Skocz do zawartości
crab22

IV Zlot w górach 1-3 marca 2013 Milówka

Termin Zlotu  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Je?li b?dziesz na zlocie to kiedy ?



Rekomendowane odpowiedzi

dawajcie więcej fot, zwłaszcza tych niecenzuralnych :thumbup:


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie spełni twojej prośby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie wiem czy to złośliwość ślepego losu czy "kolegów" ale głównym prezentem (podobno wylosowanym), który dostałem był karton sztucznych kamieni widocznych m.in. na fotce z Inmarem (tej z wieloszczetem). Ironia polega na tym, że trudno o większego przeciwnika sztucznej skały niż ja, a poza tym, nie mam akwarium :)

No i teraz powinienem zrobić coś w związku z tym. Nie mam pomysłu, może ktoś podpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawajcie więcej fot, zwłaszcza tych niecenzuralnych :thumbup:

Tomcio sam dobrze wiesz jak to jest co na zlocie zostaje na zlocie

My już w domu zwierzaki zaaklimatyzowane w baniaku po zakupach w skrzydlicy

Z tego miejsca jako organizator jeszcze raz Wszystkim Wam dziękuje za przybycie i super atmosfera w tym roku była wyjątkowa:

oczywiście Wielkie podziękowania dla:

Tropical

Juwel

Tetra

salarias.pl

Skrzydlica

Aqua-Trend kolejność przypadkowa

dla reszty ekipy gdzie wspólnymi siłami stworzyliśmy przenośne laboratorium

Dla Debory za super wypieki itp. itd

mam nadzieje że crab22 się ze mną zgodzi bo dalej ogarnia :thumbup: no i mamy pomysły na kolejny już za rok :thumbsup:

Jeszcze raz wielkie Dzięki!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dotarłem Reszta łódzkiej ekipy niedługo się odmelduje.

Dzięki wszystkim za mile spędzony czas.

Aha, nie wiem czy to złośliwość ślepego losu czy "kolegów" ale głównym prezentem (podobno wylosowanym), który dostałem był karton sztucznych kamieni widocznych m.in. na fotce z Inmarem (tej z wieloszczetem). Ironia polega na tym, że trudno o większego przeciwnika sztucznej skały niż ja, a poza tym, nie mam akwarium :)

No i teraz powinienem zrobić coś w związku z tym. Nie mam pomysłu, może ktoś podpowie...

Zalewaj baniak.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarłem do Krakowa mega głodny

ale wpierw aklimatyzacja życia

no i parę słów do Was :)

Zlot może nie był duży, ale dużo lepszy jak przed rokiem, a może tez i przed dwoma laty od strony merytorycznej, której nie brakowało

dzieki ludzie za ten weekend!

Zaczęło się prawie tak (z niepublikowanych fotek) tutaj album w Picasa z Milówki 2013

20130302_101532.jpg

20130302_101631.jpg

20130302_175022.jpg

20130302_172844.jpg

20130301_201533.jpg

20130302_194453.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazzzza ,bardzo wszystkim dziękuje za wspaniały weekend ,za wiedzę ,za dobry balet,no i teraz spokojnie przeczytajcie i przyswójcie mojego nica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Druga" część łódzkiej ekipy już w domu, zwierzaki się aklimatyzują

:)

Dzięki za spotkanie i poziom merytoryczny zlotu :)

Wysłane za pomocą Tapatalk 2


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazzzza ,bardzo wszystkim dziękuje za wspaniały weekend ,za wiedzę ,za dobry balet,no i teraz spokojnie przeczytajcie i przyswójcie mojego nica

ano właśnie

ktoś mówił Krzaklew, a ja nie bo Krzelew, a tu Krzlew

no dobra chyba jednak zostane przy Krzelew ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jest spoko, tylko sytuacje nie sprzyjały próbom wymawiania trudnych wyrazów ;)

Żarcik taki. Oczywiście było kulturalnie i nikt nie przesadzał z suplementacją etanolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w domu, jutro coś wrzuce :-)

Wysłane z ogryzka ... Pozdrawiam Adam

czekamy na filmy :) !!!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wylatuje. Fizycznie i we snie.

Bylo bardzo kameralnie i to chyba najbardziej merytoryczny zlot jaki byl do tej pory.

Nie chodzi tylko o sam test adsorberow, ale obecnosc Pawla Szewczaka czy wykladu na temat zywienia ryb czy procesow produkcji pokarmow Pana z Tetry. Rozmowy do rana.....na wiele tematow.

