiek jestem i mam doste do internetu

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję się dobić z Androida i niestety po wybraniu "For CellPhone Browser" nie otwiera mi strony :-(

A po ostatnim zalaniu mieszkania bardzo mocno się zastanawiam właśnie nad kamerką IP.

Czy komuś udało się odpalić podgląd na Androidzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie na Transformerze też nie chodzi, na razie mam stockową przeglądarkę, może to w niej problem?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z iphona tez cos nie teges. Bardzo sie rwie obraz i nie mam zdalnej kontroli. Ale jak wybieram obraz z ffoxa to dziala dobrzea tyle ze bez kontroli


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma podobną kamerkę, również wi-fi i obrotową.

W niedziele wróciłem z 2 tygodniowego urlopu, miałem podgląd na akwa i sump 24h :)

Jedynie co 2 dni szwagierka przychodziła dawać rybą papu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no, kto wyświetla sufit :D Dajcie obraz na akwa :)

Przedni pomysł btw...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję się dobić z Androida i niestety po wybraniu "For CellPhone Browser" nie otwiera mi strony :-(

A po ostatnim zalaniu mieszkania bardzo mocno się zastanawiam właśnie nad kamerką IP.

Czy komuś udało się odpalić podgląd na Androidzie?

ja na HTC HD2 Desire bez problemu mam obraz ze swojej i testera kamerki

Przeglądarka Mozilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thumbup.gif

Tester druga do sypialni cool.gif

Kurde nawet nie wiedziałem że takie cuda są za nawet przystępną cenę.

Rozumie, ża aby to uruchomić należy mieć zewnętrzne IP ?


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak ale mozesz uzywac dyndns.org zeby kamerka dzialala bez zewnetrznego IP. Wlasnie u mnie tak jest. Oficjalnie nie mam ext IP ale zalozylem konto na dyndns.

A tak swoja droga w pracy na kompie podgladu nie ma bo sie okazalo ze na kompach bankowych powylaczali flasha acivex etc. Juzwidze na komorce. Ale z fona nie mam kontroli


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nie nic nie widać.

A ten adres przekierowuje na dyn.com/dns/ i tam wykupiłeś tą subskrypcję za 30 dolców rocznie, czy jakąś lepszą?

/o już coś widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam nic nie widać - widać górę akwarium, profiluxa(?) i sufit :p


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem jak kontrolowac z komorki, ale jest bardzo duzy lag co powoduje ze musze niejako przeuwac w ciemno bo reakcja na komende "stop- start" trwa nawet 2-3 sekundy.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz fajnie widać, ja na mam kamerę ustawioną dość daleko od akwarium. W czasie urlopu była postawiona na stole tuż przed zbiornikiem tak aby spokojnie było widać całe akwarium i sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek wyparles sie kolegow montujac to cale Marine CCTV, najlepszy sprzet nie zapobiegnie kataklizmowi jak dobra reka i oko morszczakow.

PS. Najblizszy weekend melduje sie z browarkien na ogledziny :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek wyparles sie kolegow montujac to cale Marine CCTV, najlepszy sprzet nie zapobiegnie kataklizmowi jak dobra reka i oko morszczakow.

PS. Najblizszy weekend melduje sie z browarkien na ogledziny :thumbup:

Biore wszystkich na swiadkow ze sie zdeklarowal.;d

Czekam wiec jutro - jak bedzie pogoda to i grilla odpale. O ktorej bedziesz? ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile mykam na samolot do Polandu. Piszac najblizszy nie mialem na mysli ten :harhar:

Co do kamerek, moznaby sie pobawic z

http:// http://www.ustream.tv/

Nie zaglebialem bo dopiero zainstalowalem aplikacje, ale wyglada ze mozna z tego niezle nadawac

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak w kwestii technicznej, nie mylcie zewnętrznego IP z dynamicznym IP. To dwie różne kwestie.

Tester - adres IP który podałeś, to adres z puli publicznej, czyli zewnętrzny :) (chyba operatora kablowego z tego co widzę :) ) Większość opertorów taki daje, ale zazwyczaj zmienia się on co kilka dni, w zależności od konkretnych ustawień, czyli jest adresem dynamicznym.

DynDNS umożliwia skojarzenie nazwy z dynamicznym adresem IP z puli publicznej, zwanej również zewnętrznym. Jeśli ktoś ma adres z klasy prywatnej (często mówi się że jest to adres wewnętrzny, za NAT-em, maskaradą itp) to może zapomnieć o tym. Jeśli na przykład masz IP zewnętrzne od providera, które zostało przydzielone do routera, a za routerem działą Twoja sieć, to możesz korzystać ze wszelkich dobrodziejstw. Wystarczy odpowiednia konfiguracja (UPNP, port forwarding, DMZ). Natomiast jeśli provider od razu daje ades z puli prywatnej, to zapomnij. Nie dobijesz się z zewnątrz do swojej kamerki. (Są pewne sztuczki, można używać proxy, ale to już inna bajka)

EDYTA:

Tester - usuń z nazwy MAC Adres - to taki potencjalny security bug.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile mykam na samolot do Polandu. Piszac najblizszy nie mialem na mysli ten :harhar:

Co do kamerek, moznaby sie pobawic z

http:// http://www.ustream.tv/

Nie zaglebialem bo dopiero zainstalowalem aplikacje, ale wyglada ze mozna z tego niezle nadawac

Widzicie? Juz sie wykreca ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.