Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Po prawie 10 latach powraca na antenę

Disco Polo   

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubisz disco polo?

    • Tak, ?wietnie si? przy tej muzie bawi?
    • Przez lata wros?em w ten klimat
    • Nie przeszkadza mi, to jaka? cz??? naszej kultury
    • Nie moge tego s?ucha?
    • Jestem zdecydowanym przeciwnikiem
    • Jest mi to oboj?tne
    • inne


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KaOEVHQoHzM

Nie znoszę Disco z pola ale to jest mega...

Bracia Figo Fagot to dla mnie najwyższa klasa uwielbianego absurdu, goście bawią się przednio - kto nie zna Kapitana Bomby, Czeska Hydraulika, Pieska Leszka, Kolesia Git, Misia PuszUpka, i wiele wiele innych ?

Bo chodzi o dobrą zabawę.. i to jest najważniejsze... oczywiście jak dla kogo... :p


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Nocy świętojańskiej w Dzierżąznej koło Zgierza grał Weekend to przed Weekendem była masa ludzi z oczekiwaniem na sam Koncert, nie zwracając uwagi na wywody Kierowniczki tego ośrodka ani też na inne cuda wianki na Stawie, po Koncercie jak już grał DJ to nie było praktycznie nikogo poza miejscowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem w tym temacie

- piszą tylko Ci co lubią tą muzykę

opiniotwórczy malkontenci nie mają takiego prawa bo tylko burdel i kłótnie powodujecie

kolejny obraźliwy post = warn + urlop

(najbardziej idiotyczne wakacje na własne życzenie)

także koledzy węgiel na wstrzymanie

i zapraszam do tematu muzyka morszczaków

posty niepoprawne ukrywam

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za 25 Minut czyli o 21:00 startuje Disco HIT Festiwal Kobylnica 2013 na Żywo w Polo TV Koncert Poprowadzą Kasia Dowbor i Sławek Świerzyński a w Jury zasiądą Kasia Bujakiewicz i Rafał Olbrychski na HIT Lata będzie można głosy oddawać zaraz po 21

http://www.disco-festival.pl/hit-roku/hit-lata2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie mnie nie fascynuje, ale na weselach to chleb powszedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro na satelicie Hot Bird rozpocznie się emisja nowego kanału Muzyczno-Rozrywkowego w którego ramówce nie zabraknie oczywiście Polskiej Muzyki Tanecznej oraz innych programów, o to testy które są już emitowane na satelicie, emisja będzie niekodowana, w ramówce mają się też znaleźć zdjęcia podwodne z różnych mórz i Oceanów, info jak w Testach

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Polska Muzyka Taneczna ???


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakamuflowana wieś-polo.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Polska Muzyka Taneczna ???

To ta,przy której bawi się 90% Polaków a 8% się do tego nie przyznaje,ale też się bawi.Tak żartobliwie napisałem,ale to moja ulubiona muzyka no i ich twórcy zarabiają kilkanaście razy więcej niż gwiazdy z topu list przebojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek no to teraz mamy 3 Kanały, Choć jest ich znacznie więcej niż by się to przeciwnikom tej Muzyki wydawało, jak mam być szczery to jak na Festynie nie ma takiej muzyki to nawet na niego nie idę, Bo mi się noga do innej jakoś ruszyć nie chcę :p a TV zauważyła że ludzie najlepiej się przy takiej muzyce bawią dlatego poza 3 Muzycznymi (Polo TV,TV Disco, Power TV) taka Muzyka gości na TVR i niech mi ktoś powie że ten kanał to dno, a tak nie jest jest mnóstwo pozycji których nie ma na innych kanałach jak na niszową stację mają bardzo Dobrą ramówkę, TVS, Tele 5,Polonia 1,Polsat,Polsat Play,ITV,TV Puls,PULS 2 oraz też na wielu innych, dlatego Kanały Dokumentalne macie Kodowane bo emisja FTA się nie kalkuluje, Choć ten sam nadawca, co Uruchomił ten kanał Power TV Winnicki Entertheiment ma w planie uruchomienie takiego Dokumentalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał to zadam Ci pytanie tak z ciekawości

Jesteś z łódzkiego, a czy podoba Ci się muzyka nie wiem jak to nazwać więc "śląska biesiada", gdzie w podobnej aranżacji muzycznej teksty spiewane są oczywiscie po śląsku. Czy fana disco polo kręci również Śląska Biesiada?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiali starozytni "de gustibus non est disputandum"...Czy sie komus podoba,czy nie,nic madrzejszego (niestety) nie wymyslimy...

