Skocz do zawartości
Tester

World of Tanks - ktos z Was gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiego ciężkiego udało się wam już uzbierać ?? Ja na razie męczę m6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja raszuje lekkimi (jak gram oczywiście), fajna sprawa ledwo się rozjadą a tu niespodzianka ktoś im bazę przejmuje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e100 e75,is-3,kv1s,kv2,kv3,kv4,ale the best jest Ferdynand!!!! następny za nim jagdtiger juz jest gorszy

moim zdaniem od czołgu ważniejsze jest wyszkolenie załogi

dopiero jak sie doskrobałem załogi z 4 perkiem ten sam czolg zaczyna sie zachowywać zupełnie inaczej

np na Ferdynandzie bez zwiadu żarówki lornety i zwiększonego zasięgu radiotelegrafisty nawet nie pierdniesz z lekkimi ix i x tieru a czesto tak rzuca

aha obowiązkowo kamuflaż za golda i kamo na załodze

dopiero topowe działo rzadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie jeżdżę T32 i zbieram na M103

M6 też fajny czołg jak na swój poziom, ale dobra zabawa zaczyna się od T29 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amerykańce maja mocne wieże nie do przebicia ale boki cieniutkie ,trzeba dobrze sie ustawiać

najbardziej lubię rozwalac ferdkeim lwy ,chłopaki kupują za golda i mysla ze sa niezniszczalni a ty 3 kulki z ferdka i po ptakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, mojego nicka nie musisz szukać, taki sam jak na forum. Jak masz ochotę na plutoniki, to ja siedzę wieczorami i pykam.

Aktualnie w garażu:

KV-1 mój ulubiony czołg

SU-14

SU-152

T-50-2

T-70

ST-I

T-34-85

parę medali, generalnie nic szczególnego :)

Żadnego golda, szkoda wydawać kasę (poza darmowym, typu zmień hasło dostaniesz 300 itp). Gra ma być frajdą a nie spiną.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-100 bez golda zawsze jest na minusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amerykańce maja mocne wieże nie do przebicia ale boki cieniutkie ,trzeba dobrze sie ustawiać

najbardziej lubię rozwalac ferdkeim lwy ,chłopaki kupują za golda i mysla ze sa niezniszczalni a ty 3 kulki z ferdka i po ptakach

ferdki za to są słabiutkie z boku - walisz w gąskę, już się nie obróci i ładujesz jak w kaczki ;)

na każdy pojazd znajdzie się sposób, ale masz rację, że kupowanie czołgów dostępnych za złoto jest śmieszne, bo często wydając podobną kasę na regurlaną grę można kupić dużo lepsze pojazdy.

Żadnego golda, szkoda wydawać kasę (poza darmowym, typu zmień hasło dostaniesz 300 itp). Gra ma być frajdą a nie spiną.

Jak się gra furmankami z 5 tieru, to rzeczywiście nie ma po co kasy wydawać, natomiast spinać to dopiero się trzeba, jak bez inwestycji chcesz wyjść z bilansem na plusie na 9-10 poziomie... Poza tym nikt nie zachęca do płacenia, ale uważam, że jak ktoś ma ochotę dołożyć się do takiej fajnej, grywalnej, dobrze zrobionej i ciągle poprawianej i aktualizowanej pozycji, to czemu nie? Moim zdaniem to nie chodzi o "szkoda", tylko o to, że możesz grać na 5 poziomie i się cieszyć z gry, a możesz grać na 8-10 i też się cieszyć, a przy okazji dofinansować trochę producenta. Takie autorytatywne "szkoda" moim zdaniem jest niepotrzebne... skoro ludzie płacą za gry pudełkowe, które przejdą w 24h, to dlaczego nie zapłacić za tę grę, w którą niektórzy pogrywają już kilka lat?

Poza tym ja po sobie zauważyłem, że spinałem się jak miałem mało kasy i cały czas łoiłem, żeby uzbierać na lepszy czołg, a jak była promocja z okazji rocznicy europejskich serwerów, to wykupiłem sobie pakiecik za ~80 zł (niedużo jak się porówna z cenami gier w empiku albo cenami akcesorii do akwa morskiego) i teraz elagancko pomykam lepszym czołgiem i robię to dla relaksu, nawet coraz lepiej mi to wychodzi i nie skupiam się na ciułaniu kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciezko podejsc ferdka z boku gdy załoga ma 4 perki naprawdę

nie na darmo uważany jest za jeden z najlepszych czołgów

jesli masz nerwy ze stali i nie dasz sie sprowokować zawsze to ferdek zauważy pierwszy przeciwnika nie na odwrót

fakt ze trzeba wygrac na nim około 1000 bitew lub przekladac zaloge z poprzeniego

najwieksze rozczarownie dla mnie to tygrys II i e100

e75 sredni

kv4 jest super taki pancerny kolos

na poczatku byłem strasznie nim rozczarowany dopiero jak sie go wymasuje to zupełnie inny pojazd

hehe wynika to z polityki WOT trzeba kupe w niego zainwestować

Edytowane przez bibik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ejerzyk - źle mnie zrozumiałeś. Ja nikomu nie zabraniam przecież wydawać kasy :) Ja ogólnie wychodzę z założenia, że jeśli nie trzeba za coś płacić, to po co przepłacać :D Ludzie przecież płacą za różne rzeczy - nawet za powolne zdychanie - bo jak inaczej nazwać palenie papierosów (taki mały OT)?

