Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak polska wygra 3 mecze z rzędu to załatwię sobie taki strój jak mają te babki i po wrocławskim rynku będę straszył.... :thumbsup:

to możesz być spokojny, będą jak zwykle 3 mecze: otwarcia itd....


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hicior" na ruską modłę. Podobna "ekipa" do tej z poduralskiej, udmurckiej wioski Buranowo, która jedzie na Eurowizję... Nic dodać nic ująć.

Nie wystarczyło, że polska reprezentacja rozegra trzy mecze - otwarcia, o wszystko i o "honor" to jeszcze tym dowalili. Normalnie rewelacja i mistrzostwo świata! Szczególnie dla promocji Polski! Władowano w projekt Euro2012 masę środków tylko po to by go sp...@#$@#$ na samym końcu... Jak by hit był dobrze przygotowany to tu i ówdzie może by go nucił. A i opinia byłaby lepsza typu "wprawdzie g...ano grają w piłkę ale imprezę przygotowali pierwsza klasa". A nie "zaczynam cię rozumieć dlaczego wyjechałeś z Polski"... Jak się coś robi to nie należy robić bez sensu!

Na szczęście moje zamiłowanie do piłki kopanej oscyluje w okolicach zera. A już do takiej na kanapie z piwem i chipsami wynosi dokładnie 0. Dlatego oszczędzę sobie "nerw". Nie mniej zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po to żeby zbić przeciwnika z tropu...jak zaczną spiewc to staną jak wryci i nie będą mogli się połapać czy to na poważnie czy jakieś kpiny, a Polacy wtedy ciach i brameczka....chociaż honorową :lol:

Wysłane z mojego SK17i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeszcze euro nie zaczęli, a już spier...lili...

Ale czego wymagać, kiedy trener reprezentacji przyznał że do składu nie powołał kilku graczy bo mu podpadli - bo gdzieś tam zapili, czy nabijali się z jego "wymowy". No i, jak to stwierdził, gdyby po tym ich dopuścil, stracił by autorytet...

No to teraz będzie miał autorytet, ciekawe ile nim ugra...

I własnie dlatego wolę gapić się w baniak, a nie w telewizor - szkoda nerwów.

Żenada.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

dobra przyznać się kto na TO głosował :harhar:

O ja jebe........emigruje z tego kraju :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy zacofanym narodem,zyjemy przeszłością,dlatego takie wiesniackie piosenki wygrywają,

do eurowizji tez trafialy piosenki w tym stylu i nikt na nie nie głosowal w europie.

Wstyd jak beret.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy zacofanym narodem,zyjemy przeszłością,dlatego takie wiesniackie piosenki wygrywają,

do eurowizji tez trafialy piosenki w tym stylu i nikt na nie nie głosowal w europie.

Wstyd jak beret.

Wstyd to dopiero będzie jak euro się skończy na stadionach

pewnie znowu bazarki urosną.


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od razu widac ze to taka sama akcja jak z protestem ze w swieta Polsat nie pusci Kevina samego w domu. Petycja byla, podpisy byly, Polsat sie ugial .... tylko ze wszystko bylo zorganizowane dla jaj ;) Ot taki sarkazm. Wracajac do muzycki. Z tych 10sciu najlepszy chyba byl Liber - choc IMHO tez slabizna. Ktos tu wrzucil 3 stare piesni zagrzewajace do boju i imho bylyby sto razy lepsze - a tak bedziemy teraz gdakac :D :D Z drugiej strony czy nasza druzyna zasluguje na wiecej ?


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznac sie kto juz zmienil dzwonek w telefonie :smile_big:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na smsy mam "KOKO koko EURO SPOKO XDDDD"

według mnie kompletna lipa. :thumbdown:

już mogli metalice dać to by przynajmniej jakieś brzmienie było xd Albo Najmana to by lepiej zaśpiewał :unworthy:


Aquael-30l

4647_4649.png

powolne kompletowanie sprzętu pod większe.

Krzycho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sport narodowy taki hymn... IMO dobijanie lezacego.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki petycji morszczaków rząd uchylił wybor hymnu na euro 2012

oto nowy

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ufXgBysI3OQ#!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslice o tym klipie UEFA?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5EVhiBGvVFc

Ladne Polskie ujecia, duzo Naszych akcentow, sloneczny klimat, Mnie sie podoba.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to jest oficjalna piosenka euro 2012 ,a koko spoko to jest hymn polskiej drużyny zagrzewający do boju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK SPRZEDAĆ BILET NA EURO :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jestem takim pasjonatem euro że chyba się skuszę :):):)

LINK

Edytowane przez pasek (wyświetl historię edycji)

4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

ja mam na finał w Kijowie - 2 bilety

ale chyba nie pojadę - mogę sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na finał w Kijowie - 2 bilety

ale chyba nie pojadę - mogę sprzedać

a kiedy to? Może bym poleciał :p

Skolko napisz mi na pw :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co, poleciałoby sie/pojechało wcześniej z jakimi słonymi Ukraińcami skontaktowało i słowiańska impreza z akwarium w tle :D TO było by piękne :D Sie rozmarzyłem :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co, poleciałoby sie/pojechało wcześniej z jakimi słonymi Ukraińcami skontaktowało i słowiańska impreza z akwarium w tle :D TO było by piękne :D Sie rozmarzyłem :coffee:

akwaria na stadionach też są (patrz loże vip) jak się załapiesz możesz robić w nich jako błazen albo pokolec :rofl:


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwaria na stadionach też są (patrz loże vip) jak się załapiesz możesz robić w nich jako błazen albo pokolec :rofl:

do mnie pijesz?

ja to mogę co najwyżej za ślimaka... przyssać się do wodopoju :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.