Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach III 2-4 marca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Buhaha,Gagaranin źle obliczył konsystencję śniegu ;) ale wiem że masz więcej takich :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś mój skok uwiecznił oprócz Kocana?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś mój skok uwiecznił oprócz Kocana?

wszystkim został w głowach

a tak poważnie to Andrzej umieści go na płycie do nowego MA :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

impreza przednia - jak zawsze z resztą :thumbsup:

ale pozostała jeszcze jedna sprawa do wyjaśnienia, Crab22(mm) rozliczał się dziś z Szefową i jak to on coś tam źle policzył i nie zapiął się w budżecie, musiał dołożyć ze swoich, oczywiście ten gamoń tego nie napisze więc ktoś musi to zrobić.

Z Walkerem zdecydowaliśmy, że napisze taki post i jak każdy wpłaci mu na konto po 20zł od osoby to mu się trochę stan konta wyrówna, a nas to nie zaboli. W związku z tym prośba do uczestników zlotu o stanięcie na wysokości zadania - uważam że tak będzie sprawiedliwie i sensownie dla wszystkich.

Część osób ma jego numer konta bo wpłacali kasę za Zlot, kto nie to prośba o info na PW to podeślę jego dane.

Ja już zrobiłem przelew za siebie, Basię i Marka.

PozdrT

P.S.

Crab nie dzwoń do mnie i tak nie odbiorę od Ciebie telefonu, a posta i tak nie usunę :harhar:


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie facetowi przebranemu za księdza :lol:

Nie no spoko,jest gitara i nie róbcie jaj, w razie czego oclę Was podwójnie za rok. Btw wnoszę o usunięcie powyższego postu z uwagi na niezgodność z regulaminem, właśnie szukam jaki podpunkt by tu podpasować.. :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: Mi osobiście najbardziej się podoba 1 bodaj 25 i 97 :harhar:

ehh 2 razy mi post wyszedł i przez przypadek jest 2 pod rząd. Dyzma wstawiaj foty, ja Cię widziałem jak przemykałeś przez forum :whistle:

Spooooko :welcome:

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASPEN

p1040677.jpg

ale momentami nie bylo tak kolorowo jak w galerii Inmara.

p1040644u.jpg

p1040643v.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę fotorelacja dużo lepsza niż w zeszłym roku :thumbsup: ale pamiętam że furore robiło nagrywanie filmikow "szczególnie o 5 rano" można by było zrobic taką

videowizytówkę z Milówki jakiś fajny podkład muzyczny a w tle Bali ,Aspen , Tofik z głową w śniegu... myśle że znacznie by to wpłyneło na propagowanie morszczyzny w internecie.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gagarin i jego rakieta :)

Cichociemni w akcji :)

Crab motywuje orkiestre :)

oraz pare fotek (z tych co to za nie bana nie bedzie :D) gallery_10763_2031_120641.jpggallery_10763_2031_187655.jpggallery_10763_2031_218773.jpggallery_10763_2031_148059.jpggallery_10763_2031_61711.jpg a na koniec balwanek Tofika :)gallery_10763_2031_122520.jpg


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az zal ze nie moglem tam byc :wallbash: :wallbash: :wallbash:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to chyba się bany posypią jak ten śnieg w kiblu :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sil nic juz wrzucac, poza tym polowa wymaga zgody na publikacje wiec jutro. Druga polowa nigdy nie zostanie opublikowana. Co na zlotach zostaje na zlotach. :harhar:

ps. Ma ktos zdjecia lawiny na trzecim pietrze :thumbup: ?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peace wszystkim ,warto było ,mam sól ,korale ,dolewke i mega kaca :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peace wszystkim ,warto było ,mam sól ,korale ,dolewke i mega kaca :googleye

czyli masz wszystko co powinien zawierać zestaw młodego skauta- czyli wypełniłeś nasz plan


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości na tej górze śniegu w kiblu to jakiś domestos jest :harhar:

@Tester za te filmy jesteś moim idolem :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na koniec balwanek Tofika :)gallery_10763_2031_122520.jpg

Jakiej firmy był ten odpieniacz? unworthy.gif Nie żle pienił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie impreze na Bali trzymaj dla siebie. Zaraz ASPEN konczy ladowac :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

impreza przednia - jak zawsze z resztą :thumbsup:

ale pozostała jeszcze jedna sprawa do wyjaśnienia, Crab22(mm) rozliczał się dziś z Szefową i jak to on coś tam źle policzył i nie zapiął się w budżecie, musiał dołożyć ze swoich, oczywiście ten gamoń tego nie napisze więc ktoś musi to zrobić.

Z Walkerem zdecydowaliśmy, że napisze taki post i jak każdy wpłaci mu na konto po 20zł od osoby to mu się trochę stan konta wyrówna, a nas to nie zaboli. W związku z tym prośba do uczestników zlotu o stanięcie na wysokości zadania - uważam że tak będzie sprawiedliwie i sensownie dla wszystkich.

Część osób ma jego numer konta bo wpłacali kasę za Zlot, kto nie to prośba o info na PW to podeślę jego dane.

Ja już zrobiłem przelew za siebie, Basię i Marka.

PozdrT

lejem thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyje ;) ;) Moja Basia okazala sie swietnym kierowca i te 300km wlacznie z przeprawa przez centrum Krakowa pokonala niczym Kubica :) Bylo megafantastyczie - ten niewielki wycinek tych zdjec pokazuje tylko promil tego co sie dzialo :) A atmosfera byla goraca w wiekszosci wypadkow :) Milo bylo poznac nowe twarze, milo bylo spotkac sie z tymi z ktorymi juz sie widzialem :) Trudno podsumowac w kilku zdaniach to co przez te 3 dni przezylem ;P Podsumowalbym bym to jednym, ale jest malo cenzuralne ;P Nie moge sie juz doczekac kolejego zlotu. Tym bardziej, ze bede potrzebowal jakis miekkich szczepusiow do mojej nowej nanokonstki aqualea ktora oddzieczylem w wyniku losowania nagrod :thumbsup: :thumbsup: Stokrotne dzieki !!!!

P.s Orkiestra byla super - bawilem sie przednio ;) ;) Co sobie pokicalem to moje ;)

P.s2 Nie odnosicie przypadkiem wrazenia ze macie jakis dziwny wstret do cytryny ? :D ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.