Skocz do zawartości
Tester

iPhone 5 - klapa?

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz madrala bo ma w kieszeni najlepszego smartfona na rynku :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu przede wszystkim iPhone był pierwszy, cała reszta to tylko jego kopie, zarówno technicznie jak i softwerowo. :)

Przede wszystkim skupiam się w swojej pracy na systemie multitask, który rownież android skopiował.

Nad resztą funkcjonalności androida nie będę się wypowiadał bo ze wszyskich smartfonów nie korzystałem.

W pracy mamy tez w testach samsungi galaxy II ii Sony experia s na andoidach i zgadnijcie sami czy dają radę iphonowi ;)?


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :thumbup: jak sie oglada laski na telefonie to musi byc duzy ekran

na ajfonie

wszytkie sa brzydkie, choc i tak lubie ludzi co maja te telefony

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Grześ racje, u mnie te laski to za małe są :(


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc uważasz, ze mnie pogielo jak kupiłem 4s za taka cenę? W ręku tego nie miałeś a oceniasz. Co lepsze, używam większości funkcji do dzis, nawet teraz z niego do Ciebie pisze i służy mi on jako osobiste biuro bo w domu nie mam czasu na to. Robie wszystko, od dzwonienie, przez internet, obsługę banków, przelewów, zakupy i wiele innych rzeczy, których nie zrobisz na swojej nokii 3310. Ponadto telefon mam w kieszeni i nie noszę na sznurku na szyi aby taki jak Ty go widział, nie potrzebuje sobie powiększać penisa, mam odpowiednio dużego :p

to jest tylko moje zdanie, każdy robi jak chce po za tym kto bogatemu zabroni :queen: , dla mnie to te telefony mogą kosztować i 10 klocków.

Po za tym skąd wiesz że w ręku tego nie miałem?? i gdzie napisałem że mam nokie 3310??

Przerabiałem juz ten temat i IP skończył się na wersji 3S jak dla mnie, teraz to typowo gadżetomania

Pomijając fakt że w środku są podzespoły Samsunga!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby zdecydowac sie na zakup telefonu, ktory usatysfakcjonuje wystarczy spojrzec na ranking sprzedanych egzemplarzy. Takich stron w necie sa miliony. Ja apka mialem kilkakrotnie w reku ale przy zakupie zdecydowalem sie na SII, ktory jak sie okazalo bije apka nawet w najnowszej dostepnej wersji w dalszym ciagu. Ostatnio byla glosna sprawa gdzie wyrokiem sadu firma samsung musi wyplacic setki milonow odszkodowania za ponoc uzycie innowacyjnych technologi w swoich produktach, ktore niby sa pomyslem firmy jablka. Mimo wszystko osobiscie na Iphona sie nie zdecyduje po ostatnich doswiadczeniach z tym gadzetem


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wojna o dwa identyczne telefony. Gosc dobrze napisal. Jedyne kryterium wyboru to systen operacyjny. Reszta... porownajcie sami :)

http://www.macobserver.com/tmo/article/spec-comparison-apples-iphone-5-vs.-samsung-galaxy-s3

A ja wole androida :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale jedziecie. Wrzućcie na luz :)

Osobiście wykorzystuje większość funkcji o dlatego właśnie z niego korzystam.

Poczta, www, Google map, navigacja, gg, skype, tel, kamera, SMS, wszystko śmiga i moge jednocześnie korzystać z pootwieranych aplikacji, skakać miedzy nimi i nic sie nie wiesza, oczywiście jednocześnie prowadząc rozmowę :)

Nie ma innego takiego telefonu, wiem co pisze ;)

Jak byś odpuścił te pootwierane aplikacje (nie próbowałem), to to samo mam w starym samsungu wave :). Który dodatkowo jeszcze, przez tydzień takiej ekwilibrystyki trzyma baterię :)

Mój iphon już zaliczył lot na beton, prócz pokiereszowanego lekko rogu nic jemu nie jest, nie rozpadł sie przy okazji na 5 części jak to miałem z nokiami.

A widzisz, a ja właśnie dlatego odesłałem ifona - spadł mi na dywan z ok. metra i się rozsypał.

Co kto lubi. Co potrzebuje.

Wiesz, w prawie identycznym morszczaku jak mój, śmiga pieniek za ponad tysiąc zł. U mnie siedzi Boyu (ten z bannera reklamowego u Nas na forum). Też się sprawdza.

