Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Po prawie 10 latach powraca na antenę

Disco Polo   

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubisz disco polo?

    • Tak, ?wietnie si? przy tej muzie bawi?
    • Przez lata wros?em w ten klimat
    • Nie przeszkadza mi, to jaka? cz??? naszej kultury
    • Nie moge tego s?ucha?
    • Jestem zdecydowanym przeciwnikiem
    • Jest mi to oboj?tne
    • inne


Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie nie lubię gdy ludzie krytykują dany gatunek muzyki i zamykają sie tylko i wyłacznie w jednym kierunku muzycznym jadąc po wszystkim innym...Bądz tak mechanicznie mówią nienawidzę disco polo a tak naprawdę potem chodzą i nucą jak moja dziewczyna..Bo ktoś inny mówi obciach to ja też tak powiem bo nie chce być gorszy,cholerna sztuczność ludzka.Do tego też lubią hejtować naszych polskich artystów ...Jak to napoczątku SUPER ! a potem pedał i w ogole nienawiść cholerna,wstyd mi za takich.

Jestem muzykiem i zajmuje się muzyką zawodowo.Spiewam,gram na instrumentach ,zajmuje sie budową pianin i fortepianow a do tego realizacją dzwięku.Nagrywam muzykę popowo rockową a tak naprawdę słucham głównie muzyki filmowej,medytacyjnej,pop,rock,blues,jazz,techno,trance,disco polo,metal,hip hop....

Disco polo i hip hopu sporadycznie...

Wszystko zależy od tego jaki mam nastrój...Na poprawę humoru gdy z dziewczyną obok sie pokłoce wlączam zenka z akcentu który niedaleko mnie mieszka i zaraz humor sie poprawia !Gdy jestem wkur i staram sie z czymś walczyć np z workiem na siłowni ... słucham metalu ...Gdy potrzebuje ciszy i spokoju włączam muzyke filmową bądz medytacjna...Gdy mam wene a do tego chciałbym sobie pomarzyć,sie rozkleić wypłakać i wyrzucic to co we mnie siedzi właczam ballady których najczęsciej słucham..

Każdy gatunek po coś został stworzony..

Z disco polowca nie zrobisz metalowca a tak samo z metalowca prawdziwego disco polowca ;)

Edytowane przez Artur Tokajuk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wtrącę swoje 3 grosze - połowa zagramanicznych,anglojęzycznych kawałków z radyja to " ichsze disco polo" . Teksty dno,jedyne co je ratuje to aranżacja ( w połowie Pitbulla)

Nie będę bronił tego gatunku. Sam słucham rocka. Ale trzeba przyznać,że w kwestii muzyki biediadno - weselnej wiele kawałków jest nieodzowne,niezastąpionę i wszyscy na nie czekają :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o techniczne sprawy to pod tym względem polskie disco ma chociaż linie melodyczną składającą sie z kilkunastu dzwięków,nie to co nowe kawałki lady gagi czy tam innego komerycjnego"artysty" jak i rihanny, te nowe utwory to dosłownie 1 dzwiek w linii melodycznej(wokalnej)..Tak samo odnośnie tekstów w disco ...Nie dasz tekstu o tym jak toniesz gdzies tam w głebi odchłani ... badz bedziesz śpiewał o polityce ,bogu itp .Tam ma być prosty tekst ! tak aby kazdy zrozumiał go po pijaku i sie bawił ..Blonynki ,brunetki tanczcie kurna chłopaki bierzcie je za tyłeczki i jazda na całego ! :)

Przez tych wielkich artystów,nie mówię wszystkich za granicą.Podkłady kupowane są za wielkie pieniadze...Muzykę robią inni, bo artyscie juz sie nie chce bawic i babrać w tym...rozleniwiają sie kasa itp uderza w głowkę...Potem takie efekty tego są..dam tutaj przykład.."Angieszka Chylisnka" ..Pamietacie jak jeszcze śpiewała w zespole O.N.A ?Tam było kurna czuć duszę i pracę nad tym jak sie tego słuchało,było to coś słychać,muzykę od serca,nie mechacznie robioną ..tam muzyka poprostu płyneła z jej serca...Obecnie muzyka u niej powstaje tak ,ze ma gotowca na tacy i w artyscie umiera wnetrze przez ten mechanizm nowoczesnego świata i chytrość...