Podziekowania wszystkim za przybycie, i za upominki od sponsorow, ktore wlasnie sobie

uswiadomilem ze zostawilem u Kifla w samochodzie. Maciek zawracaj !

Z nieswojego konta

Pozdrawiam Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aaa..a propo upominkow..

Luft,u Ciebie w samochodzie został mój,zawracaj!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie wiem czy to złośliwość ślepego losu czy "kolegów" ale głównym prezentem (podobno wylosowanym), który dostałem był karton sztucznych kamieni widocznych m.in. na fotce z Inmarem (tej z wieloszczetem). Ironia polega na tym, że trudno o większego przeciwnika sztucznej skały niż ja, a poza tym, nie mam akwarium :)

No i teraz powinienem zrobić coś w związku z tym. Nie mam pomysłu, może ktoś podpowie...

napisz do kolegi buczi, on szuka ceramiki do akwarium


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak na spokojnie, było super. Dzięki starym wyjadaczom za ciepłe przyjęcie w realu. Już z niecerpliwością czekam na kolejny zlot. Tak na szybko cztery fotki.

milowka_2013_2717_low.jpg

Piątkowy wieczór - szykujemy się do testów - losujemy chętnego do zajęcia się pończoszkami do aborberów.

milowka_2013_2777_low.jpg

Sobotnia prelekcja na temat produktów Tetry.

milowka_2013_2812_low.jpg

Sobotni wieczór przy ognisku.

milowka_2013_2822_low.jpg

Pożegnalne zdjęcie w niedzielne popołudnie.

Tyle w skrócie. Filmy będą potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła ekipa az łezka się w oku kręci że tak krótko :wine:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezła ta druga od lewej :guitar:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dobie z minimalna iloscia snu wreszcie udalo mi sie dotrzec jakies 2h temu do domu ;P :p Ogolnie to zlot moge zaliczyc do tzw bezsennych zlotow ;) Zameldowalem sie o 4:30 am. w Milowce - z ekipy czekajacej na moj wyjazd wykruszylo sie wielu ;) Zastalem Janusza, Prezesa i RSa nad testami PO4 - ;P ;) Spac poszlismy gdzies kolo 8:00 ;P O 9:00 wpadl Crab22 nas obudzic na sniadanie ;P No i znow kolejny dzien na dyskusjach, dyskusjach, dyskusjach .... i.... kuzwa juz 4:30 ? ;P A sniadanie znow o 9:00 ;P Crabiszonie musisz koniecznie popracowac nad godzinami sniadan, obiadow i kolacji...;P

Danielj - kurde czemu sie nie zabrales z Debora ? :( Byla szansa na kolejne spotkanie tylko w gronie slonownodnych ;P

Dzieki za to ze przybyliscie :) Milo bylo znowu sie spotkac, posmiac sie i podyskutowac na wszelakie tematy zwiazane nie tylko z morszczyzna :) :)

A teraz ide robic podmianke ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że została poruszona kwestia śniadań. Nie udało mi się zjeść żadnego bo, jak Marek pisze, były o godzinach zupełnie irracjonalnych :)

Może dałoby się znaleźć jakieś rozwiązanie?

Decyzję o uczestnictwie podjąłem w przeddzień wyjazdu więc nie przygotowałem się odpowiednio, a kawę ostatnio piłem w czwartek. Na zlocie jakoś... nie było czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam co ty w "Ojca Dyrektora" się bawisz mohery cię zjedzą :p te słowa jednoznacznie się kojarzą z pewną Rozgłośnią :) ale spoko Fotki świetne, Bartek,Roman,Tester i Ciebie odnalazłem ale reszty osobiście nie kojarzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów zlotu Crab i Leoni Dla Adama i Grzesia za testy i wspólnie spędzony czas. Współmieszkańcom 13 Rs, vdr, Krzelew(zabij mnie jak coś pokręciłem), Grześ i gość który pojawił się dość niespodziewanie z soboty na niedzielę. I oczywiście dla całej reszty zlotowiczów.

pozdrawiam Janusz

Ps. Debora nie wiedziałem że wiesz tak dużo o mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Janusz-widzisz,byłam gotowa na wszystko;)

Tester-dobrze ze Mateusz zobaczył jak wygladasz naprawde:)

Sygen-mi sie podoba ten pierwszy od lewej-jakos tak sie go uczepiłam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.