Nie warto kruszyć kopii. Każdy ma jakieś swoje zdanie i nic Nam do tego. Jeden ma renówkę, drugi opla i jest OK :).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, ze to bylo do Ciebie :D i nie wiem o jakich rzesach mowisz :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Na mój następny telefon wybiorę jakiegoś Samsunga z klawiaturą QWERTY za dwie i pół stówki, i wystarczy. Do innych rzeczy mam tablet. Telefon, choćby miał i 5'', i tak ma zbyt mały ekran do wygodnego przeglądania Sieci czy edycji dokumentów. 7'' to IMHO minimum, na 10'' można już mówić o znośnym komforcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiesz, ze to bylo do Ciebie :D i nie wiem o jakich rzesach mowisz :p

Wiem, ze to było do mnie :) i wiem, ze ty wiesz o jakie rzęsy chodzi :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Obecnie mam One X i jestem b zadowolony, chociaz mogla by byc jeszcze klawiatura normalna, ale przezyje...

Tak czy inaczej czekam, moze sie doczekam moze nie na taka zabaweczke:

:)

Co do jakiegokolwiek IP to niechetnie, mimo ze nie mialem i nie testowalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe bardzo wiem jak to napisac. Cala prawda o Amerykanach czy o wlascicielach Iphone.

Zapytani co mysla o nowym ajfonie 5 dostali do reki 4.

:hrhr:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się śmiałem z brata który jedzie na iphonach od 3 - dziwiłem mu się jak można mieć telefon z tak zamkniętą strukturą i dlaczego go nie łamie ?! Do tego wszystkie te "nowinki" które już konkurencja miała - trójka nawet nie miała lampki do robienia foto !? I do tego brał kolejne modele tych iphonów !

Cóż, teraz już wiem, że przeciwnikami iphonów są ludzi którzy nigdy ich nie używali. Prawdopodobnie 90% ludzi którzy raz używali iphona już chyba nigdy nie zmienią telefonu. Jestem jednym z tych ludzi - ten smartphone po prostu działa.

Apple ma politykę słuszną - jeżeli stosują nowinkę w swoim produkcie, to ona jest dopiero wprowadzana jeżeli wszytko jest dopracowane. Konkurencja może jest nowocześniejsza - ale sorry - czy to działa tak jak powinno ?!

Co do nowego modelu - pewnie kupie jak będę wymieniał telefon.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone jest jak Tunze :) niby wszystkie pompki cyrkulacyjne dmuchają tak samo a jednak różnica jest spora.

Większość zaczyna kupując chińczyki, Aquele, Koralie a w końcu i tak kończą na Tunze.

Jeżeli masz małe akwarium = mało do roboty więc chińczyk wystarczy

Duże akwarium = dużo roboty - tylko Tunze.

Odkąd kupiłem 3gs`a i spróbowałem z ciekawości, nie kupie nic innego.

Jakość materiałów, szybkość i niezawodnośc. Może niektóre

ograniczenia są kretyńskie- fakt, ale co z tego skoro cała reszta jest genialna.

Wracając do meritum - czego się spodziewaliście po 5`tce ? bo ja poprawienia podstawowych wad 4`ki.

Apple jest aktualnie pod ostrzałem jak każdy lider w branży.

Moim zdaniem jest to najlepszy smartphone, a piątka jest kolejną ewolucją! Nie rewolucją jaką był pierwszy model.

Każdemu według potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie generalnie nie są zbyt rozgarnięci ... Apple nie ma z tym wiele wspólnego


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam się z przedmówcami-kto miał troszkę dłużej niż miesiąc i używał opcji-powiedzmy więcej niż dzwonienie czy pisanie sms to chyba już nie wróci do innego systemu;)

Wydaje mi się że wykorzystuję praktycznie wszystkie funcje iphona (4s) używam go do wszystkiego i tak naprawdę nie potrzebuję komputera:)

A przede wszystkim-tak przyjemny i łatwy w obsłudze że mógłby go używać każdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

547991_10151201106220743_1823421461_n.jpg

Dla mnie firma Apple jest potentatem, komputery, urządzenia muzyczne to magia, ale moim zdaniem telefony iPhone to próba uderzenia w mniej wymagającego klienta, który połknie haczyk i sam napędzi olbrzymią machinę.

Nie jestem hejterem, ani zwolennikiem. Pracuje na Mac Pro, ale w kieszeni mam S2.