Uwierzcie mi to żmudna robota i bardzo denerwująca jeśli chodzi o komponowanie,nagrywanie,aranzacja,miks,mastering,edycja dzwięku....

Sprzęty na ktorym tam nagrywają artysci za granicą to np. mikrofon brauner vm1 ktory kosztuje 20 tysiecy ..Tam to podstawa każdego studio.. Jakość jak wiadomo i produkcja muzyczna ma wielki wpływ na odbiór słuchacza a u nas jednego czy tam 2 producentów mamy na poziomie zaledwie, których znam osobiscie:).

Disco polo ,bo po polsku..Zmień tekst na Angielski to już nie disco polo lecz dance ,trance...Uwierzcie mi moi drodzy ,ze taka muzykę jak dance jest bardzo trudno zrobić w polsce bo zazwyczaj wychodzi disco polo ,jeśli chodzi o muzę taneczną.,a przy czymś bawić sie trzeba.

Edytowane przez Artur Tokajuk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sympatycy na pewno pamiętają Disco Polo Live emitowane w latach 1996-2002 w Polsacie, obecnie są emitowane dwa programy o takiej samej nazwie różniące się tylko literą w nazwach, Polo TV nadaje tą oryginalną, natomiast Disco Polo Music zamiast litery V używa F ale wymawia się tak samo, walka o widza jest zacięta, bo programy różnią się od siebie, jednak wersja z Disco Polo Music za sprawą Piotra Świergalskiego wydaje się być nieco bardziej ogólną, i chętnie się ogląda, Natomiast jakość programu na Polo TV mocno spadła za czasów emisji w ITV i Edusacie było lepiej, na YT wrzuciłem dla porównania obie wersje, z podpisami mojej prywatnej opinii

Disco Polo Live z Polo TV

Disco Polo Life z Disco Polo Music

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.discoportal.info/disco-polo-w-radiu-wawa-rzeszow/

Obecnie tylko Rzeszowski oddział Radia WAWA testuje nowy format "Non stop Polo" ale podejrzewam że to Kwestia czasu i podobny krok zostanie poczyniony w innych miastach, jak playliste by uzupełnili jeszcze śląskimi wykonawcami to mają sukces gwarantowany, w pozostałej części kraju już teraz można podsłuchać tego oddziału z Satelity Amos 4 Zachód Częstotliwość 11,315 MHZ H SR 5000 5/6 DVB-S2 PID Audio 1242 AAC, 192 KB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plakat_dni2015_rgb.jpg

Dla tych co mają ochotę trochę się dzisiaj rozruszać :) i mieszkają w Łódzkiem

Cały koncert Zenka

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzierzna_2015_m_640.jpg

Po raz Kolejny zespół MIG zawita w Okolice Zgierza, w Maju grał w Pabianicach, Tydzień temu w Strykowie, a tym razem na Nocy świętojańskiej w Dzierżąznej/K Białej w Gminnym Ośrodku Kultury, Koncert tego zespołu około 21:00, Kto przegapił koncert w Strykowie to jak najbardziej może się tym razem załapać,

Film z występu w Strykowie

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz pokażę lokalne zespoły które są znane z Anteny Radia HIT jako pierwszy zespół Styl z Torunia, mają sporo swoich kompozycji jednak wideoklipu nie było jak do tej pory żadnego

zespół FOKUS z Włocławka na fragmencie pierwszym ich autorskie utwory to Być razem blisko i Cygańska jesień

