Skocz do zawartości
Gość AnT

Zaufani na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim, ktorzy w zeszlym roku byli na Wdzydzach, bym zaufal :harhar:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmnie zawiodl Stachu :crybaby:

a na powaznie...

Juz kiedys pisalem o tym i nadal uwazam ze to dobre rozwiazanie. Kazdy sprzedawca i kupujacy na targowisku ma swoj watek i cal sprzedaz danej osoby idzie na jednym watku

Potencjalni kupujacy beda mogli bardzo latwo przesledzic historie transakcji danego sprzedawcy lub kupujacego


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, ktorzy w zeszlym roku byli na Wdzydzach, bym zaufal :harhar:

...znaczy sie Stani ze mnie bys nie zaufal...?...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...znaczy sie Stani ze mnie bys nie zaufal...?...

ja Wam wszystkim moge zaufac -- uff uff uff uff ;) ;)

ANT -- jak mogles mnie nie umiescic na liscie - co prawda zadnego interesu nie ubilismy ale zobacz jak mi patrzy dobrze z oczu ;P :p;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, ktorzy w zeszlym roku byli na Wdzydzach, bym zaufal :harhar:

No nie wiem nie wiem, pamietacie Marzenke, ja nie ufalem jej od poczatku, dobrze ze Basia bylo bo nie wiem co by bylobump1.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, ktorzy w zeszlym roku byli na Wdzydzach, bym zaufal :harhar:

......... ba, polazłbym za nimi w ogień :thumbsup:

(Stasiu, napisałeś że nie + 2 tylko + 1, która się miga ? Marzenka ?)

No nie wiem nie wiem, pamietacie Marzenke, ja nie ufalem jej od poczatku, dobrze ze Basia bylo bo nie wiem co by bylobump1.gif

Asz TY! :) Marzenia była The Best! :rambo: i w tym roku mam nadzieje że będzie bo się podszkoliłem z kuchni włoskiej.....


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Wam wszystkim moge zaufac -- uff uff uff uff ;) ;)

ANT -- jak mogles mnie nie umiescic na liscie - co prawda zadnego interesu nie ubilismy ale zobacz jak mi patrzy dobrze z oczu ;P :p;)

Darku - Twojej Basi patrzy lepiej z oczu niz Tobie :p


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku - Twojej basi patrzy lepiej z oczu niz Tobie :p

Dokładnie :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydawało, że wszystkim tu można zaufać :wallbash: na 6700 userów tylko 23 którym można ufać :ouch:


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

i po co mi to było :wallbash: :wallbash:

Rafał - zamknij to bo ja to skasuje swoje posty i będzie znowu dym :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić czarną liste http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_lista :thumbsup:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,

nie bedzie Ci wesolo, jesli Marzence nie wyjdzie dalszy wyjazd i przyjedzie jednak na Wdzydze. Tu i Wasz slynny domek bedzie bezradny.

Rafal, tak. :crybaby:

Iceberg, powstala taka sama sytuacja jaka przydazyla sie AnTowi. Zawsze ktos bedzie pominiety i bedzie sie z tym zle czul. Mam kontakt z tyloma wspanialymi ludzmi na tym forum i nie mialem z nikim klopotow typu "nie wyslane" czy "nie zaplacone".

Tu sa super ludziska i to nasze hobby nas zlaczylo, czy chcemy tego czy nie. Wyjatki sie wszedzie zdazaja, ale przewaznie rowniez oni staraja sie naprawic pomylki.

Recydywy, w przypadkach wskazujacych na sklonnosci do oszustwa, bym jednak odsuwal.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeśli dana osoba została pokrzywdzona, to dobrze żeby ostrzegła w kulturalnie kolejnych ludzi na forum, a osoba oskarżona mogła się wybronić prawdą w postaci dowodów. W tej zabawie (podkreslam to moje osobiste zdanie) szukasz okazji sam i sam ponosisz ryzyko, które sam kalkulujesz. Nikt nikomu niczego nie karze, ani nie nakłania. Sam osobiście jestem zmęczony już tymi tematami debat, gdybaniem, pomysłami chorych zabezpieczeń, narastającej fobii.

Wpierw narzekało wielu z Was, że ściana forum zalana jest ogłoszeniami sprzedam, teraz odczytuję wiele postów jako życzenie uczynienia z forum jednego wielkiego targowiska. Z tęsknotą wypatruję nowych tematów merytorycznych dotyczących morszczyzny, nowych horyzontów, a nie cholernie nieżyciowych propozycji zabezpieczeń dla osób, które sprawiają wrażenie, że czytają i udzielają się tylko w targowisku :thumbdown:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeśli dana osoba została pokrzywdzona, to dobrze żeby ostrzegła kolejnych ludzi na forum, a osoba oskarżona mogła się wybronić prawdą w postaci dowodów. W tej zabawie (podkreslam to moje osobiste zdanie) szukasz okazji sam i sam ponosisz ryzyko, które sam kalkulujesz. Nikt nikomu niczego nie karze, ani nie nakłania. Sam osobiście jestem zmęczony już tymi tematami debat, gdybaniem, pomysłami chorych zabezpieczeń, narastającej fobii.

Wpierw narzekało wielu z Was, że ściana forum zalana jest ogłoszeniami sprzedam, teraz odczytuję wiele postów jako życzenie uczynienia z forum jednego wielkiego targowiska. Z tęsknotą wypatruję nowych tematów merytorycznych dotyczących morszczyzny, nowych horyzontów, a nie cholernie nieżyciowych propozycji zabezpieczeń dla osób, które sprawiają wrażenie, że czytają i udzielają się tylko w targowisku :thumbdown:

Dobrze prawi - polać mu (+ odemnie)


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :harhar:

Pozory myla hahahhaaha !!! no dobra ciiiii bo ona zaglada na forum - Basia jakby co to nie ja - zmusili mnie bym to napisal ;)

P.s Basia przyjmie czarnego blazenka -- jak ktos ma i mu nie potrzebny to niech da znac ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na drugą nogę+clap.gif


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piękne burdello sie zrobiło :thumbsup: Kochani, mamy temat "Ostrzeżenie", teraz mamy jeszcze otworzyć "Polecanie", a za miesiąc co? "50/50"? No bez jaj :smoke: Każdy jest dorosły, jeśli ktoś dął się oszukać, to musi sam dochodzić swoich praw, choćby na policji, od tego między innymi jest policja, a roztrząsanie tego w pięciu tematach nie ma sensu.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że 99% nas tutaj jest uczciwych.Temat ostrzeżeń powinien wystarczyć bo to marginalny temat.

NO właśnie, dlatego drinia w dłoń i idę go oczyszczę... a ten temat do offtopu i na kluczyk :thumbup::coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie, dlatego drinia w dłoń i idę go oczyszczę... a ten temat do offtopu i na kluczyk :thumbup::coffee:

dopoki nie znajdzie sie czarny blazen ani mi sie waz :p:P zartowalem ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie skomentować daną osobę to każdy w swoim profilu ma opcję Komentarze, opcja w profilu która na ogół jest rzadko używana, więc tam sobie oceniajcie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie skomentować daną osobę to każdy w swoim profilu ma opcję Komentarze, opcja w profilu która na ogół jest rzadko używana, więc tam sobie oceniajcie.

No i mądrego to i mądrze posłuchać, brawo Kmirko, czekałem czy ktoś na to wpadnie :clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar, z twoim spustem to każdy mało wciąga tongue.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek jak byś nie znał Beaty, a ja to się piwem dejlektuje :)

No dobra, żona mnie bije, 150 kg żywej wagi i nie podskoczysz :rambo:


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.