baszurek nadaje mobilnie...(bez polskich znakow - krzakom po edycji mowimy stanowcze:NIE)...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jasne że tak, przecież to też taka wpadająca w Ucho, zresztą Teresa Werner jest grana nawet w Polskim Radiu często utwór "Dała bym ci dała" nie mówię że nie słucham zagranicznych bo słucham jednak na Koncercie nie umiał bym do tego zatańczyć :) a na Polo TV jest też Hubert Dworniok czyli "Święta wojna" od Niedzieli do Czwartku po 23:05 dwa odcinki jak by ktoś nie wiedział, nie tylko na Śląsku jest lokalna odmiana Śląskich Szlagierów, Również Kaszuby mają swoich lokalnych wykonawców pod ten sam styl Muzyczny, choć tekst już jest nie zawsze do zrozumienia, No Ale CSB TV nie udało się przebić na Lokalnym rynku źle zaczęli i to było powodem staczania się na dno, bo wybrali drogę satelitarną jako dotarcie do odbiorców a Program był adresowany w sumie tylko dla Kaszubów więc analogicznie nie mieli Reklamodawców, ale Radio Kaszebe trwa do dzisiaj tylko drogą Satelitarną nie jest już nadawane :)

np Bliza - Na wciase

http://www.youtube.com/watch?v=gV3YsZcX-eA

czy też bardziej po Polsku Ziemoniki tutaj w Gospodzie Radia Kaszebe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Sympatyków Gatunku z Centrum Polski coś dla rozruszania kości

Gala.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie wystartuje VOX Music TV na Bazie radia VOX FM, również z muzyką disco polo i dance, za pewne na starych parametrach Polo TV, tzn 11,541 V 27,500, Polo TV, Przeniosło się na tp TVN 11,393 i pojawiło się przy nim EPG podobnie jak jest na Eska TV, również Polsat ma w planie uruchomienie dwóch stacji Muzycznych w tym jedna poświęcona muzyce disco Polo "Polsat Disco Polo Music" TV Disco zrezygnowało z emisji innych gatunków muzycznych poza dance i disco polo, Power TV z kolei stawia na zagraniczną muzykę taneczną, jednym słowem większość się nie przyznaje że słucha takiej muzyki, a jednak wyniki oglądalności temu zaprzeczają i każdy się przy niej świetnie bawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kryje swojej niechęci do tej "muzyki" jednak rozumiem że są ludzie którzy lubią i tu nie dyskutuje. Jednak idiotyczny wniosek zawarty w końcówce Twojej wypowiedzi świadczy jedynie o Twojej zupełnej ignorancji.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daj spokoj, "kazdy" to znaczy i Ty i ja, takze wypowiedz na 100% nie jest prawdziwa. :animier: :wallbash:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z zapowiedziami w Poniedziałek 28.04.2014 wystartuje VOX Music TV, ale już teraz są nadawane teledyski z lat 80 w Pętli coś w po dobie do Stars TV, ale od poniedziałku ramówka zrówna się z Radiem VOX FM

Parametry Satelita Hot Bird 13C

Transponder 16

ID VOX Music TV

Częstotliwość 11,508 MHZ

Polaryzacja V

SR 27,500

FEC 3/4

SID 15814

PID Video 525

PID Audio 729

System nadawania DVB-S2 SD w MPEG4

Modulacja 8PSK

Szyfrowanie - brak

Również Polsat nie śpi i od 1 Maja na kanale 23 w Cyfrowym Polsacie pojawi się Polsat Disco Polo Music,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakat_wszyscyArty%C5%9Bci.jpg

+ Niespodzianka

Wreszcie się doczekałem inne miasta miały podobne koncerty przyszła Kolej na Łódź co ciekawe w Sobotę jak pytałem się o Bilety to było jeszcze sporo miejsc siedzących wolnych w Sekcjach P i R a we Wtorek gdy ze względu na znajomych najeździłem się za wejściówkami to praktycznie zostały tylko i wyłącznie same stojące miejsca na Płycie, wybiera się ktoś poza mną z Morszczaków ??

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie licz :p.

P.S. Nie gniewaj sie,ale nie moglem sobie odmowic;).

Pozdrawiam,

Jarek :).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Nie chce tu nikogo obrazic ale wiekszosc naszego psoleczenstwa to prosci ludzie i chca prostej muzyki

Powiedzial to nawet sam Sierocki w jednym z wywiadow...

Ta część wypowiedzi mnie aż troszkę zaciekawila.

Czy Szanowny Pan Marek Sierocki jest wyrocznią Polskiej muzyki?

Zdziwiłem się, ze człowiek taki jak Ty z wykształceniem muzycznym cytuję dziennikarza, prezentera radiowo tv.

Osobiście to go lubię ale nie traktuje jako guru muzycznego.

A tak poza tym to disco polo było jest i będzie i czy się chce czy nie chce- trzeba się z tym pogodzić. W obecnych czasach jest taki wybór stacji radiowych i tv, ze dla każdego coś się znajdzie.

Ja osobiście omijam kanały w tej tematyce Ale nie są mi obce. Nie przeszkadzają mi.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






















coś dla sympatyków odgrzebałem ze swojego prywatnego archiwum dość zabawny Duet czyli Piotr Szyca i Agnieszka Łukasik w CSB TV nie było programu żeby Piotrek jakiegoś żartu nie wymyślił, zawsze coś śmiesznego powiedział Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach














w najnowszym Teledysku zespołu Classic do piosenki miłego dnia, Wystąpią znane Aktorskie twarze, Joanna Koroniewska, Robert Gonera i Krzysztof Kiersznowski, http://afterparty.pl...ykul,21786.html

Krzysztof Kiersznowski występuje po raz kolejny w Klipie tego zespołu



z Kolei u boku Etny występował Bogdan Łazuka

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.