Skocz do zawartości
WolfAtTheDoor

Jaka jest reakcja ludzi którzy Was odwiedzaja i widza pierwszy raz u Was baniak?

Rekomendowane odpowiedzi

"wow" czy raczej maja to gdzies?


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio - jakieś 3 miechy - wszedł gość od instalacji neta - siedzi przy kompie ,siedzi ,ustawia ip, maski i tak nagle :

`wow` - to Pan ma morskie ? :D

Cóż - każdy kto wchodzi mówi `wow` :p - a chwile później słyszę : `to nieźle musi podobno kosztować`

... i tak oto tracę większość znajomych hyhy


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

u mnie raz ksiądz po kolędzie stwierdził że dużo mamy kasy

jak mamy morskie i takie tam pierdoły i patrzył na kopertę

to kopertę odłożyłem i wyszedł o pustych rękach :D

żonka się na mnie krzywo patrzyła potem ;)

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi patrzyłem na twój baniak z przed 3 miesięcy... Tak się zastanawiam z jakiego powodu gość od neta zrobił "wow" :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również reakcje Małolatów (Dziewczyny) jak do Siostry przychodzą koleżanki to pojawiają się dziwne Pytania czy to co tam jest to są żywe Koralowce a ja w śmiech a jakie mają być martwe :D a dorośli reagują również pozytywnie szczególnie na Błazenki i Krewetki i Żółtka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie, a raczej do żony przyszedł kiedyś dzielnicowy z wezwaniem do sądu. Siedział 45 minut. Również akwarysta tylko słodki.


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wpadła do mnie kiedys kolezanka z liceum..akwarium zalane dopiero kilka tygodni wiec w srodku tylko skala dojzewajaca..siedzi,siedzi..co jakis czas zerka na akwarium ale nic nie mowi..

Po 2godzinach:

-no dobra Debora,wszystko spoko ale po co trzymacie kamienie w akwarium?

Eh!a czlowiek byl taki podekscytowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ,to żyje :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Wiesz daniel że miałem podobną sytuację .

Przyszedł ksiądz zrobił swoje i już wychodzi i nagle zagląda do drugiego pokoju o to Pan ma akwarium .

Jakie ładne , pierwsze pytanie ile to kosztowało :-)

Drugie pytanie czy mu założę na plebani :-)

I był w tym roku po kolędzie , gdzie ma pan akwarium ?

Zlikwidowałem, bo nie miałem czasu nim się zająć , chmm

ksiądz a ja byłem we wrocku i mi powiedzieli że założą mi akwa że nic nie będę musiał przy nim robić :-P

Ciekawe gdzie był :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie koledzy jak jeden to samo

Kolega : Co to za roślinki ?

Ja : To są Korale !

Kolega : No przecież mówię że roślinki

Ja : :crazy:


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby w obłędzie tłukło głową o ścianę, jedna umarła i zeżarł ją kot. Teraz nie wpuszczam obcych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy kto przychodzi.

Jak Moja wraca ciut wczesniej i zastaje mnie przy nie ogarnietym akwarium jej twarz mowi cos ale nie wyglada mi to jak WOW

Jak przychodza koledzy posolency to katem oka widze ze niektorych bardziej usteresuje moj obiekt westchnieni niz moje akwarium :police:

Ale byly tez okresy ze bylo WOOOOOOW jak i imieniny i czemu nie lubie skalarow :blushing:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, żony babcia do dziś jak przyłazi to mówi " ale masz ładne roślinki"... no i szlak mnie trafia a że głucha jak pień jest to już krzyki nie pomagają!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wejściem do pokoju postawiłem świnkę i jak ktoś wchodzi to golę jak w oceanarium, bo jak nie zapłacą to wyjść nie chcą. :smiling: Stali bywalcy nie płacą i jeszcze kawę mają w gratisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheehe widzę że pytanie o roślinki to standard

u mnie jeszcze pytają czy takie nemo może w kuli z bojownikiem to ja odpowiadam że nie bo to słonowodne itd. po czym aha a ze złotą rybką?

Raz mnie jeden znajomy zapytał : a ten rak (lysmata amboinensis) jak urośnie to można będzie go zjeść?


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

sorry za off :(

kolego @

michalzgierz1989

POMNIEJSZ SYGNATURĘ !!!!! :crazy:

muzyka inny wątek :baby:

ave

daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop - michalzgierz1989 - możesz wywalić tą kaszanę ze stopki? Jest dłuższa niż większość normalnych postów :wallbash:

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, żony babcia do dziś jak przyłazi to mówi " ale masz ładne roślinki"... no i szlak mnie trafia a że głucha jak pień jest to już krzyki nie pomagają!

Znam to z autopsji :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopkę można każdemu wyłączyć przecież.Wracając do tematu to jak u większości co to za roślinki,co to za patyki,zdechło ci ? A najczęściej słowo o K...A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla kolezanka jak mi dojrzewalo to bylo Woooow jak zieloooono. przyszla jak juz glon zszedl i co mowi? łeeee wszystko pozdychalo ze tylko kamienie?

ogolnie wszyscy pytaja o roslinki :) albo czy cos tam zyje bo rybek nie ma :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te plastikowe roslinki nie zarastaja glonami? :blink:

pozdrawiam

Remek


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła całkiem niedawno przyjaciółka naszego domu i mówi:

- "Boże, ja bym tak mogła godzinami"

Ugryzłem się w język bo chciałem jej coś odpowiedzieć niekoniecznie morskiego... a tak na poważnie ponieważ akwarium jest w wejściu do biura, a ja mam gabinet po drugiej stronie akwarium, to patrząc na te twarze to nie trzeba lustra weneckiego, aby ubawić się po pachy. Kiedyś ustawię kamerę w koncie mojego pokoju jak będą kursanci w biurze, to będziemy mieli możliwość pośmiać się na forum.

Przeważnie podziwiają kolorowe rośliny, a ostatnio usłyszałem jak to jeden młodzieniec koło 30-ki mówi do kolegi:

- Ta roślina co się tu kiwa, wygląda jak łan zboża na wietrze - patrzył na xenię.

PS. Wyślę SMS-a do Michała ze Zgierza, że mu stopkę zbanują ;-)

Edytowane przez adam_s (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wszyscy spotykamy się z podobną reakcją typu wow jakie ładne, co to za roślinki,lub gdzie jest nemo :thumbup:


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.