Skocz do zawartości
chodi

3 lata - chodi - okragla rocznica

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie zalamuj kolegow na forum przyrostem tej digi bo ten koral normalnie jest chyba na sterydach prowadzony, powaznie panowie i panie wiele baniakow widzialem ale takiego przyrostu to nie doswiadczylem ani nie wiedzialem dotad, z kilku galazek zrobilo sie kilkadziesiat i grube jak palce.

Pozdro Dzordzu.


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryb nie upchalem tylko porosly ;) Papu im nie zaluje zgodnie z zasada mojego mentora - "duzo papu = duzo kupy = zadowolone korale + ryby" :thumbsup:

Taki Franek vel Salaris jest ze mna od samego poczatku np i grubo ponad 11cm juz ma ;)

Ale zeby was uspokoic (albo i wrecz przeciwnie :/ ) wklejam zdjecia calego mojego plywajacego inwentarza. Ocence sami ich kondycje ;)

bialobrody.JPG

borsuk.JPG

chromis.JPG

forcipigger.JPG

franek.JPG

heniek.JPG

kopara.JPG

orange.JPG

pan%20pomidor.JPG

pani%20pomidor.JPG

safinek.JPG

wargatek.JPG

zoltek.JPG

Witam

Wigilia się zbliża :thumbsup: tylko szyby Umyj bo my tu z takiego baniaka to nie kupimy :realmad: mułem jadą :crybaby:

A baniak jak to baniak w Jelonce wszyscy tak mają :harhar:

Pozdrawiam :w00t:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wlasnie szyby doczyscilem to i fotke zrobilem :) zeby nie bylo ze cos kuleje :p sklad niezmienny :)

calosc.JPG

Pozdrawiam

Lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz już szkocizną pojechałeś, tylko jedna fotka? I jeszcze wszystkie ryby postawione do kąta? Wstyd! :harhar:

(Gdybym podesłał Ci znajomych z Inverness na wizytację to bardzo byś pyszczył? :))


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby w kacie bo czekaja na karmienie :) dzwiek lodowki dziala na niej mobilizujaco :D

Znajomych mozesz podsylac :) na kawe rzecz jasna bo miejsca do spania aktualnie zbraklo :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ucieszą się na pewno :)

O rybach reagujących na lodówkę jeszcze nie słyszałem, cwane bestie. Na wszelki wypadek dobrze chowaj klucze do auta i karty kredytowe ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Heh, prawie jak u mnie... na tym pierwszym zdjęciu :harhar:

Mam nadzieję, że za 2 lata też będę mógł się pochwalić takim wypasionym akwarium jak twoje :)

Byle tak dalej, pozdrawiam :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi,

umiesz  :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi sie robi powoli ciasno, korale rosna i rybcie tez, ale to nic bo nowe szklo pewnie bedzie wkrotce na pol salonu, hehe.

Jak tam kolorki panie czodiku? u mnie po zmianie szczepka smerfety stracila na jaskrawosci, ale mam nadzieje ze dojdzie do siebie, a jak nie to znowu wpadne na swopa hehe.

Gitarra szkielko panie. :thumbsup:


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny baniak :thumbsup: Gratulacje!!!


Kupię: Ricordea - kolor pomarańczowy,różowy,czerwony,niebieski , Favia-Favites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne. Gratuluję. Olivaceus zaj....sty, bardzo je lubię.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona znow intensywnie dolewa preparaty zgodnie z zasada ze "producent nie wie co pisze" wiec kolory znow jak ta lala :) cyjano w komienie tez no ale to tak juz bywa z wielokanalowym dozownikiem marki "zona" :D

Szklo wieksze koniecznie ale juz nie na tej podlodze :D

Dzieki chlopaki za dobre slowo. Jestem w trakcie przesiadki z balinga na reaktor. ZObaczymy za jakis czas jakie beda tego efekty :)

Pozdrawiam

Lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekaz zonie ze piekne ma akwarium :harhar:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, cale zycie czlowiek sie uczy ;) dzis o poranku, przed zapaleniem swiatel, widze zarys dziwnego stozka w rogu akwarium:thumbsup: myslalem ze to jakis zmutowany turbo slimak po piasku zacina, przyswiecam latarka... ale nie !

DSC_0281.JPG

DSC_0283.JPG

I chyba wlasnie to jest najpiekniejsze w tym naszym zboczeniu ;) czlowiek mysli ze juz go nic nie zdziwi, a tu regularnie natura nosa uciera co jakis czas:D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbylo sie szyb czyszczenie wiec update maly ;)

dsc0354ne.th.jpg

dsc0353rc.th.jpg

dsc0351rk.th.jpg

dsc0387i.th.jpg

dsc0385wh.th.jpg

dsc0383am.th.jpg

dsc0382vz.th.jpg

dsc0357xp.th.jpg

dsc0363mb.th.jpg

dsc0366mm.th.jpg

dsc0368c.th.jpg

dsc0370ll.th.jpg

dsc0373ea.th.jpg

dsc0380l.th.jpg

dsc0356lb.th.jpg

dsc0347ekf.th.jpg

dsc0346ra.th.jpg


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, akwarium jest zjawiskowe. Wydaje mi się trochę ciemne, ale myślę że tak wyszło na zdjęciu. Na żywo nie widziałem, ale jestem pewien że powala na kolana. Bardzo mi się podoba.

A zakątek z różnokolorowymi talerzówkami, ukłony dla żony za pomysł i wykonanie jak sądzę.

dsc0373ea.th.jpg

Co stało się z zieloną talerzóweczką na pierwszym zdjęciu po prawej na szybie? Sama spadła, czy jej „pomogłeś” przy przeprowadzce kratki ze szczepkami? Ciekawi mnie czy mocno przyrasta do szyby, czy wystarczy trącić i sama odpada? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim zbiorniku robieniem szczepek zajmuja sie ryby ;) mam mocno przerybione akwarium a moje bydleta w szale konsumpcji lubia sie "powalac" po koralach, ktore to zdaje sie tez przeginaja z rozmiarem wkurzjac ryby ograniczeniem przestrzeni :/ Ale wiekszy zbiornik w drodze wiec wszyscy powinni byc szczesliwi :)

Co do montipor na szybach to zalezy gdzie sie "zalapie". Boczne szyby czyszcze czasami :D wiec przyrosniete "placki" do gladkiej powierzchni da sie dosc latwo zeskrobac - cos jak algi wapienne. Z kolei te, ktore przytulily sie do tylnej szyby (ktora czyszczona nigdy nie byla) trzymaja sie naprawde porzadnie. Wniosek z tego, ze jak talerzowka ma sie czego zlapac, to chwyci naprawde mocno ;)

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranny wrzask : LUKASZ!!! SPRZATAJ SWOJE SUSHI !!!! :D

dsc0365q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Strzal zza szafki przed porzadkami zony wiec nie czepiac sie ze syf, sodomia i gomoria ;)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Poranny wrzask : LUKASZ!!! SPRZATAJ SWOJE SUSHI !!!! :D

dsc0365q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Strzal zza szafki przed porzadkami zony wiec nie czepiac sie ze syf, sodomia i gomoria ;)

święta widzę na "bogato" :thumbsup:

jak przygotowałeś to SUSHI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sushi chromis vel harakiri :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze... mnie też właśnie jakieś 2 dni temu wyskoczył jeden biedak... może to jakiś okres na skoki chromisów? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.