Skocz do zawartości
hugo238

MOJE 30L RAFY

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad Plataxem albo Imperatorem :thumbsup: ale Naso jeszcze by sie gdzieś zmieścił :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popłakaliście sobie już,przyjme jeszcze jakieś ,,skargi i zażalenia''.I prosze zejdzie juz z tego hepatusa , bo ma sie świetnie.

Edytowane przez hugo238 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popłakaliście sobie już,przyjme jeszcze jakieś ,,skargi i zażalenia''.I prosze zejdzie juz z tego hepatusa , bo ma sie świetnie.

Proszę o interwencję Moda.Bezczelność i ignorancja nie powinny być tolerowane na naszym forum.

Edytowane przez petrus1 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hugo238

Miło było Cię poznać. :welcome:

Z wielką przykrością, lub z wielką przyjemnością (każdy wybiera opcję dla siebie) dostajesz bana :nuke:

Nie dość że masz w d*pie ryby to jeszcze głębiej w tej samej d*pie masz forumowiczów, a na to mojej zgody nigdy nie będzie. :realmad:

Ave :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu wlasnie pisałem o takiej sytuacji. Jak jeden z Was pokazał hepatusa w szklance wody to było ok i akwa cukierkowe!!! A wszystkie akgumenty to byly: "ale on tylko na chwile i zmieni dom na wiekszy blablabla". Ale jak jakiś nowy zrobił to samo to męczy zwierzeta. Żal mi dwulicowych ludzi.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkoczekPL - brawo :unworthy: AMEN!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak akwa świetne albo jakiś znany forumowicz męczy Hepatusa to OK a nowy to od razu naskok i BAN. Rozumiem może robić źle ale wytłumaczcie powiedzcie a nie o jezu o boże. Macie większe doświadczenie to się nim dzielcie a nie wszystkie rozumy pozjadane.wallbash.gif


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę do spożywczaka po banany do każdego dołączę karteczkę z nickiem użytkownika (być może starego znajomego forumowego) i wyśle je @Skoczkowi celem rozdania na następnym zlocie/spotkaniu.

Nagroda będzie zatytułowana:

"Banan chwały"

a przyznawana powinna być/będzie za:

"Wybitne męczenie zwierząt pomimo aprobaty koleżanek i kolegów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu wlasnie pisałem o takiej sytuacji. Jak jeden z Was pokazał hepatusa w szklance wody to było ok i akwa cukierkowe!!! A wszystkie akgumenty to byly: "ale on tylko na chwile i zmieni dom na wiekszy blablabla". Ale jak jakiś nowy zrobił to samo to męczy zwierzeta. Żal mi dwulicowych ludzi.

Jeżeli możesz, to wskaż chociaż jedną osobę, która jednocześnie chwaląc tamtego "z Nas" za hepatusa w szklance wody, potępia działanie tego. Niektórym tylko puste słowa spod palców wychodzą - kto tu jest dwulicowy?

Druga sprawa, to czy widzisz różnicę pomiędzy małym hepatusem w 30 litrach i prawie 200 litrach?

Żal mi pieniaczy.

Nagroda będzie zatytułowana:

"Banan chwały"

a przyznawana powinna być/będzie za:

"Wybitne męczenie zwierząt pomimo aprobaty koleżanek i kolegów".

Kubku, z całym szacunkiem, ale coś mi się wydaje, że nie o to Ci chodziło... :) nagroda za "męczenie pomimo aprobaty", to tak jak nagroda za "zabijanie pomimo pochwały" - jakoś dziwnie mi to wygląda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze!!! ban sie nalezal i juz nie chodzi w tym momencie o hepatusa bo za to kolega dostal slowne baty ale o jego zachowanie..gnojek nie przejawia za grosz kultury ani szacunku do innych z forum,raz zostal upomniany i pyskowal dalej.a bana wlasnie za takie rzeczy sie dostaje..to ze w wiekszosci nie znamy sie osobiscie nie znaczy ze mozna sie w taki sposob zachowywac!!i nie stajcie w jego obronie,bo takich rzeczy nie mozna tolerowac!!


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i patrze że akwarium bardzo ładne (byle ktoś tego nie zrobi bez wiedzy o koralowcach) a tu nagle Hepatus (jak bojownik w kubeczku w zoologicznym) i dodatkowo bezczelny :rtfm:

Coś mi tu nie pasuje:

Akwa bardzo ładne a Hepatus wpuszczony jak przez jakiegoś deb****


W akwarium co dobre nie dzieje się szybko

Oprócz zakupu sprzętu i zwierzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy... spokojnie wiem co napisałem.

pokrętność tej wypowiedzi jest celowa ;)

rozwijając twoje "tłumaczenie moich słów":

- wszyscy mówili (wpierali) mu, że jest dobrze, a on (dalej) czynił źle...

Edytowane przez kubek_77 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał forum od początku jego powstania i się nie udzielam ale dziś po przeczytaniu tego postu, muszę to napisać.

Z całym szacunkiem do Was wszystkich, ale jesteście śmieszni i przewrażliwieni.

Ja nie czuję się obrażony tym co gostek wypisywał. W sumie tak naprawdę to nikogo nie obraził, tylko się bronił przed Waszymi atakami bo siedliście na niego wszyscy razem i byliście co najmniej tak samo nie mili do niego jak On do Was.

Bana się powinno dostać za konkretne przewinienia a nie za byle pierdoły bo się komuś rybka w litrażu nie spodobała. Chłopak nie użył nawet wulgaryzmu, chciał się pochwalić tym co ma a dostał od Was po głowie (dosłownie).

Już nikt z Was nie pamięta jak zaczynał z morszczyzną i ile zrobił błędów? Ilu z Was uśmierciło korala, rybkę choćby dlatego, że chciało ją mieć w swoim baniaku z nadzieją, że pewnie uda mi się ją utrzymać? Nie każdy rodzi się geniuszem.

Forum jest po to by się dokształcić, by pomóc nowym by grupa zainteresowania się powiększała. A tu już od pewnego czasu jest grupa stałych bywalców (zamknięte koło) i wszystko co nasze to oki a wszystko co nowe to beeeeeeeeeeee.

Wg mnie chłopak się bronił i nikogo z Was nie obraził a Wy zachowaliście się tak jakbyście mieli manię wielkości.

Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejerzyk ciekawe kto tu jest pieniacz bo na moje spokojne słowa i przemyślenia zagotowales się tylko ty jedyny i w tym i w tamtym temacie. Moze masz cos na sumieniu? Moze melisy? :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za zaangażowanie w ten temat, ale uwierzcie są inne o wiele ciekawsze :)

- ryby nie moja sprawa ale obrażanie forumowiczów już moja, a dostałem m.in kopie PW jakie kolega wysyłał do innych.

Koniec tematu :welcome:

PS: Wróciłem w urlopu :thumbup::harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.