Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kusicie.:crybaby:

To tylko 3 dni. Koszt mały. Też mam bryndzę finansową w tym okresie. Z czegoś tam najwyżej zrezygnuję.

Jest jeszcze trochę czasu, mogę zmienić plany na ostani tydzień, miałem być służbowo na Wybrzeżu, ale nie muszę. Dotaszcz się jakoś do Włocławka to cię zabiorę. Transort w te i wew te Wdzydze - W-wek masz gratis.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na wczasy, jak co roku, pewnie przehulam całą kasę jak za młodych lat - starczy tylko na paliwo na drogę powrotną i jakoś dożyć do ostatniego - niestety jadąc ze śląska na Kaszuby - nie da się tego tanio objechać.

Istnieje minimalna szansa że pojawię się tam z rodziną ale nie sądzę - z żoną nie będziemy już na siebie umieć patrzeć po urlopie... ouch.gif

Zachęcam resztę wiary forumowej - naprawdę warto, pomijając już długiiiiiie rozmowy o akwarystyce - miejsce jest przepiękne i zachęca tam wracać choćby na urlop.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kusicie.:crybaby:

Marku, nie daj się prosić. Zawsze na pieczywie możesz zaoszczędzić harhar.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staliśmy jadąc do Wdzyc Kiszewskich w Płocku na CPN-ie myśleliśmy o Tobie Włodku dlaczego Ciebie tam zabraknie a Teraz Ty będziesz a nas nie będzie.:crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, ze Śląska do Wdzydz przez Płock?question.gif Dziwna trasa. A dlaczego nie zajechaliście do mnie wówczasrant.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką trasą jechaliśmy.Wspominaliśmy z Kiflem i JanuszemD.Chcieliśmy zadzwonić,ale nikt nie miał telefonu do Ciebie.Przy rafineri staliśmy.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obok mojego domu przejeżdżaliścieveryangry.gif Łobuzyharhar.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak myślę,że jak byśmy mieli do Ciebie telefon to na zlot pojechali byśmy chyba go co najwyżej zamknąć.:whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było zadzwonić do mnie, ja mam telefony do wszystkich :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już pożyczone 100 000 i już nie chcą dać więcej,mało tego upominają się o jakieś raty,nie wiem dlaczego nawet :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mazać się, Inmar, Kiflu i reszta! Co to za zlot bez Was??? Kiflu, a jak Marzenkę będzie chciał znów ktoś podrywać to kim ma się zasłonić??? Jak możesz być tak nieodpowiedzialny???


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o koledze Qlfon.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bardzo chętnie ale muszę znaleźć chętnego w robocie kto za mnie przygotuje stoisko mną targach w Kielcach. Jacku dzięki za pamięć :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu, a jak Marzenkę będzie chciał znów ktoś podrywać to kim ma się zasłonić??? Jak możesz być tak nieodpowiedzialny???

heh seb, ciekawe co moja żona na to by powiedziała realmad.gif

Bardzo bym chciał z wami pożegnać wakacje ale niestety, za wiele czynników musi się dopełnić sad.gif

Nie ma co polemizować - wrócę z wojaży to się okaże - na razie szukam butów do płetwów - chyba mi je myszy wpier....ły....


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpłaciłem 100 zł


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w temacie słychać? Już niedługo cheers.gifgathering.gifcheers.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w temacie słychać? Już niedługo cheers.gifgathering.gifcheers.gif

Pijak :w00t::harhar:.


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.