Fragment drugi tutaj przedpremierowo "Dziadek stefcio" (dziadek kupi jej chałupę, ona dziadka kopnie w d..) sami posłuchajcie tekst jest śmieszny na wesoło :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disco%20fest%202015.jpg

Sylwester w Listopadzie, Druga edycja Już 14.11.2015

MIG, CLASSIC, TOP ONE, WEEKEND, BOYS, STACHURSKY, AFTER PARTY, POWER PLAY, EXAITED, CZADOMAN, D-BOMB i INNI

Bilety już w Sprzedaży na www.ebilet.pl i w Kasach atlas areny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Sylwestra z Polo TV pozostał już tylko miesiąc, a o to Pełna Lista zespołów, Claudi, Markus P, Jorrgus, Maxx Dance, Czadoman, Milano, Extazy, Mejk, Piękni i Młodzi, Defis, Classic, Exaited, After Party, Boys, Jagoda, Power Play, DBomb, Weekend, B-QLL, Freaky Boys, Stachursky, Mig, Fanatic, Etna. Gwiazdą główną festiwalu będzie rumuńska gwiazda dance – Alexandra Stan.

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się spóźnił, to niech powoli żałuje, bo Biletów na Disco Fest 2015 zostało już jak na Lekarstwo, w Atlas Arenie raptem Kilka sztuk, i w Empikach na całą Polskę z 70 :) z morskich duszy wiem że też inni się wybierają :) i tego dnia nie ma opcji żebym komuś z czymś pomógł, bo wiem że dwóch rzeczy nie zawsze można pogodzić, :)

sala.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid Ogrodnik w roli wokalisty zespołu Laser

a tutaj Joanna Kulig jako Gensonina

Teledyski z filmu Disco Polo

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2015-11-14%2018.43.08.jpg

2015-11-14%2018.43.10.jpg

2015-11-14%2018.43.10.jpg

2015-11-14%2020.36.43.jpg

Cała atlas arena ponownie w tym roku wypełniona

Kilka Filmów

Joorgus

Milano

Piękni i Młodzi

Defis

Exaited

After Party

Classic

Odliczanie do nowego roku choć mamy Listopad

D-Bomb

B-QLL

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista Śląskich Szlagierów w NTL Radomsko w każdą Niedzielę o 20:30, czyli jednak stało się to co myślałem i producent zdecydował się na kanał o zasięgu Ogólnopolskim, po zdjęciu programu z anteny TVS

,

Stację NTL Radomsko + 4 Dodatkowe kanały, można odebrać w DVB-T w Łodzi,Kamieńsku, Tomaszowie Mazowieckim oraz Częstochowie na Kanale 36, a także poprzez Satelitę Hot Bird

Częstotliwość 11,508 Ghz

Polaryzacja V

SR 27,500

FEC 3/4

System DVB-S2

Modulacja 8PSK

PID VIDEO 528

PID AUDIO 760

ID NTL

CA - FTA

na Profilu FB LŚS trwa akcja promocyjna NTL

12485879_954177587992754_7853419402482994577_o.jpg

12509706_1132012210166464_3184897032036475031_n.jpg?oh=ac93683098790d1dcb9b4166f75f8935&oe=57002D49

12439147_953584004718779_5509296550750852301_n.jpg?oh=790ac0c47a39d0acd7e5d314ece689d2&oe=574684F6

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądał wczorajszy odcinek Listy Śląskich Szlagierów w NTL smile.png

Notowanie 405

Notowanie 406

Notowanie 407

Notowanie 408

Notowanie 409

W 410 notowaniu LŚS dali pierwszą część relacji z Kępna, transmisja na żywo była tylko w internecie

w 411 Notowaniu, druga część relacji z Kępna, oraz z koncertu promocyjnego Ewy Kopczyńskiej który również się tam odbywał, ostatnio poza współpracą z Radiem SUD, pojawia się też logo Radia Piekary z którym również producent współpracuje

