Skocz do zawartości
Gość AnT

Zaufani na forum

Rekomendowane odpowiedzi

inmar, z twoim spustem to każdy mało wciąga tongue.gif

No postanowiłem zmniejszyć zużycie o 50% z z tego tytułu postawiłem nowy baniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw, już i tak targowiska jest dużo,ajeszcze bedą się toczyć ostre dyskusje na tema ty sprzedaży?

Jak szukam czegoś konkretnego to patrzę po wątkach tematycznych,czytam paosty(z tego też się można o człowieku wiele dowiedzieć) i pytam na priv.

Targowisko miało służyć Forumowiczom jako uproszczenie w porównaniu z Allegro.(no i podatków nie trzeba płacić)

Czasem mam wrażenie że dla niektórych targowisko jest najważniejsze a forum to taki niechciany dodatek.

To ja proponuję 5 merytorycznych postów -jedna oferta sprzedaży do zamieszczenia.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, generalnie wszystkim ufam. :thumbsup:

Budujmy, nie dzielmy. Wszystkim wyjdzie na dobre.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję 5 merytorycznych postów -jedna oferta sprzedaży do zamieszczenia.

Beda medrkowac (ja tez medrkuje - nie czepiac sie ;P) tylko po to zeby wystawic oferte - to ja juz wole niech sobie wystawiaja byle nie medrkowali dla medrkowania ;]


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że 99% nas tutaj jest uczciwych.Temat ostrzeżeń powinien wystarczyć bo to marginalny temat.

:bow

Błagam ,skasujcie ten neo-temat, to już jest chore....

Z poważaniem

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mądrego to i mądrze posłuchać, brawo Kmirko, czekałem czy ktoś na to wpadnie :clap:

phi, juz to ileś tam postów temu zaproponowałem :pPost 208 z 20 marca.

A tak na serio również ciesze się, że takie pomysły się przewijają.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie skomentować daną osobę to każdy w swoim profilu ma opcję Komentarze, opcja w profilu która na ogół jest rzadko używana, więc tam sobie oceniajcie.

To nie w tym rzecz. Jesli ktos jest pieniaczem i przylepia komus latke oszusta jesli nie dostal towaru nastepnego dnia to bedzie lipa z kometnarzami. A jakby co to jak sie ma sprzedawca bronic jesli rzeczywiscie wyslal tylko poczta nawalila? Zrobi sie klotnia w komentarzach. Juz mysle ze lepiej kontynulowac watek "ostrzezenie" po uprzednim zmoderowaniu.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nawiązuje do tematu, zaufanych na forum i wystawianiu pozytywnych opinii w profilu, stare wygi się znają i wiedzą z kim można załatwić interesy na poziomie, natomiast nowi na forum nie wiedzą z kim mają do czynienia.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie w tym rzecz. Jesli ktos jest pieniaczem i przylepia komus latke oszusta jesli nie dostal towaru nastepnego dnia to bedzie lipa z kometnarzami. A jakby co to jak sie ma sprzedawca bronic jesli rzeczywiscie wyslal tylko poczta nawalila? Zrobi sie klotnia w komentarzach. Juz mysle ze lepiej kontynulowac watek "ostrzezenie" po uprzednim zmoderowaniu.

tak mozna z wszystkim polemizować. W sumie każdą propozycję można zanegować. Piękno naszej propozycji brzmi w jej prostocie, wykorzystując gotowe narzędzia forum. Komentarze w profilu jeśli przyjmą się u aktywnych klubowiczów NR będą pomocne dla wtajemniczonych minimalnie w poruszaniu się po platformie NR. Patrząc analogicznie na liczbę totalnie niepoprawnych ogłoszeń w dziale sprzedam, które nie otrzymują akceptacji na publikację - śmiem twierdzić, że komentarze profilowe będą pomocne jedynie dla choć trochę "kumatych" ludzi (którym zechce się sprawdzić profil sprzedającego) :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam siebie hihi.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam siebie hihi.

a w czym jesteś dobry ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w czym jesteś dobry ? ;)

w końcu jakaś namiastka równowagi biologicznej :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze w swoim profilu można kasować, więc to raczej słaba metoda - zostaną tylko pozytywne, a krytyczne wylecą...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.