Więc opiszę dlaczego to wg. mnie początek końca.

1. W dobie cyfryzacji i wszechobecnego internetu jak możliwe jest to, żeby telefon dalej nie miał wsparcia dla Adobe Flash Player?! Wiadomo, nadzieja w HTML5, ale dlaczego?! Dlaczego nie mogę przeglądać zasobów internetu opartych o architekturę Flash?

2. Bodajże w 1994 Ericsson wypuścił jakiś pierwszy telefon z interfejsem Bluetooth, zyskał on szybko szerokie zastosowanie, wygoda wymiany danych etc. Apple robi to dopiero końcem roku 2012?!

Poprzednie telefony- mimo iż rzekomo mają wbudowany bluetooth to IMO nie spełnia on swoich funkcji :D

3. 4" wyświetlacz końcem 2012 roku i kamera 8MP nie czynią go nadzwyczajnym.

4. Nowy port którego nie ma nigdzie, nawet w najnowszym Mac'u pro. Brak radia, dalszy brak slotu na kartę pamięci potwierdza moje przeświadczenie do jakiej grupy ludzi jest ten produkt kierowany.

Około pół roku temu na premierze 4S słyszałem, że 4 jest już dla nas zbyt słaba, że 4S jest właśnie dla nas, teraz to będzie się wmawiać o 5.

Parametry techniczne byłyby dla mnie ok gdyby ten telefon wyszedł początkiem 2011 roku, mam wrażenie, że Apple nie zważa na poczynania konkurencji i w wyścigu technologicznym zachłysnęła się sławą, która może im się teraz bardzo długo czkać.

A teraz standardowo polecą - i kontrargumenty które tak naprawdę nimi nie będą :)

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując iPhone'a, trzeba być fanem. Jeśli się nim nie jest, każdy inny wypasiony smartfon też wystarczy.

Argumenty o możliwości pracy na telefonie, możliwość przeglądania netu, wykonywania przelewów, szybkość itp. nigdy mnie nie przekonywały. Ekrany 3-4 calowe do pracy się nie nadają, kropka. Do efektywnej pracy często nie wystarcza i tablet ze swoimi 10 calami. A owczy pęd do bycia ciągle online i on-time wykańcza społeczeństwo psychicznie. Nie tędy droga. Wyłączcie czasem telefon albo lepiej - zostawcie go w domu na weekend albo choć parę godzin - naprawdę to wyjdzie na zdrowie. Zorganizujcie sobie czas tak, żeby przelew zrobić z kubkiem ulubionej kawy w ręku sprzed normalnego ekranu, poczytajcie wiadomości przed snem na kompie, zamiast niszczyć oczy maleńkimi literkami na ekranach telefonów. Film - proponuję w kinie lub na porządnej plaźmie zamiast 4 calowym ekraniku. Muzyka? Odpalcie wzmacniacz i włóżcie ulubioną płytę do CDka, siądźcie z drinkiem i pokontemplujcie tą muzykę. Zwolnijce... Co wam da, że telefon reaguje 0,3s szybciej niż inne?

A wracając do iPhone - miałem służbową 4 przez pół roku. Niczym nie nie ujął a w pracy nie pomógł. Używam teraz fona z okienkami i tabletu z Excelem, Wordem, PowerPointem. Mam synchro z kompem w domu i pracy, nic mi się nie krzaczy, nic nie muszę dostosowywać, emulować, kupować w cholerę drogich akcesoriów, nigdzie się rejestrować, nie ryzykuję pracy w chmurze (IMHO praca w chmurze poza tym, że to niby przyszłość, to i duże ryzyko, więc dla mnie ta opcja jest nie do zaakceptowania).

gallery_9893_1388_48096.jpg

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

547991_10151201106220743_1823421461_n.jpg

2. Bodajże w 1994 Ericsson wypuścił jakiś pierwszy telefon z interfejsem Bluetooth, zyskał on szybko szerokie zastosowanie, wygoda wymiany danych etc. Apple robi to dopiero końcem roku 2012?!

A teraz standardowo polecą - i kontrargumenty które tak naprawdę nimi nie będą :)

Tak myślę...przecież bluetooth jest caly czas od iPhone 3...

Czy nie?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czemu?;)ja używałam i to z powodzeniem;)

Moja mama nie ma internetu w domu -łaczy się bluetoothem z kompem i ma internet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.