Skocz do zawartości
SkoczekPL

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

Skoczku drogi :) czemu po Update jak zakładam nowy temat to nie pokazuje mi się pasek do edycji a jak piszę posty w istniejących tematach to jest pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz to co jest ważne, czy można poprawić kolor czcionki strona, poprzednia. Wszystko jest pięknie gdy najadę kursorem, piękne kolorki ale bez podświetlenia trudno trafić w cyferkę (słabo widać)

Nie wiem co się stało ale kolor czcionki się zmienił i jest OK. Dziękuję


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tez tak macie, ze mimo odczytania prywatnej wiadomosci, czerwona koperta nadal jest widoczna i po kazdym kliknieciu wiadomosc pokazuje sie ponownie ? Po wyjsciu z forum i ponownym starcie, to zjawisko ustaje.

Ostatnio, dwie moje wiadomosci do Prezesa za Woda nie doszly.... za to dochodza, gdy je napisze pod stara korespondencja.

Z Waldkiem (tym przed Baltykiem) moge korespondowac.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, widocznie Prezes Cię do ignorowanych dopisał... :spam:

A z kopertą mam to samo.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Mysle, ze to byl jakis wypadek przy pracy, bo do Dareckiego pisalem i nawet otrzymywalem odpowiedzi.

Mimo to chcialbym temu wyspiarskiemu, handlarskiemu ignorantowi dac do sluchu. Wlasciwie, moge go tez zignorowac :secret:, ale czasami brak odzewu moze naprawde swiadczyc o ignoranji, braku dobrego wychowania, nie mowiac o tym co sie moze dziac w slynnym dziale "Targowisko". :chris:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes nie olewa bo bo planowany jest EVENT :animier: jak wypali to bedzie mega niespodzianka.

Po tych zmianach w wygladzie forum sa male zacicecia, ale jak odczytam widoamosc raz to juz potem koperta nie wyswietla sie ponownie.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,sluchajcie,po zmianie forum mam problem z"obserwowanymi tematami" .juz 10 raz dodaje ten sam temat bo po kilku wejsciach na forum znika z obserwowanych,teraz akurat kolejny dodalem i tez znikl..stare bez zmian zostaja w obserwowanych..dlaczego?


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,sluchajcie,po zmianie forum mam problem z"obserwowanymi tematami" .juz 10 raz dodaje ten sam temat bo po kilku wejsciach na forum znika z obserwowanych,teraz akurat kolejny dodalem i tez znikl..stare bez zmian zostaja w obserwowanych..dlaczego?

stare zostały, ale maile nie dochodzą :(

Mam dwa tematy obserwowane i nie dostaję maili a pro po żadnego z nich.

Nie dostałem również maila jak ktoś dodał mnie do znajomych.

Jedyne maile jakie trafiają to jak ktoś napisze PW.

w spamie nie lądują, nie są również blokowane przez serwer, bo wcześniej przed zmianą dochodziły.


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję troszkę koncert życzeń.

Czy nie można zmienić koloru czcionki na stronach postów?

Biała czcionka na szaro niebieskim tle jest prawie nieczytelna, szczególnie małe litery. Za to czarne ilości odpowiedzi (czy to najważniejsze?) tak.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.