Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Po prawie 10 latach powraca na antenę

Disco Polo   

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubisz disco polo?

    • Tak, ?wietnie si? przy tej muzie bawi?
    • Przez lata wros?em w ten klimat
    • Nie przeszkadza mi, to jaka? cz??? naszej kultury
    • Nie moge tego s?ucha?
    • Jestem zdecydowanym przeciwnikiem
    • Jest mi to oboj?tne
    • inne


Rekomendowane odpowiedzi

Bleq, amen. Ciemnogród nie do ruszenia a i fakt że większości słoń na ucho nadepnął i nie odróżniają tego syfu od hymnu narodowego...

Na szczęście ustawowo nie musimy brać w tym udziału :-D


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ankietkę do tematu

Od siebie: swoją znajomość polskiej muzyki tanecznej uznaję jako spaczenie zawodowe :) Z racji wielu ślubów jakie obsłużyłem znam te teksty i nawet wczuwam sie spiewając teksty w trakcie pracy :D No co lubię śpiewać, a te kawałki wchodzą do głowy jak bród pod paznokcie :D A w tłumie mojego wycia nie słychać. Nóżka sama chodzi... a na co dzień to zupełnie nie moja bajka. Zupełnie. pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczesliwie mam szanse i mozliwosc z tym walczyc:) moze wplyne w jakims mikromalnym stopniu na poprawe tego stanu..

oby...

a wesela.. jeszcze pare lat i minie disco polo

bylem na 2och gdzie nie grali disco polo a wszelaka swiatowa muzyka rozrywkowo taneczna. bylo rewelacyjnie ale oczywiscie musi sie jakis wujek od pluga oderwany znalezc i zrobic burde ze kapela nie zagra czarne oczy i majteczki w kropeczki..


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługiwałem wesele polsko hiszpańskie. Młoda (Polka) strasznie sie filmowała, żeby muza wszystkim siedziała. Był świetny dj, który miał liste zyczeń (bez disco polo). Młodzi wyszli na chwile z lokalu, rodzinka przejeła stery i poleciało disco polo. Młodych zamurowało... ale jak zobaczyli swietnie bawiacych sie Hiszpanów to szybko atmosfera sie rozluzniła.

Uważam, że disco polo jednak przetrwa, bedzie caly czas ewoluowało. Ludzie pracy, zmęczeni szukają rozrywki lekkiej bez brzemienia i potrzeby myślenia nad przekazem tekstu - słowa odbierane sa dosłownie w rytm podkladu muzycznego :) To jest prawdziwe życie, a nie to co widać w reklamach :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO racja to racja...

ale niestety.... fakt powrotu takiego programu po 20 latach od ery disco polo w polsce dowodzi tylko ze mentalnosc polaka sie nie zmienila ...

Jak bylo tak dalej jestesmy 20 lat za murzynami w tej kwestii


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek rodzi sie, idzie do szkoły, ma jakieś marzenia, później w dorosłym życiu zderza się z okrutną rzeczywistością, że większość zycia spędza w pracy... brakuje mu rozrywki... sił do realizowania marzeń... i tutaj wkracza disco polo - lekkość, brak skomplikowania, relax... rozrywka podana na tacy :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. O gustach się nie dyskutuje - szanujmy swoje nawzajem.

2. Przypomnijcie sobie po co ( do czego? ) człowiekowi muzyka.

3. Nie liczy się gatunek - tylko "jakość utworu" pp.1


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja rownież słucham DP, w moim zestawie mp3 zawsze gosciły pozycje tego gatunku.

Muzyka prosta i przyjemna, aczkolwiek zdarzają się wykonawcy którzy wykonują tak denne utwory że szkoda gadać

A dla zainteresowanych ze śląska zapodam radio, zawsze po godzinie 18 do około 24 leci DP

Radio Express 92,3 FM


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Waszych stron to jest radioprzyjaciel :D miałem kiedyś zabawę polegającą na wpisywaniu dedykacji poprzez gg a Dj Teresa czytała to na antenie :D musicie sprobowac :rofl:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ostatnio "szoł" robi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

P.s qba25 pojechales ;)

4 18 to już staroć imprezowy. Teraz hitem są "sexiaste koleżanki":

http://www.youtube.c...h?v=9Ur7pdDK-pY

żeby te dziewczyny w tych klipach jeszcze ładne były... A one mają brzuchole jak chłopy od piwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR :)

Medium - Każda laska 2011 HIT!!! - właśnie słucham tekstu - jak dla mnie to nie jest disco z pola. Tekst strasznie buraczany "zarób kasiorę i kup sobie miłość" nie mowiac juz o masakrycznym dnie muzycznym. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. No cóż, troche taki ten świat jest... XXI wiek, a wiele kobiet się "kupuje".


