Skocz do zawartości
MiQ

jak traktujemy to forum ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie:

Jak traktujecie to forum - czy jako własność reef-shopu czy raczej o tym nie myślicie ?

A moje pytanie bierze się stąd. Ostatnio oddałem do ZOO Warszawskiego ekipę czyszczącą (pomyślałem, że skoro mam ją sprzedać za mniej niż połowę wartości sklepowej i jeszcze bujać się z wysyłką to wolę (przynajmniej mam taką nadzieję) przyczynić się jakoś dla dobra publicznego powiedzmy. Jak wiemy (albo i nie) jeśli chodzi to kasy jest mało i każde zwierze ma jakiegoś sponsora itd., jak wiecie akwarystyka morska raczej wygląda słabo (nie wiem jak w innych ogrodach).

To może zorganizować się i np. jak macie szczepki czy coś do sprzedania co się sprzedać nie chcą to oddać je do ZOO - na tą chwilę z tego co wiem moje krewetki mają eksluzywnie dla siebie baniaczek i raczej źle im nie jest. Może powiedzmy forum nano-reef.pl byłoby takim sponsorem jednego czy dwóch akwarii morskich w ZOO - w sumie nie koniecznie w Warszawie skoro jest 7tys użytkowników to już trochę by się uzbierało (niech każdy na rok da 10pln to mamy kwotę za jaką można utrzymać przez rok niejeden zbiornik - a może znalazłoby się też kilka osób co da więcej niż 10pln ;) ). Zawsze tabliczka przy akwarium by coś dawała (choćby głupi powód do dumy, że się dołożyło swoją cegiełkę i zrobiło coś dobrego, a może i przełożyło by się to na ilość morszczaków w Polsce).

W zasadzie może i w ramach tej własności forum nano-reef i czerpania (o ile w ogóle) jakiś zysków z tego i Przemek by się dołożył - z tego co wiem ZOO w Warszawie nosi się z zamiarem założenia akwarium morskiego 5000L, więc wsparcie by się przydało.

Tak się składa, że mam bezpośredni kontakt z ZOO z osobą, która zajmuje się akwarami (a może ta osoba ma tu konto ?) i pewnie możnaby pogadać jak by takie chęci były - chyba że tabliczka to jakieś kosmiczne koszty ...

co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+

Inicjatywa godna pochwalenia. Powiem szczerze, że to by bardzo dużo pomogło w "budowie" zbiornika w Warszawskim ZOO..

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł clap.gifclap.gifclap.gifclap.gif i +++++++++++++++++++++++++++++ dla cb


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda dopiero zasiedlam zbiornik więc zbędnego życia nie mam, ale trochę grosza na taki szczytny cel to się zawsze znajdzie. :clap:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no spoko wszystko ,a dlaczego np.w W-WA ,a innych zoo w Polsce nie ma,i tu jest problem ,bo ja bym wolał np. zoo we Wrocławiu ,ale to jest dobry pomysł ,tylko dlaczego Warszawa pozdro.


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek czytaj, napisane że nie koniecznie W-wa, ja moge cuś się dołączyć.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea słuszna, szkoda że nic z niej nie wyjdzie, jak zawsze z tego typu akcjami :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Wyjść może o ile dyrekcja zoo będzie tym zainteresowana i z tego samego powodu raczej nie wyjdzie bo moim zdaniem dyrekcja nie będzie tym zainteresowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak traktujecie to forum - czy jako własność reef-shopu czy raczej o tym nie myślicie ?

Głównie jako `kopalnie wiedzy morskiej` - godzinami czytam i czytam i czytam i ...etc.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak sorry za minusa ' chcialem tylko zobaczyc od kogo dostales i niechcacy kliknalem -


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dam + dla Warszawiaka żeby się wyrównało.

Jeżeli dyrekcja nie będzie zainteresowana to może jakaś mała akcja dla akwarium Gdyńskiego :).

Forum raczej traktuję jako własność użytkowników. Napisane posty i wiedza w nich zawarta należą do autorów.


Pozdrawiam 

mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

w Krakowie też jest ZOO

moze podzielmy regionami ?

w końcu jest nas tylu - ogrodów pare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam i tak nic z tegonie wyjdzie,

Mam inna propozycje, zzuciecie sie na akwa dla mnie ;-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę zawiły by nikogo nie urazić.Forum raczej nasze bo my je tworzymy,ale bez nad górnej kontroli dawno by go nie było.Jestem gościem,który woli raczej deptać po wytyczonych szlakach a jak by nie te forum to bym welonki hodował :harhar:

Po za tym tak dużo kolegów TU poznałem,że jest mi tu jak w domu.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb dobrze napisał... Inicjatywa szczytna, ale wykonanie raczej.... Wyjdzie nam tak samo jak z kalendarzami czy ToTM-em ;)

A jak je traktuję ? Jak mój wirtualny dom. :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od pisania na pewno się nie uda napewno nic nie przybędzie nikomu ;)

nie musi to być warszawskie ZOO, ale mi jest najbliżej + jak pisałem wiem że chętnie życie przyjmą

w zasadzie w Warszawie nawet się o dyrekcję to nie otrze, bo mam kontakt bezpośrednio z człowiem który zajmuje się akwariami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7000 uzytkownikow forum bedzie tepic glony, trzymac parametry, walczyc z cyjano, dino i ospa. Juz to widze..... :harhar:

Ale faktycznie jakby ruszylo to sie dorzuce ...a co. ;)

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky to jak cos podrzucisz z uk do wawy? :p:thumbup:


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zależy na tym aby temat akwarystyki morskiej był tak popularny.

Nie zależy mi w ogóle aby rozwijać ten temat bardziej niż jest potrzebne nam aby prowadzić to i czerpać radość.Ja nie dożucę się nie dlatego że nie mam ale chciałbym by zostało to mniej spotykaną atrakcją.W tym zakresie jedni się wzbogacą a inni stracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzilem do Wroclawskiego zoo , chcialem zasiedlic jeden caly baniak i zeby byla tabliczka (chodzilo mi o reklame) to klekajcie narody zeby cos zalatwic a cena zeby miec ( mozna powiedziec swoj baniak w zoo) to taka kasea ze w telewizij bym reklame oplacil :wallbash: zreszta wystarczy wejsc na strone zoo i zobaczyc cennik klik wiec stwierdzilem ze nie ma sensu sie prosic i komus wlazic w D.... i zeby mieli co pokazywac

chyba naprawde lepiej by bylo @snake.. postawic baniak lepsza reklama by byla hahahhaha :thumbup:

Edytowane przez pol (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol bo zle do tematu podszedles :D trzeba bylo dac im za free baniak caly dla "dobra ogolu"... A ze blazny mialyby wytatuowana nazwe fimy na pasku to zadne halo przeciez :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki byl plan cala obsada za free, a za te free tabliczka i takie tam gadzety reklamowe :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba naprawde lepiej by bylo @snake.. postawic baniak lepsza reklama by byla hahahhaha :thumbup:

:thumbsup:

Edytowane przez Snakecharner (wyświetl historię edycji)

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

taki byl plan cala obsada za free, a za te free tabliczka i takie tam gadzety reklamowe :whistle:

U mnie w sklepie mozesz postawic :p

Ludzi wprawdzie mniej jak we Wroclawskim ZOO ale za to postawisz sobie wieksza reklame :D

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.