Skocz do zawartości
CNCRob

Kultura pytajacych o porady

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro piszesz o pozyczonych rzeczach to temat byl publicznie omowiony na drugim forum wiec nie przenos brudow. Mowilem ze wysle jak wyslesz moje. Paczki z chin ida do mnie szybciej niz od ciebie. Poza tym juz otrzymales wszystko.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kogoś wyzywa na Pw to na to tez jest paragraf w naszym regulaminie :) ktoś cos ma? Zapraszam na Pw :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

echh szkoda gadac. Brudy z inego forum?

Rob nie mam co prac. To za co dostalem bana tutaj mysle ze sporo osob wie. Natomiast najwazniejsze jest to ze ja i w wlasiciel forum wiemy o tym najlepiej.

Ale jak widzisz mozna podac sobie reke.

Obgadywanie ludzi w realu za plecami....hm. nie wim co Ci mam na to odpisac.

Traktuje znajomych tak by miec ich jak najwwiecej.

Przyjedz na zlot, zobaczysz o czym mowie.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tylko tyle. Jestem bardzo zaskoczony tym tematem. Zwłaszcza ,że założył go Pan Robert.;)):D W moim Temacie Panie Robercie jak i w innych gdzie widzę Pana wypowiedzi, to właśnie Pan szuka zaczepki i pisze swoje posty atakując wszystkich którzy mają inne zdanie. Tak to widzę.

Pozdrawiam komar3333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na finał.

Zakładając taki temat, większość ludzi odbierze go tak że Ty oczekujesz kwiatów, podziękować, poematów ..... Narcyzm i samouwielbienie ?

Ja pomagam bardzo dużo bo lubię nigdy nie oczekiwałem ani słowa dziękuję (chociaż sam tak robię jeśli ktoś mi pomoże) ani innych profitów -kto mnie zna wie jaki jestem.

I osobiście takie tematy są dla mnie ..... :ninja::spam:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam na początku mając jeszcze 100 litrowe akwarium, jak wstawiłem wątek na forum to własnie Robert był pierwszą osobą która mnie zbeształa :D nie wkładając nic do wątku, ani nie odpowiadając na moje pytania, rozmowa się zaostrzyła i poprosiłem o usunięcie wątku, od tego czasu nie założyłem, i prawdopodobnie nie założę swojego wątku z akwarium :( . . . bo po co mam się narażać na niepotrzebną krytykę, denerwować się itd. . .

Edytowane przez MixEEr (wyświetl historię edycji)

TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na finał.

Zakładając taki temat, większość ludzi odbierze go tak że Ty oczekujesz kwiatów, podziękować, poematów ..... Narcyzm i samouwielbienie ?

Ja pomagam bardzo dużo bo lubię nigdy nie oczekiwałem ani słowa dziękuję (chociaż sam tak robię jeśli ktoś mi pomoże) ani innych profitów -kto mnie zna wie jaki jestem.

I osobiście takie tematy są dla mnie ..... :ninja::spam:

Troche Ci sie chyba definicje pomyliły. Co innego jest samouwielbienie a co innego oczekiwanie chociażby reakcji na pomoc. Ale ja Ciebie uczył nie będę, przecież wiesz wszystko. I wyraźnie widzę ze od bardzo długiego czasu szukasz powodu aby sie mnie pozbyć.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo morszczaki to jedna rodzina, niestety jak to w rodzinie zdarzają się bracia którzy wbiją ci nóż w plecy. Pisze na własnym przykładzie, ale nie dotyczy to tu piszących. Nie ma co roztrząsać przypadków na forum, każdy o każdym musi sam sobie zdanie wyrobić. Jak dla mnie temat do wywalenia.

Edytowane przez kmirko (wyświetl historię edycji)

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeby rozwiać klimat to zapytam: czy ja komuś nie podziękowałam?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucicie się o coś co jest oczywiste

Za pomoc trzeba podziękować, macie rację od pomocy jest forum i słynne przesłanie "użyj opcji szukaj" velt "to już było" niesie konsekwencje takie jak czołgiem po polu minowym.

tak masz rację Robert, że podziękowanie za pomoc to rzecz naturalną i to się wysysa z mlekiem matki. Tak powinno być... w tym przypadku jeszcze bardziej z tegoż powodu bo co chwilę słyszymy

"NIE MAM CZASU" a poświęcenie tak cennego czasu naszego w dzisiejszych czasach jest niebywale trudne w tym zabieganym życiu.

Taki człek który nam pomoże, robi w sumie to bezinteresownie, nawet jak robi to źle to na pewno robi to nie celowo to i tak poświęca swój czas, chęci oraz energię.

