Skocz do zawartości
SkoczekPL

Nano Reef - podsumowanie 2012

Rekomendowane odpowiedzi

poprawiamy błędy ortograficzne - powoli ogarniamy, ale chłopaki, proszę Was zanim puścicie post przeczytajcie go najpierw,bo czasem czytam po kilka razy i nie wiem co za słowo autor miał na myśli :crazy: - czasem jest tyle literówek, że ho ho....

pozdrawiam

piszę "chłopaki" , bo dziewczynki ładnie piszą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki zawsze ładniej pisały. Taka niesprawiedliwość Natury. Ładniej piszą, ładniej wyglądają...

Ale jeśli nie wprowadzicie kar cielesnych to walka z błędami będzie walką z wiatrakami. Baty, powtarzam :popo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs - kto oceni wartość merytoryczną, dubletów ? może między wierszami da się coś wyczytać, jestem zdecydowanie przeciw kasowaniu wątków - jak ktoś chce to i tak znajdzie, nawet jak będzie 10 x o kapaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs - kto oceni wartość merytoryczną, dubletów ? może między wierszami da się coś wyczytać, jestem zdecydowanie przeciw kasowaniu wątków - jak ktoś chce to i tak znajdzie, nawet jak będzie 10 x o kapaniu

Dlatego napisałem wyżej, że należałoby pierwsze posty założonego bez sensu wątku przenosić do właściwego. I stąd też moje stwierdzenie, że wtedy by doszło moderatorom mnóstwo roboty.

Żeby kiedyś w przyszłości takich przypadków było mniej to osoba zakładająca nowy wątek bez sensu powinna ponieść konsekwencje tego czynu czyli dostać wspomniane wyżej baty. A jeśli z jakiegoś powodu byłoby to utrudnione to można wątek bez sensu najpierw zamykać np. na tydzień z wyraźną informacją kto go założył i dlaczego był bez sensu. Może obawa przed notorycznym udowadnianiem niepełnosprawności umysłowej powstrzyma tę osobę przed podobnym czynem w przyszłości.

Jestem gorącym zwolennikiem czytania między wierszami. Dlatego też uważam wszystkie dygresje za bardzo pożyteczne. Drażni mnie tylko trochę mnogość prawie identycznych wątków bo przez to forum staje się mniej przejrzyste, mniej merytoryczne i mniej przyjazne.Ale pewnie i tak będę tu zaglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie tylko trochę mnogość prawie identycznych wątków bo przez to forum staje się mniej przejrzyste, mniej merytoryczne i mniej przyjazne.Ale pewnie i tak będę tu zaglądał :)

Amen! :)

Zanim zaczalem moderowac nie zwracalem uwagi na skale problemu. Majac narzedzia moderatorskie staram sie kontrolowac problem jednak okazuje sie ze znaczna czesc poczatkujacych, ktorzy popelniaja takie "wykroczenia" maja mi za zle zamykanie watkow.

Przyklad sprzed dwoch tygodni. Nowy temat: Pterapogon kauderni. Sprawdzam dwie strony postow, i co? bylo 7 tematow tak samo zatytuowanych. Inna sprawa ze "winowajca" bardzo fajnie sie zachowal i pozdrawiam go serdecznie :welcome:

I powiem Wam ze moglbym setkami sypac przyklady np ten ponizej. Dwa identyczne tytuly watkow - zaczete dzien po dniu. Naprawde chcecie taki balagan?

post-10763-0-07049500-1357250367_thumb.jpg


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal nam zrobil piekne podsumowanie w Wy tak naprawde pokazaliscie czym jest to forum.

Bimbanie z regulaminu, offtop w co drugim temacie i te ciagle dyskusje o tym jak dyskutowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja przypomnę jak najszybciej coś znaleźć na naszym forum,chyba,że jest lepszy sposób,ale ktoś mi podpowiedział by w googlach wpisać:

nano_reef_pl i dalej wpisujemy co szukamy,ja tego wcześniej nie znałem a tym sposobem wynajduję naprawdę dużo informacji.Wpisałem teraz te zielone kulki i efektu się domyślacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja przypomnę jak najszybciej coś znaleźć na naszym forum,chyba,że jest lepszy sposób,ale ktoś mi podpowiedział by w googlach wpisać:

nano_reef_pl i dalej wpisujemy co szukamy,ja tego wcześniej nie znałem a tym sposobem wynajduję naprawdę dużo informacji.Wpisałem teraz te zielone kulki i efektu się domyślacie.

Jest komenda w googlach "site:"

Czyli powinieneś wpisać frazę "zielone kulki site:nano-reef.pl" i problem z głowy :smiling:

A poza tym jak napisała @CleverCookie, z ważnego tematu zrobiło się off topowa paplanina - smutne.

Edytowane przez adam_s (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Skoczek powinien zamknąć watek po jego napisaniu,przecież on miał nam naświetlić co działo się na forum przez cały 2012r a nie jak widzę już 3 strony bicia piany i smętnych komentarzy.Jak ktoś kiedyś napisał jak się komuś nie podoba to "Hola ze dwora"


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek.

Również pozdrawiam. :waving


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.