Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No na kiedy masz dostawę zbiornika:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, jak by Ci się przydał "silny ale niezbyt inteligentny" do pomocy, to "Ja siem meldujem" :) Daj tylko znać.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He.. tylu pomagierów.

Pawciu, mam pomysła. Wnosić ma już kto, my w tym czasie pogramy sobie w tanki.

taki Joke.

Wiesz, że jakby co to na mnie też możesz liczyć.


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu pomocników, że już chyba siłą woli powinno pójść. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się zna na muzyce? Bo pianino trzeba wnieść na 8-me piętro.. :)

A tak na serio to ma ktoś może za dużo czasu w piątek (Wielki Piątek..) około południa? Trzeba by wnieść kawałek szkła do domu- na szczęście nie po schodach itp - ale dodatkowe ze 4 osoby do pomocy by się przydały.

Szkło ma wyjechać z erybki w piątek rano więc jak ktoś ma akurat wolne a żona nie goni do sprzątania przed świętami to proszę o info.

Z góry dzięki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja już mam wolne i się do Ciebie szykuje a i jak wczorajsze korale?

Edytowane przez Robert K (wyświetl historię edycji)

155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zjawić, a korale z wczorajszej fotki Krzysztofa ze sklepu robią wrażenie.

Postaram się zjawić, a korale z wczorajszej fotki Krzysztofa ze sklepu robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawię się z przyjemnością :) Ktoś w końcu musi Wami pokierować, żebyście Koledze szkła nie rozbili... :) Paweł podaj tylko na PW adres :)

ps. jak by co, mogę kogoś z Lublina zabrać i odstawić.

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( Szkoda ze nie tydzień później - będę juz na Świętach 300 km dalej:( Do dźwigania się już nie rwę ale dokumentacją foto bym zrobił:)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja jestem dostępny do 13-tej (na 14-tą do pracy). W razie co pisz na pw ;)


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odzew. Jakoś na początku tygodnia postaram się jeszcze z Tomkiem potwierdzić w miarę dokładnie godzinę i będę się odzywał. Jak by ktoś jeszcze był chętny to oczywiście będę wdzięczny za pomoc.

Sławek - weź jak być dał radę te pasy, o których rozmawailiśmy, ja postaram się załatwić też dodatkowe porządne przyssawki.

Robert - korale jak zwykle - super kondycja i niesamowity wygląd - jak będę miał chwilkę to postaram się pyknąć fotkę - chociaż tak jak mówiłem akurat ciężko powiedzieć żeby mój zbiornik był aktualnie w swojej najlepszej formie.

Paweł

Żeby nie było że każdy pokazuje akwarium tylko jak wszystko gra filmik z iphona z dzisiaj. Bez jakiejkolwiek obróbki więc kolorystyka ma się nijak to rzeczywistości..

Jak tu kurcze wstawić bezpośrednio filmik a nie link?

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak coś dzwoń lub pisz ,już biorę wolne i nastawiam przypomnienie

pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przenosin,przekładania i całego uruchamiania nowego systemu rób jak najwięcej fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja jestem dostępny do 13-tej (na 14-tą do pracy). W razie co pisz na pw ;)

Dzięki Tomasz - ale to już nie będę Cię fatygował bo może być jakiś poślizg i możemy się nie wyrobić do 13-ej a na szczęście Koledzy dopisali i ekipa się szybko i sprawnie zebrała.

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal dnia przed zachodem :) Ja w każdym razie wezmę jakieś plastry i tubę silikonu, jak by się coś "omskło"... :)

ps. rozumiem że baniak przyjedzie bez wody... ? :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w p.. i wylądował :)

Jeszcze raz dzięki chłopaki za pomoc. Zdjęć z wprowadzania nie mam - coś tam chłopaki pstrykali - ja byłem zajęty :)

Robert - delicje smakowały? :)

16993493286_80e3d76815_b.jpg

17018603451_788d7cfa20_b.jpg

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugim zdjęciu widzę, nowa lampa będzie :smiling:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nawet wisi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba będą jakieś zmiany w cyrkulacji? To będzie taki pierwszy zbiornik w Polsce.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pierwszy? Jeśli mowa o closed loop to znam co najmniej 2 takie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazałe, zalewałybym :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A były delicje??? ja tam baniak nosiłem :thumbsup:

Baniak pierwsza klasa , a ekipa do pomocy super, Dzieki za pomoc chłopaki

To kiedy Paweł to do kupy składamy?

Edytowane przez Robert K (wyświetl historię edycji)

155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.