Doceńmy to, co kiedyś było normalne a teraz przez wzgląd na czasy jest trudne.

"on" pomaga nam bo chce... Nie musi... I słowo dziękuje okazuje szacunek za poświęcony czas i chęci.

Dziękuje Robert za poruszenie tego błachego ale niebywale ważnego tematu w dzisiejszych czasach.

Wiem że, zabrzmi to frazesem.... Ale jeśli ja komuś nie podziękowałem... To robię to tu i teraz...

Dziękuje wam wszystkim... Bo moją wiedzę i piękne hobby jakie mam w posiadaniu zawdzięczam tylko wam, użytkownikom forum.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z niektórymi osobami iż CNCrob szuka zaczepki bo robił to zawsze w moich tematach więc w kim problem panie cnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prawda wyszła na jaw.

Jeśli ja bym się poczuł pokrzywdzony na pw po prostu bym to zignorował i nie pomagał ale nie oczekuje niczego w zamian.

Jeśli ktoś szuka zaczepki to na pewno nie Ben_sage.

Moim zdaniem CNC potrzebuje dobrego serduszka, może brakuje mu miłości,uczucia,może jest smutny nie wiem nie znam go osobiście ale czasem rozumiem ludzi którzy mają ochotę się wypłakać publicznie ale niekoniecznie w tej kwestii, każdy przecież kiedyś może nie wytrzymać presji to nic złego ale mało męskie...

Grzegorz faktycznie tyle cię nie było, myślałem że neta ci obcięli dobrze że wróciłeś na stare śmieci :)

kojarzę cię tu od początku a wielu tych których kojarzyłem już tu nie ma.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Żeby rozwiać klimat to zapytam: czy ja komuś nie podziękowałam? :)

Mi nie podziękowałaś wczoraj. Nie wiem za co ale jednak mi nie podziękowałaś.

W każdym razie ja ci dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tutaj rozmawiamy za pomocą klawiatury, jest to ta trudniejsza forma - bardziej okrojona. Dlatego, tym bardziej trzeba uważać, co się pisze i jak może zostać odebrane. Dlatego ważny jest całokształt. Począwszy od gramatyki i stylistyki, skończywszy na jasnej i jednoznacznej treści.

Wtedy będzie wiadomo, kto, kogo, za co i dlaczego. A po wszystkim, warto podziękować. Za poświęcony czas i chęć pomocy - nawet za "użyj lupki, leniu..."

Jednak, z drugiej strony, wątek przerywany, co drugi post, wylewnymi podziękowaniami ciągnął by się jak brazylijski serial, zwłaszcza gdyby rozmówca okazał się równie kulturalny...

Dlatego, czasem można podziękować w inny sposób - okazując szacunek czytającym, choćby poprawiając błędy, czy "kropki" - żeby nie gryzło w oczy.

A, jak będzie okazja spotkać się, wtedy można postawić piwko... :)

ps. sam ostatnio miałem wątek na pw, (na innym forum) który, odnoszę wrażenie nieźle zmęczył obie strony:) Właśnie na zasadzie: "Dziękuję", "Ależ nie ma za co", "Ależ mylisz się bo..." "Drobiazg..." "Ale odpisałeś mi..." :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Witam ja osobiście znam cnc i to wporzo gość, mi Robert pomógł naprawdę bardzzzzzzzzzzzzooooo dużo i na priv i oko w oko, a kontakt między nami jest bardzo dobry- dlaczego - ponieważ gdy dostaję pomoc zawsze dziękuje.( nie tylko chodzi mi tu o cnc).

Temat został założony wydaje mi się o osobach które pytają na priv -dostają odpowiedź i du....pa nie ma dzięki, a nie o tonie wypowiedzi na forum w różnych tematach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się poznaliście?

@Ben_sage błagam - jakie to ma znaczenie? Trzymaj się tematu bardzo Cię proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, bardzo fajny temat, bo poruszył kwestie kultury, zainteresował całe forum więc myślę, że ci niegrzeczni co nie dziękują już podziękują. Myślę,że dalsze pisanie w tym temacie, może przynieś tylko niemiłe wypowiedzi, więc... trochę mnie smuci, bo w swoim wątku zadałem pytanie i, nic, a tu rozpisujecie się na parę stron. Dziękuję Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Gdzie się poznaliście?

Wiesz poznaliśmy się w Birmingham bo tu mieszkamy, jakby miało to jakieś znaczenie właśnie.

Ale tu chodzi już o nerwy i nie dziwie się cnc że napisał taki post, bo ja w swoim temacie mam zamiar napisać co jedliście dziś na obiad żeby było jakieś zainteresowanie, miedzy wierszami może coś się dowiem o akwa

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.