Jeśli chodzi o grę na wyższych poziomach, to na ST-I średnio wychodzę na lekki plus, ale zupełnie nie leży mi ten czołg. Czasem +15k czasem - 13k. Po to są czołgi niższych poziomów, aby w razie czego sobie na nich szybciej dorobić. Poza tym, zdobywanie doświadczenia na niskich poziomach przekłada się wprost proporcjonalnie na to, co się robi na wyższych. Tak samo jak granie różnymi typami pojazdów. Ja dlatego równolegle ciągnę kilka lini - LT, MED-y, HT, TD, i Arty. Każdy czołg wymaga odmiennej taktyki. Jak się nigdy nie grało artą, to nigdy się nie zrozumie jak jej unikać.

A mówiąc o "spinie" nie chodziło mi o to, żeby nie skupiać się na walce, bo bez rozważnej taktyki i walki z głową nie ma mowy o sukcesie i nie ważne czy to I tier, czy X. Wiesz, na tej mojej furmance mam 10 fragów, ponad 2100 expa i całkiem sympatyczną kolekcję rzadkich medali. :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś chęć wspólnego pogrania to zielony192 :chris:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zacząłem grę. Mam trzy pojazdy. Rozwijam linię czołgów rosyjskich.

Mój nick : Pirotechnic1


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirmarkdale - jak zobaczycie w celowniku - nie strzelać :) Zacząłem w weekend, na razie bez pośpiechu poznaję czołgi, uczę się i zbieram doświadczenie. Podoba mi się zarówno mobilność i szybkostrzelność lekkich, jak i działa niszczycieli.

Chętnie dowiem się więcej - jak grać i na co zwracać uwagę. Brakuje mi zorganizowania w bitwie.

Żadko kiedy spotyka się sytuacje, na piewrszych poziomach, żeby czołgi jakoś ze sobą współpracowały. A cięzko coś zrobić, kiedy cała grupa wali na pałę...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w WOT, ale się mi trochę znudziło.

mój młody mnie zaraził ostatnio grą TERRA - fajny RPG, co prawda mam trochę problemów z ogarnięciem co i jak - bo to po angielsku wszystko, ale gra jest całkiem niezła.

jak by ktos grał - to mój nick Pinkpanties :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też razem z synem ostro gramy.

W stajni na razie jeden czołg 7 tieru, 6 czołgów 6 tieru i 4 czołgi 4 tieru.

Możemy wspolnie wieczorem zagrać.

Mój nick na WoT - lesztom.

Pozdrawiam


100x50x55(w),lampa 2x150 HQI + 2 x39 T5, AM 3000 blue na pompie AB2000/1, 40kg LR,10 kg LS, obieg NJ3000, cyrkulacja 2x 3200 Koralia 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirmarkdale

Jesteś? to możemy pograć :D


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pirotechnic zapytaj go na wot będzie szybciej :)


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej :) Właściwie to szukam klanu :) Który nie wymaga tieru X na starcie :) i codziennej obecności na forum. Ze swej strony, gram wieczorami i czasem w nocy, komunikator głosowy i mikrofon - jak najbardziej. Chodzi mi o walkę w teamie, a nie "każdy w swoją stronę" - no i współpracę. Plus pomoc w postaci rad - co rozwijać.

Nie mam parcia na wynik, bardziej na zabawę. Fajnie, jak by średnia wieku nie wynosiła 15 lat (bez urazy :) ), bo i czasem coś się wypsnie... i dowcip cięższy poleci... wiecie jak to jest w ferworze :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysyłałem Ci zaproszenie do gry w plutonie, odrzucałeś :)

Też szukam klanu, by pocisnąć od podstaw.

Obecnie mam altylerię 2-4 tier spod igły ZSSR oraz czołgi do 3 tieru też ZSSR.

W tym że czołg mam 3 tieru dopieszczony :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zofftopuję temat offtopowy. Bardzo się cieszę, że wszyscy gramy w World of Tanks, a dokładnie, w World of Marine Tanks. Dziękuję za uwagę, do czołgów też dołączę w wolnej chwili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirotechnic, przepraszam - nie zauważyłem nawet :(((( Dziś wieczorkiem będę online :) Poczytam więcej. Ale na razie z lepszych mam tylko T70 na III i niszczyciela - nie bardzo wiem w którą stronę iść - dlatego myślałęm o współpracy z innymi, żeby rozwijać się w kierunku

wspólnej gry. Jakiego komunikatora głosowego używasz ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.