Skocz do zawartości
SkoczekPL

Telewizja Cyfrowa - która ?

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która Lepsza ?

    • Cyfra +
      17
    • N
      20
    • Polsat Cyfrowy
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanderozzzz :)

Ciekaw jestem waszych opinii, ja w sumie od prawie 7 lat mam Cyfre+ ale ostatnio korci mnie na zmianę.... tylko czy warto ?

Zapraszam do dyskusji :unworthy:

Teraz i Cyfra i N-ka nawet dają w promocji telewizory HD :) fju fju


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "N" tylko dlatego ze masz od groma kanałów w HD


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa dekodery cyfrowego polsatu i ja sobie chwale co jakiś czas dają 6 miechów za darmo


Pozdrawiam Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy brak w ofercie N-ki to brak Planete - świetne dokumenty mają. Miałem Cyfrę, teraz mam N-kę i tego mi najbardziej brakuje. Ale kanałów HD chyba faktycznie jest więcej.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Mam C+ i N-ke od paru lat i chyba został bym przy C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie młode rządzą pilotem i wolą programy dziecięce z pakietu C+.

Jak nie masz dzieci to... to będziesz miał :harhar:


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niedługo n-ka i cyfra to będzie jedność ponoć już w grudniu mają mieć te same kanały a po nowym roku będzie najprawdopodobniej fuzja

cyfra plus ma bardzo fajne swoje kanały n-ka ma dużo HD ale tak jak mówiłem cyfra wykupiła n-ke więc problem z głowy

a w słoneczku hmm ja tam nie widzę nic ciekawego :) jak ktoś lubi polsat to ok ja go nie miałem przez 10 lat i żyje :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od początku mam N i jestem zadowolony :-)

Lukasz - w N jest słoneczko .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym połączeniem cyfry i n to jeszcze trochę zejdzie.

Zobaczcie ile trwało połączenie UPC i Aster.

Zresztą sam ITI coś kombinuje, niby miał sprzedać wszystko teraz się okazuje, że jednak bez onetu i nie sprzedać a podpisać umowę partnerską.

Przeliczyłem i porównałem promocje z TV z promocja N-ki i cyfry.

Cyfra+ : 137 zl. - pakie z TV 27 led LG 3G, 15 zł multiroom, 99 zł - aktywacja, 149 zł. drugi dekoder na własność

Razem: 161,54 zł/ 1m-c

n-ka : 99 zł - pakiet z TV 32 samsung, O zł. -multiroom, 299,00zł. - aktywacja turbodekodera, 10 zł. -drugi multirom,

29 m-cy umowa minimalna, 0 zł drugi dekoder RAZEM: 119,31 zł/ 1m-c

Jeżeli zależy nam na canal+, to:

Dodatkowo do n-ki nalezy dokupic minimum multipakiet, a wtedy wchodzi dodatkowo 35 zł (dekoder C+ HD wynajem 0 zł.)

Sumujac n-ka z multipakietem C+ wyniesie 154,31 zł

Multipakiet C+ mozana zamienic na canal+Start za 43 zł (aby w razie potrzeby dobrac sobie pakiet HBO czy Cinemax lub jeszcze multiroom C+.

Wtedy takie połaczenie wyniesie 162, 31 zł / 1 m-c.

Reasumując mnus n-ki jest taki że n-ka ma przewodowy Multiroom (bezprzewodowo drogo wychodzi), plus Cyfry+ to że ma lużne karty (moduły) i mając swoj dekoder niekoniecznie HD moge w dowolnym pokoju miec dodatkową instalacje i wystarczy tylko przenieść karte.

