Skocz do zawartości
fal

RedSkim 300 Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

Marku ale i Mercedesy można podrasować :thumbup: a tego wirnika sam ciekaw jestem.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecana fotka wirnika , dla porównania ten mniejszy to RS 300


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z niecierpliwością czekam na efekt pomiarów.


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników RS:

- jak głęboko macie znużony odpieniacz w sumpie??

Wczoraj odwiedził mnie Snocho i stwierdził że coś jest nie teges bo bardzo dziwnie wygląda tworzenie piany w górnej cześć odpieńka,

Zamiast jednolitych gęstych i bardzo drobnych bąbelków powietrza mam wir jak podczas śnieżycy za oknem :question:


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pienidło zanużone jest na 23 cm.

Snocho a jaki mas model prestige ?


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeśli mogę nieco zaśmiecić wątek swoje 3 grosze ... posiadam RS250 ... aktualnie padła mi w nim pompa (pulsuje zamiast pompować) więc zbiornik już 2 dzień bez odpieniacza (25 ryb i SPSy nie wróżę za dobrze :dizzy: ) ... pienić pienił czy dobrze nie wiem ale wystarczająco do mojego zbiornika, choć w wersji standard raz działa raz nie zależy od poziomu wody... serwis niestety niedostępny więc wrażenie z tego względu nie za dobre :wallbash:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku słyszałem że firma jest na urlopie do soboty


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja wiem telefony ktoś odbiera ale nic nie wie nic nie może... a zbiornika na urlop nie wyślę :smiling:

pytałem czy mogę przełożyć wirnik do Laguny 7600, na gwarancji więc wolę zapytać ... ale odpowiedzi też nie uzyskałem

Edytowane przez J@cekWro (wyświetl historię edycji)

900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się serwis 24h do urlopu??

Chyba, że to jest serwis 24h, który działa tylko w piątki, a ze względu, że kurier nie odbiera to i tak wyślą w poniedziałek :)

Trochę nie jest mi do śmiechu bo też mam RS :wallbash:


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest pompa 9000, taką sobie podmień i będzie działało jak oryginał. Z tym że wirnik jest ogólnie za duży w redskimach i palą się pompy bo nie wyrabiają. Zapomnieli skopiować od BK "patentu" z chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień bez odpieniacza ... nie mam pompy 9000 i nie kupię bo nie po to się wydaje 4tyś na odpieniacz żeby jeszcze dołożyć 1000 zł na zapasową pompę ... żałuję i tłukę się w głowę że nie kupiłem BK tylko to dziadostwo ...

... zachęcają ludzi na stronie piszę "Skontaktuj się z nami. a w ciągu 24 godzin rozwiążemy Twój problem" ... a potem odpowiedź "Niestety dopiero 09.03 będę w polsce"

.... ręce opadają :dizzy: ... sorry zaśmieciłem wątek ... ja się już nie odzywam to i tak nic nie da ... niech mnie ktoś przytuli (żart oczywiście) :crybaby:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale racja,jak taka firma może się zwinąć w całości bo urlop jest.Nie produkują śrub do sztachet bez których można się obejść pół roku.Dobrze,że piszesz bo nie jeden potencjalny klient kupi inny sprzęt.

Na marginesie nie pytałeś kolegów czy nie mają pożyczyć cokolwiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam szukam ... jutro dostanę to podłączę słabszą bo słabszą ale z tym samym wirnikiem inaczej na już nic nie wymyślę


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co się dzieje z firemką AquaSpecial ??

Wysłałem 3 tygodnie temu pompę do reklamacji ... telefonu nikt nie odbiera ... na maile brak odpowiedzi ... moze ktoś z Krakowa jest w temacie ?


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale kibel nic dobrego nie wróży na przyszłość.

Jacek a jaki masz wirnik ? Możesz zrobić zdjęcie.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozbiorę do czyszczenia zrobię fotkę ... do reklamacji wysłałem tylko motor bez wirnika i przedniej obudowy ... wirnik zapakowałem do laguny 7600 i działa tak już ponad miesiąc więc jakoś się uratowałem ... ale fakt faktem odczucia średnie.

Dlaczego pytasz o wirnik ?