412 Notowanie LŚS Goście Mirosław Jędrowski i Karpowicz Family

413 Notowanie LŚS wywiad z Gabi Gold

414 Notowanie LŚS

Świąteczna Lista z Jajem 415 notowanie, typowa grafika świąteczna, po za tym normalne wydanie programu smile.png

416 Notowanie LŚS

Jak piszę producent na stronie powtórki będą w Sobotę o 10:00, a Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów od Poniedziałku do Piątku o 5:30, 12:00 i 17:30 :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna WAWA z hasłem non stop polo po Rzeszowie , tym razem również w kolejnym mieście start jutro w Jeleniej Górze na 89,1 na satelicie Amos już można słuchać :)

http://chomikuj.pl/m...71534.mp3(audio)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w swoich zbiorach kilka teledysków z pierwszą oprawą Polo TV, która według mnie była najlepsza ze wszystkich które do tej pory były, na dwóch jeszcze jest napis "Emisja Testowa" do tej pory Polo TV jest najchętniej wybieranym kanałem muzycznym, z wszystkich dostępnych w Polsce

Bravo - Kwiaty dla Agaty

Martin - Nie warto tęsknić

Bahamas - Karolina z moich snów (Fragment)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie panującego zubożenia intelektualnego społeczeństwa, nie dziwi mnie że ta paramuzyka zdobywa taką popularność. Wzrasta ona odwrotnie proporcjonalnie do powszechnej znajomości gramatyki, wykonywania prostych obliczeń w pamięci czy po prostu umiejętności wysławiania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwa 8 13.09.2003 Rip VHS Eleni broni muzyki tanecznej

Szczęśliwa 8 15.11.2003 Rip VHS Szóste urodziny Radia RSC

Szczęśliwa 8 22.11.2003 Rip VHS Benefis zespołu Boys

Jeśli ktoś z mojej okolicy chciałby coś przegrać z VHS na Dysk, to pracujemy z kolegą nad taką możliwością, odbiornik satelitarny Miracle Box ma wejście HDMI i widzi magnetowid ale jeszcze są problemy przy nagrywaniu z głosem, kwestia ustawienia przejściówki, ale już jesteśmy blisko :) ale jeśli kaseta będzie słabej jakości to efekt będzie jak powyżej, akurat ten plik jeszcze był zgrywany Kartą analogową na Media Center

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał.

Jak prześledzisz swój temat to tak na prawdę to piszesz sam do siebie.

Nie obraź się ale to jak gadanie do lustra.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NTL Radomsko się rozkręca, od czerwca mniej telezakupów oraz zmiana godziny emisji "Listy Śląskich Szlagierów" teraz będzie emitowana o Godzinie 14:00 w Niedzielę, natomiast o godzinie 20:30 w Niedzielę startuje nowy program "Szlagierowo-Koncertowo" w porównaniu z TVP3 Łódź wypadają o niebo lepiej bo emitują cały czas swój program, a nie tylko 7 Godzin i resztę z Warszawy jak robi to TVP i dodatkowo są w całej Polsce i nie tylko dzięki emisji satelitarnej

grafika,23756,-.jpg

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zgodnie z zapowiedziami, na Antenie NTL Radomsko zadebiutował program "Szlagierowo-Biesiadowo" zero gadania mnóstwo grania :)

Odcinek - 1

Odcinek - 2

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zespoły Disco Polo to coraz częściej wpadają jak burza chwila moment i jadą gdzie indziej, wczoraj niedaleko mnie na nocy świętojańskiej o 22:00 miał grać Freaky Boys, to zaczęli o 22:35 grubo po czasie i koncert trwał niecałe 30 Minut przed nimi grał Kasa i jego koncert trwał grubo ponad godzinę, a Freaky Boys to jeden z głównych zespołów Polo TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Eee tam muzyka, laseczki robiły swoje heh Ty też na początku filmiku dobrze mierzyłeś:p

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.