Skocz do zawartości
luft

Polska - Urugwaj

typowanie  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie wynik meczu Polska - Urugwaj

    • Polska wygra
    • Zremisuje
    • Przegra
    • Nie znam si? na pi?ce, ale czuj?, ?e w Gda?sku nie b?dzie problemu z dachem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

:)

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forlan i Błaszczykowski nie zagrają...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie na www.meczyki.pl


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... jednego już strzeliliśmy :wine:

Edytowane przez adamus_23_as (wyświetl historię edycji)

330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale piekna akcja!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już 2 w plecy,śmiech na sali


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Glik........... :horse:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to juz nie bierzcie udziału w ankiecie :D Bo wyjdzie ze sami prorocy :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przeciwnik za trudny, to chociaż sobie strzelili.... A co :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj smiech na sali ,niech lepeij zaczna kosic trawe bo zataka gre nie zaplacilbym im nawet sredniej krajowej,patalachy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraniak pięknie puknął :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak zwykle stanęli na wysokości zadania :baby: ale i tak ich pewnie następnym razem będę oglądał.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia....

1. za grę w reeprezentacji płacić tyle kasy, że im się będzie chciało, albo

2. nie płacić wogóle wtedy im się nie będzie chciało (jak obecnie) i przestaną grać "udając" kontuzje, wtedy zaczną grać Ci, którym będzie się chciało....

Podrawiam

:smoke:

PS

a może ankieta ?????


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze likwidacja?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veto....

żadnej likwidacji...

:smoke:


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczylem Polska wygra, choc wlasnie wrocilem ze stadionu. Swietna gra Urugwajczykow w pierwszej polowie. Duet Suarez-Cavani to bylo cos. Pamietajcie, ze przed tymi zawodnikami uginaja sie nogi najlepszym obroncom swiata, a 3/4 naszej obrony ciezko nazwac sredniakami. Mecz na prawde fajny, a porazka z perspektywy stadionu, bolala jakby mniej.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy byli słabi tak jak myślałem. Podobały mi się komentarze po meczowe , różnica klas jest oczywista. Błaszczykowski choć nie przepadam za nim ze względów na fryzurę lepszy był Krzynówek pięknie pojechał pare razy Urugwajczyków. Brakowało go i jeszzcze jednego takiego jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie było źle , przecież jest remis nie ma co Panikować .

I my i oni po 2 bramki :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero obejrzałem urywki spotkania. Polacy zdecydowanie lepiej poruszają się gdy wciśnie się funkcję "przewijanie" :clap: . Parafrazując klasyka "polski piłkarz nie ma luzu, rusza się jak wóz z węglem" :thumbsup: .

No dobra koniec tego znęcania... Trzeba choć przez chwilę być konstruktywnym.

Poruszali się i tak szybciej o ~30% jak rok temu. Mój trener mawiał: "Nikt jeszcze nie wygrał wszystkich walk. Istotne jest by wygrywać te ważne". Lepiej, że dostali teraz baty jak by mieli je dostać w meczu o coś. Urugwaj to nie średniak a naprawdę dobra drużyna. Gra dobry, skuteczny futbol. Mogli wrzucić więcej... Na ich tle można ponad wszelką wątpliwość ustalić czego brakuje. A brakuje bardzo wiele. Niestety jak widzę proces przeobrażania reprezentacji w "nową ekipę" zatrzymał się. Piłka kopana to nie malarstwo. Tu z czasem nikt nie bedzie lepszy... Taka staro-nowa drużyna to polski przepis i specjalność na katastrofę. Nadal trzeba przewietrzać reprezentację z "zasłużonych". To jest właśnie ten czas.

p.s.

Mecz ten i nie tylko ogląda się najlepiej z wyłączonym dźwiękiem. Póki co nie ma możliwości wyłączenia dziennikarzy i pozostawienia jedynie "głosu stadionu". Polskich dziennikarzy po prostu nie da się słuchać.

Dlatego jeśli, niektórzy z Kolegów są za tym by nie płacić piłkarzom to ja jestem za tym by dziennikarzom-komentatorom płacić jeszcze mniej! Powinni sami płacić za wygadywanie takich tanich pierdół. Nie obchodzi mnie jako kibica czy dany dziennikarz jest fanem Barsy czy Realu a może jednego i drugiego gdy owe drużyny grają przeciw sobie.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.