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień bez odpieniacza ... nie mam pompy 9000 i nie kupię bo nie po to się wydaje 4tyś na odpieniacz żeby jeszcze dołożyć 1000 zł na zapasową pompę ... żałuję i tłukę się w głowę że nie kupiłem BK tylko to dziadostwo ...

... zachęcają ludzi na stronie piszę "Skontaktuj się z nami. a w ciągu 24 godzin rozwiążemy Twój problem" ... a potem odpowiedź "Niestety dopiero 09.03 będę w polsce"

.... ręce opadają :dizzy: ... sorry zaśmieciłem wątek ... ja się już nie odzywam to i tak nic nie da ... niech mnie ktoś przytuli (żart oczywiście) :crybaby:

Oj jesteś w błędzie, bo da da da

Wiesz jaki jest najlepszy bodziec dla firmy do wprowadzania zmian na korzyść klienta- tylko jeden skuteczny

mówienie i jeszcze raz mówienie, a ilość nagłośnionych takich przypadków, zazwyczaj powoduje spadek sprzedaży, a on z kolei powoduje pilne zawezwanie pracowników z urlopu, aby zaradzić co zrobić.

Przytulić Cię nie przytulę, ale zachęcam do mówienia :)

Nie reagując robisz na złość swoim kolegom z forum, którzy nie świadomie mogą wdepnąć w podobne gó...

Na marginesie firma nawet nie pofatygowała się aby zabrać głos w sprawie, a nie sądzę aby nie monitorowała portali tematycznych wizerunku swoich produktów.

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką sugestię,że TAKA firma nie powinna zamykać się na czas urlopu,to nie producent żelazek.Serwis powinien przynajmniej działać,fakt robią sobie ujemną renomę.Z drugiej stony jak by mi padła pompa RD to też by łatwo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek,

www.Royal Exklusiv.de

Tu nie ma takich zartow, zostaw je zwolennikom "podobnych", ale troche tanszych. Przynajmniej wiedza, ze sie oplacilo.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o czas,czyli wysyłki w obie strony i realizacja naprawy a tu firma na miejscu i zero kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek , jedyne co przychodzi mi do głowy to skontaktuj się z dystrybutorem tego sprzętu zakładam że oni muszą mieć ciągły kontakt.

Na stronie podany jest Krzysztof Tryc więc zadzwoń do niego i dowiesz się co i jak.

Co do wirnika to chodzi mi o to czy masz ten nowy czy może stary , pytam dlatego że stare były większe i z jakiegoś powodu się z niego wycofali , być może był za duży i pompy nie wytrzymywały , ale to tylko rozmyślania.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Bk i innych niemieckich produktów różnica jest taka, że w niemczech człowieka z reklamacją traktuje się dalej jak Klienta, a u nas jak intruza

jakoś nie zdążyliśmy się nauczyć, że zadowolony klient przyprowadza 5, nowych, a nie zadowolony zabiera 10

niemiecka solidność nie wzięła się z kosmosu, ale napisało ją życie

jedna rzecz przypomniała mi się z podwórka budowlanego

chodziło o maszyny budowlane chyba firmy kubota - jej produkty sa droższe, ale gwarantują dostawę podobnego sprzętu w każde miejsce na świecie w ciągu 24 godzin, w razie awarii i za to płaci sie tam więcej

robią to, a nie tylko pioszą, bo papier wszystko przyjmie, a życie zweryfikuje

z naszego podwórka - Marcinus dla swoich klientów, którzy zakupili odpieniacz w razie awarii ma jeden na stanie na czas naprawy (chyba nic się nie zmieniło)- jeżeli tak jest to brawo :)

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze , Panowie i Panie jest moc , przez 7 godzin pracy wyczepał 250 ml syfku , ale z gestą pianą , kurcze jestem coraz bardziej na tak , nie widziałem nigdy jak pracuje Bubble King , ale naprawdę RS pokazuje swój czerwony pazur , zastanawiam się tylko co pozostanie po moim zbiorniku po tygodniu.

Jest :thumbsup:

Jednak cena nie bierze się z powietrza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam .... dla potomnych... niestety kolejna pompa mi padła dokładnie w ten sam sposób co poprzednia ... tym razem w RS200 i niestety po gwarancji :dizzy:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.