Skocz do zawartości
Tester

Piwne spotkania Wyspiarzy

Rekomendowane odpowiedzi

ja pomyslałem o dacie 10 lub 11 listopada - mozna połączyć przyjemne z pożytecznym

W tym terminie jest organizowana wystawa połączona z prelekcjami... są chetni?? ja na 100% bede obecny

http://www.aquatics-live.com/index.php

jest to impreza organizowana co roku

nie masz daleko wiec mozesz byc dwa razy :) a nad wystawa sie pomysli na spotkaniu :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

O której wstępnie spotkanie Please podeslijcie mi postcode

Niewiem czy autem czy pociągiem przyjechać ale jeśli piwo to lepszy pociąg

Nic ciekawego niemam jeśli ktoś potrzebuje odpieniacz oddam za darmo

Link

http://www.aquaone.c...ne_skimmers.php

Mam banke 200l szkło bez szafki za darmoche zalega na ogrodzie

Transport niema problemu mam kilku kierowców może któryś będzie na trasie

ja bym ten skimer chcetnie przygarnal, ale mnie nie bedzie, chyba ze wyslesz poczta. Za przesylke zaplace oczywiscie

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomniałem napisac ze posiadam na stanie śliwke gruszke i borowiczke wszystko oryginały od babci ze Słowacji

Która zabrać ????


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomniałem napisac ze posiadam na stanie śliwke gruszke i borowiczke wszystko oryginały od babci ze Słowacji

Która zabrać ????

Witam

Wszystkie pokosztujemy co by na następnym spotkaniu móc się określić :wine::p


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jestem tego samego zdania: WSZYSTKIE :thumbsup:


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz alkohol dogadany to ja teraz zapytam kto ma cyrkulacje do setki na zbyciu.

Jest nowy posolony i kompletujemy co potrzeba

ps. moze wogóle każdy wezmie co mu zbywa na handel, wymiane itp.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam APF600

kilka pomp cyrkulacyjnych (koralia i jvp)

Cyrkulacje chetnie szt dwie bym zakupił niemam nic w zapisie plus bym dorzucił do banki jedna


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam banke 200l szkło bez szafki za darmoche zalega na ogrodzie

Transport niema problemu mam kilku kierowców może któryś będzie na trasie

a jakie długie jest to akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstepnie po wykonanych telefonach plan wycieczki jest taki:

Kolega CNCRob, Marine, i Strugas organizuja sie tak zeby byc u mnie o godzinie 9 rano. Ode mnie naginamy do Aquatic Design do centrum na jakies tam zakupy. Nastepnie jedziemy do Testera na jakies tam male ogledziny szesc-setki gdzie jest juz kolega Miesoarmatnie. W okolicy sa jakies 2-3 sklepy wiec tam znowu zakupy.

Cala juz ekipa wracamy do mnie, ale przez Richmond. Tam slynny sklep u dziadka i znowu zakupy.

Powrot do mnie gdzies na godzine 16-17 jadlo popitek, co komu pasuje.

Ja mam baniak pusty wiec bez problemu mozna cale zakupy zaaklimayzowac przetrzymac (zostawic i zaponiec :D) do czasu opuszczenia lokalu. Cisza nocna od piatej rano, nocleg przewidizany tylko dla kierowcy wiec zabawa do ostatniego srodka transportu.

Kto ma fure na 5 osob i chce zostac kierowca :baby:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no plan jest zarabisty, jak to mowia ludzie " w pipe". Ja dalej kombinuje zeby sie pojawic ale cienko na razie, choc zawsze szansa jest <beczy>

Grzesiek, pusc mi na priva swoj adres domowy bo zgubilem a potrzebuje

pozdrawiam

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc po kolejnych telefonach ja zostaje kierowca :) kto sie boi ręka w górę :)

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee teges... ja rozmawialem Z CNCRobem zeby podjechal do mnie (i zostawil szczepki) i potem razem podjedziemy do Ciebie bo ja tez chcialem zajrzec do A/D


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee teges... ja rozmawialem Z CNCRobem zeby podjechal do mnie (i zostawil szczepki) i potem razem podjedziemy do Ciebie bo ja tez chcialem zajrzec do A/D

Witam

Tak u Ciebie zostawił szczepki a dla nas......... to jedno,

a po drugie w centrum mówią że Ciebie nie obsługują bo wykupujesz wszystkie rodzynki :secret: :secret:

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam juz chcecie ja piwo mogę wypić nawet pod mostem. Sklepy wszystkie znam i we wszystkich byłem. Myślałem ze bierzemy pod uwagę kolegów którzy przyjeżdżają a nie byli.

Bartek od Ciebie do mnie jest jakieś 2 godziny potem godzina do AD i co potem znowu do Ciebie bo mowiles ze masz jakiejś szczepy żeby zrobić tak żeby też wpaść do Ciebie.

Powiedzcie gdzie mam być to będę


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widze, ze zaczyna byc kilka wersji, Bartek ja po poludniu rozmawialem z Grzegorzem jeszcze i troche zmienilismy kolejnosc, w duzym stopniu mysle, ze to ulatwi wszystko i wsroci mi o kilka godzin czas jezdzenia po Londynie. Wiec wstepnie wychodzi, ze ja do Londynu przyjade w sobote z rana, od razu pojade do Grzegorza, tam ma sie zebrac tez reszta ekipy i wtedy ruszamy do Ciebie Bartek ze szczepkami i dlatego, ze masz ponoc jakies sklepy w poblizu, pozniej zabieramy Ciebie i reszta juz jakos poleci :thumbup: Jesli ktos proponuje zmiany to pisac.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widze, ze zaczyna byc kilka wersji, Bartek ja po poludniu rozmawialem z Grzegorzem jeszcze i troche zmienilismy kolejnosc, w duzym stopniu mysle, ze to ulatwi wszystko i wsroci mi o kilka godzin czas jezdzenia po Londynie. Wiec wstepnie wychodzi, ze ja do Londynu przyjade w sobote z rana, od razu pojade do Grzegorza, tam ma sie zebrac tez reszta ekipy i wtedy ruszamy do Ciebie Bartek ze szczepkami i dlatego, ze masz ponoc jakies sklepy w poblizu, pozniej zabieramy Ciebie i reszta juz jakos poleci :thumbup: Jesli ktos proponuje zmiany to pisac.

Witam

Tej wersji się trzymajmy bo po godzinie ósmej przebijanie przez tą wiochę Lądek to zabiera naprawdę wiele czasu, potem może nam nie starczyć czasu na piwne spotkanie i testowanie zacnych trunków od babci ze Słowacji, być może że od dziadka z Węgier coś przytaszczę

Miłej nocki

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko juz ustalilem z Grzeskiem. O 10:00am w Aquatics Design i potem do mnie.

Ja wol her komendant. :police:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. CNCRob

2. miesoarmatnie

3. Tester

4. Strugas

5. Dyzma

6. Marine

7. Sweryn

Wlsnie rozmawilismy dolaczad do nas od 15tej :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze Mareczku, jak zobaczylem Twoj wpis w tym watku to mialem nadzieje ze, a nuz Elzbieta nowa kuchnie sobie zamowila :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się przyłączył jutro, ale hobby wymaga poświęceń...

img20121026204312.jpg

Jutro obudowa, lampa i reszta hydrauliki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.