Co do TV to n-ka tylko zwykły LCD ale 32 cale, Cyfra+ nowy model led 3G ale nadaje sie tylko do kuchni lub małego pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polsat Cyfrowy i nic mi nie brakuje kanały HD też sie pokazują nowe i 6miesięcy da darmo miałem +VOD

I oczywiście F1 w HD


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym zaczął od pytania co lubisz oglądać, co jest dla Ciebie najważniejsze ? Mam wszystkie trzy to mam porównanie.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pa_blo - co do kosztów :-)

Płacę 49 zł miesięcznie i mam wszystkie pakiety tematyczne .

ps. jako to śmiga w full hd na projektorze na 140 calach :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N i Cyfra + niedługo będzie Funkcjonowało jako jedna platforma, nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie nazwy ale to kwestia czasu, nie wiem co się stanie z ofertami przed płaconymi TNK HD i N na Kartę ale pewnie będą dalej funkcjonowały :) ja korzystam z TNK HD i Cyfry + ale tylko jako "użytkownik" tak jest najlepiej bo nic cię nie obowiązuje żadne umowy a ni zobowiązania chcesz oglądać płacisz nie chcesz nie płacisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej wspomniano nastąpi połączenie platform.

Ja ze względu na sport nie wyobrażam sobie innej (nie mieć ligi hiszpańskiej, angielskiej no i nasze pokracznej ale swojskiej :crybaby: ).

Obecnie cyfra dorzuciła spory pakiet kanałów HD (w tym te z grupy TVN, a nadto kilka swoich).

Za 89zł można mieć ciekawy pakiet właściwie ze wszystkim (poza HBO, Cinemax, które można dokupić).

Co ciekawe Cyfra właśnie rozsyła aneksy do podpisania i jest możliwość odstąpienia od umowy, co będę właśnie czynił i podpisywał nową na warunkach promocyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

U mnie właśnie kończy się Polsat z którego już dawno powinienem zrezygnować a powstrzymuje mnie tylko to że musiałbym się nagimnastykować z zagranicy.

Biorę Cyfrę+. Jednak te ich kanały exclusive są dobre i szybko zaczyna ich brakować gdy się zmieni operatora. Pakiety są ciekawie zrobione i we wszystkich kategoriach cenowych jest lekka przewaga Cyfry+.

Jedyne co mi się nie podoba to że za każdym razem jak podpisujesz umowę to jest na dłuższy okres, teraz cyfra chce 19 miesięcy. Ja nie wiem gdzie będę za 19 miesięcy i czy to będzie w zasięgu ich satelity :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć co lepsze,bo każda proponuje różne kanały w różnych cenach.Ja się kiedyś obraziłem na polsat i mam go w...gdzie nie ma słońca.Od kilku lat mam UPC z nagrywarką HD,ale to kosztuje,200zł miesięcznie nie moje,ale w cenie telefon i internet 25MB i HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze potarguje z handlowcem upc to trójpak można mieć 130-140pln.

Vectra również szaleje z ceną a dodatkowo można dostać netbooka lub konsole.

To z dużych.

Z małych można sprawdzić ofertę jambox.pl w grudniu dodadzą kanały n.

Dobra cena za TV a dodatkowo można dokupić necik od lokalnego dostawcy, który jest tańszy i lepszy od dużych kablówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, fajnie macie:) Moja spółdzielnia nie zezwala nikomu na wejście z infrastrukturą na osiedla. Mam do dyspozycji TP lub Netie w kwestii tel/net i Multimedię jeśli chodzi o TV/NET. A siedziba UPC jest może 600m ode mnie. Z platform cyfrowych to miałem Cyfrę, mam N i to o czym czytam 9połączenie) mnie w zasadzie martwi bardziej niż cieszy:( BTW: ogarnia ktoś temat multiroom w N? Da się to bez kabli jakoś zrobić? Sorki za OT:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakość tego sygnału z UPC jest porównywalna do talerza? Coś mi się o uszy obiło, że jakas kompresja czy cos jest większa. Jak gadam głupoty to niech mnie ktoś naprostuje:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPC jest na światłowodach a talerzowi przeszkadza śnieg,deszcz,drzewa jak u mnie kiedyś za szybko rosnące,wandale....Ja w każdym razie na kablu mam kryształowy obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.