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR :)

Medium - Każda laska 2011 HIT!!! - właśnie słucham tekstu - jak dla mnie to nie jest disco z pola. Tekst strasznie buraczany "zarób kasiorę i kup sobie miłość" nie mowiac juz o masakrycznym dnie muzycznym. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. No cóż, troche taki ten świat jest... XXI wiek, a wiele kobiet się "kupuje".

lufcik - ja sobie wlaczam ten hicior jak mam zly dzien ;) Poprawa nastroju murowana :) Ale nie oszukujmy sie 90% tekstow disco polo jest o zlamanej milosci, niespelnionej milosci, o bzykaniu, o kasie, furach, skorach i komorach -- ogolnie o d*pach i tyle ;) A to ludzie lubia - majteczki w kropeczki łohohhoho ;P Czego oczekiwac - ma byc prosto, rytmicznie aby mozna bylo noga przytupywac :) Szczerze mowiac poszalec mozna - ja wciaz jak mysle o Disco Polo to mi sie Wdzydze przypominaja ;) ;) khehehe :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym kraju jest taka lub zbliżona melodyjnie muzyka z równie banalnymi tekstami, acz kolwiek jak przeskakuje stacje FM na skali to już nie raz natknąłem się na stacje od których uszy więdną typu RMF Maxxx albo Eska non stop to samo :) Czwórka to również nic ciekawego z czego nawet ich udziały wersji Tv nie przekraczają 0,2 wciągu dnia, Najlepsze Radio do Posłuchania dostępne w okolicy Łodzi to Radio HIT (od pogrzebu do wesela wiadomo co gdzie i kiedy się dzieje ) Radio Fama (podobnie) Radio WAWA( za polski klimat),Radio PLUS, i Radio Victoria (93,8 KUtno)(dużo informacji z regionu i zróżnicowana Playlista )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie słucham radia Z potem Radio 90,takie regionalne z Wodzisławia.W pracy z radiem mam problem,choć Z też jest internetowe,ale wybieram z GG lata 90 lub Italo Disco,to moja szczeniacka muzyka i żony też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecik jest dobry :thumbsup: 4 osiemnastki jak to słysze to od razu mi sie humor poprawia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecik jest dobry :thumbsup: 4 osiemnastki jak to słysze to od razu mi sie humor poprawia:D

ostatnio byl u wojewodzkiego ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Mi taka muzyka wchodzi tylko po pijaku. Tak po 5- 6 browarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal, żal, żal,......


666 w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos pisze ze lubi disco polo a nie trawi i obraza jazzz.... wstyd!!!

No, z tym wstydem i obrazą jazzu już nie przesadzaj, to nie jakaś świętość żeby na kolana padać :). Osobiście dla mnie jest przede wszystkim nijaki i przetechnicyzowany, bez życia. Pewnie, że to drugi koniec skali w porównaniu z DP, ale prawie tak samo niestrawny.

No, ale preferuję klimaty w stylu "Scream Bloody Gore" :)

A co do preferencji sporej części Polaków, to niestety masz rację. Disco Polio, zalać pałę, o trzeciej nad ranem "Hej Sokoły", i jest zajebiścieeeeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa Cię... no nic niech sobie słucha każdy co tam lubi. :coffee:

szkoda tylko, że sztandarową marko Disco Polo jest BMW...


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


"nijaki i przetechnicyzowany, bez życia", dobre sobie. <_< Zenon, przyznaj że miałeś sąsiada który uczył się grać na trąbce i stąd ta trauma. :harhar:

Keep an open mind, but not so open that your brain falls out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym problemem niezrozumienia ambitniejszej muzyki oprocz tekstu jest kulawa noga polaka ktoremu muzyka w tancu nie przeszkadza

moze jesliby w podstawowce na lekcji muzyki zamiast sluchac majki jeżowskiej z klaskaniem do rytmu pani "profesor" uczylaby przynajmniej podstawowych krokow podstawowych standardowych tancow ....

Mysle ze kazdy lubilby jazz a przede wszystkim lubilby na weselu potanczy z żoną do swingującego foxtrota czy quickstepa..

Niestety poki co najpopularniejsze na weslelach - pijacki wujek dens 2 na 2, nieudolny walc 1 na 1, i oczywiscie polkaaaa :) tego nie trzeba umiec tanczyc, wystarczy kondycja i bieganie :) a do tego disco polo jak znalazl


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.