Skocz do zawartości
fal

RedSkim 300 Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

Body jest ok i co z tego skoro pompa jest do d*py. Dziwne jest to , że BK chodzi na tych samych motorach tyle czasu i jakoś dają radę. Polska myśl konstrukcyjna zawiodła , ale chyba nie to jest najważniejsze , najgorsze jest to że wystawili nas do wiatru za dużą kase


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no można wejść na drogę.....

ale przy naszych sądach

kurcze zero poczucia przyzwoitości żeby gwarancji nie zapewnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są objawy tej padniętej pompy ??


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa po prostu stanęła i podziękowała za współpracę.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85_0.jpg

Bubble King® 2500 Pumpe

65 Watt/h // 2.500 ltr./h Luft // 4.000 ltr./h Wasser

für Bubble King® DeLuxe 400 intern altes Modell mit 1 Pumpe

672,00 EUR

( inkl. 19 % MwSt. zzgl. Versandkosten )

Lieferzeit: 3-4 Tage


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pompa ATI 1100zl.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią i wpiz...u wylądował , pompa od odpieniacza dzisiaj padła chodziła rok i siedem miesięcy. Jestem rozwalony poważnie już nigdy więcej nie kupię niczego co wyprodukowane ( skonstruowane przez polską myśl techniczną ) firma się zwinęła i jak to mówią radź sobie. Teraz się zastanawiam co dalej pewnie będę musiał kupić nową pompę wybór słuszny pewnie jest tylko jeden Bubble King 2500 chyba , że macie jakiś inny pomysł ?
http://www.h2oaquatics.co.uk/water-flow/water-pumps tutaj jest pare pomp tak do rozejzenia sie co na rynku sie kręci

Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może warto poszukać alternatywy co do pompy u Damiana z ąquaforestu ?Sewer chwali ten wyrób.

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też sobie pomyślałem że nasza pompa 250 spokojnie da radę w body 300 jednak ,niestety do RedSkima nie pasuje ze względu na to iż kręci się w druga stronę i niestety wyjście ma z innej strony niż body RS i nie jest taka mała jak się mogło by wydawać .

post-15514-0-67854500-1383647581_thumb.jpg


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem firma Aqua Special dalej produkuje swoje produkty... Dalej można je zamawiać i dalej są dostępne w wielu sklepach nie tylko Polskich...


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem firma Aqua Special dalej produkuje swoje produkty... Dalej można je zamawiać i dalej są dostępne w wielu sklepach nie tylko Polskich...

potwierdzam-sam niedawno kupiłem spory filtr fluidyzacyjny...


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, jeśli ta firma nadal funkcjonuje to bym ich ścigał za wszelką cenę... tę cenę też by mi potem zwrócili.


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem cały dzień i faktycznie się dodzwoniłem pod numer na stronie internetowej. Dowiedziałem się , że na chwilę obeną nie mają pomp prawdopodobnie dojdą za dwa tygodnie , a teraz muszę sobie sam radzić. Ale dla potomnych cytat z ich strony

Firma AQUA SPECIAL zapewnia 24 godzinną pomoc techniczną. Skontaktuj się z nami na serwis@aquaspecial.com, a w ciągu 24 godzin rozwiążemy Twój problem. Z nami możesz być spokojny o mieszkańców Twojego akwarium.

Ave Ja :)


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fal daj znac jakie rozwiazanie wybrales dla swojego odpieniacza bo moze i inni skorzystają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani , ta pompa bardziej pasuje ta

99_0.jpg


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem cały dzień i faktycznie się dodzwoniłem pod numer na stronie internetowej. Dowiedziałem się , że na chwilę obeną nie mają pomp prawdopodobnie dojdą za dwa tygodnie , a teraz muszę sobie sam radzić. Ale dla potomnych cytat z ich strony

Firma AQUA SPECIAL zapewnia 24 godzinną pomoc techniczną. Skontaktuj się z nami na serwis@aquaspecial.com, a w ciągu 24 godzin rozwiążemy Twój problem. Z nami możesz być spokojny o mieszkańców Twojego akwarium.

Ave Ja :)

Do sądu z gn....mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blushing:"do sadu"

@fal

Jaka to pompa ?

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Staszku zmartwiłeś mnie teraz bo myślałem,że nie mamy do siebie żalu a moja odpowiedz była raczej retoryczna,Fal kupił nowy sprzęt za kupę kasy z gwarancją naprawy i serwisu 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zmienilem, sorry


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie pompa od Damiana na testy , już chodzi w sumpie podpięta pod pienidło :) jest to model przeznaczony do 250 zobaczymy jak będzie się sprawował w 300. O wszystkich wrażeniach będę informował na bieżąco.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie o tej pompie też myślałem. ciekawe jak sie będzie kręciła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fal nie dawno pisales ze nigdy wiecej nie kupisz tego co wyprodukowano ( skonstruowano ) w Polsce. Skad taka zmiana ? Nie atakuje pytam z czystej ciekawosci. No i jal tam baniak ? Pracowal jakis inny odpieniacz do tego czasu ? Pozdro

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powiem tak (może trochę bronię Aqua Special), firma swoje lata największej produkcji ma za sobą, zmienia branżę ale nie rezygnuje z akwarystyki. Sprzęt jest jeszcze produkowany ale na rynek zachodni, w kraju na życzenie wykonają wszystko co oferowali wcześniej w ofercie stałej ale trzeba poczekać. Jeśli chciałem np filtr na biopellet'y to następnego dnia po zamóieniu filtr już wysłali. Ogólnie nie miałem nigdy ich odpieniacza ani pomp ale jeśli chodzi o inne akcesoria to mam bardzo pozytywne doświadczenia i jeśli coś potrzebuję to w ciągu kilku dni zawsze wszystko załatwię...


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fal nie dawno pisales ze nigdy wiecej nie kupisz tego co wyprodukowano ( skonstruowano ) w Polsce. Skad taka zmiana ? Nie atakuje pytam z czystej ciekawosci. No i jal tam baniak ? Pracowal jakis inny odpieniacz do tego czasu ? Pozdro

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Hernio pompę dostałem do sprawdzenia czytaj testowania , niczego nie kupiłem. Z racji mojej zapobiegliwości byłem przygotowany na to , że może mi pompa się zepsuć. Więc dawno temu kupiłem lagunę 9000 tak na zaś i jak się okazało było warto :). Teraz się rozglądam w co zainwestować na przyszłość :)


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.