Skocz do zawartości
andr1962

Pompy cyrkulacyjne Jebao (WP10, WP25, WP40, WP60...)

Rekomendowane odpowiedzi

używam wp-40 , wp-25 od 1,5 roku i nic się nie dzieje. pare osób pisało że padł zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem złych opinii o Jebao a sam producent jest chętny do współpracy. Sam używam (takie dostałem) 2xRW 15. Fakt, za mocna do mojego baniaka i przy standardowym zasilaczu nie idzie tego u mnie odpalić... tsunami ale już przy 12V sporą część funkcji mogę wykorzystać bez obawy o powódź jednak też z głową bo albo przytrafić się może wspomniane wcześniej tsunami i powódź albo zdmuchnie wszystko co się da se skał o piasku oczywiście nawet nie wspominam. Mimo tak małego baniaczka u mnie pracują dwie szt. właśnie w trybie master/slave. Wbudowany sensor pozwala na załączenie programu nocnego co pewnie niektórym też się może przydać.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam WP-10 x 2 z czego jedno pracuje na 50% a drugie na W2 + z jedną parą świetlówek dołacza się 6015 aby pomieszać za skałami i jest to w zupełności wystarczające w takim zbiorniku - Jebao jest mocne

Edytowane przez Kroczek (wyświetl historię edycji)

OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem nową WR 8 z CH przyszła dość szybko, ok 7 dni. Naprawdę to co potrafi to poprzednie z serii WP się nie umywają. Mam 150 cm długości akwa i daje radę sama. Jedyny minus to to, że sensor światłą jest już wbudowany w sterownik i nie da się go podciągnąć w inne miejsce.


MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że wszyscy to polecają. Kupię 2 pompy na jednym sterowniku.


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria WP też się doczekała nowego sterownika z ciut większą ilością opcji niż ma obecnie wersja RW tak więc pewnie będzie też fajniej śmigać.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem nową WR 8 z CH przyszła dość szybko, ok 7 dni. Naprawdę to co potrafi to poprzednie z serii WP się nie umywają. Mam 150 cm długości akwa i daje radę sama. Jedyny minus to to, że sensor światłą jest już wbudowany w sterownik i nie da się go podciągnąć w inne miejsce.

między wp a wr jest różnica taka że ma inną budowę główki i mocowanie masz na sztywno - silnik, wirnik są takie same no i dostajesz nowy sterownik :) - ja próbowałem WR-8 w swoim baniaku - sztorm generalnie :)

Edytowane przez Kroczek (wyświetl historię edycji)

OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mniejsza obudowa wygląda ładniej (przynajmniej taka jest moja opinia), i zakres obrotów jest większy. Można go płynie regulować juz od 1200 a nie jak w WP tylko 50, 75 i 100%

Edytowane przez marioletti (wyświetl historię edycji)

MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie WP40 padła po jakimś roku używania. Pompa kupiona w fish-street. Po krótkiej korespondencji ze sklepem dostałem informacje, że jeżeli pokryje koszt przesyłki to odeślą mi uszkodzone podzespoły (w moim przypadku padł korpus pompy).

Po nie całym tygodniu otrzymałem działający podzespół.


aquarium14832.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić RW4? Chciałbym takie dwie do zbiornika 90/45/45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić RW4? Chciałbym takie dwie do zbiornika 90/45/45.

najszybciej na fish street - cena ok i masz w domu w ciągu tygodnia


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam zamówiłem i w 7 dniu była u mnie


MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie padła Jebao Blau WP40. Pracowała od połowy listopada 2013 w trybie losowym.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co padło. Pompa czy sterownik?


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co padło. Pompa czy sterownik?

Pompa.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej na fish street - cena ok i masz w domu w ciągu tygodnia

Najszybciej to rodzimy serwis aukcyjny, pompa dochodzi nastepnego dnia od platnosci.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to rodzimy serwis aukcyjny, pompa dochodzi nastepnego dnia od platnosci.

teraz to już może i tak ale ta cena...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni tryb w2 od trybu w3?


100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak widzę to już 2 pompa WP 40 komuś padła (o pozostałych cisza więc prawdopodobnie jest problem tylko z tymi pompami), myślę, że moja RW 8 nie skończy tak szybko


MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak widzę to już 2 pompa WP 40 komuś padła (o pozostałych cisza więc prawdopodobnie jest problem tylko z tymi pompami)

ja bym w ogóle nie kupował ani wp40 ani innych, 2 padły więc same problemy jak widzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie padła Jebao Blau WP40. Pracowała od połowy listopada 2013 w trybie losowym.

Te pompy mają chyba rok gwarancji. Nie chcesz zareklamować?

Mi właśnie padła Jebao Blau WP40. Pracowała od połowy listopada 2013 w trybie losowym.

Te pompy mają chyba rok gwarancji. Nie chcesz zareklamować?


Juwel 200 l.

4 x t5-24w

Skimer. Bubble-magus C3.5

Cyrkulacja maxi jet 1200

Start 01.10.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz mialem kupic jakas lepszy falownik ale jak takie sa z nimi problemy to zostane juz przy moich jvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie te dwie padnięte to jaki odsetek sprzedanych każdy sprzęt może mieć wadę i czasami pracuje długo a raz nie od tego są gwarancje ale jeśli chcesz zaryzykować i kupić u chińczyka bo taniej


6808_7588.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam narazie nie nazekam na moje jvp ale dokupilbym jeszcze jakis jeden falownik ze sterownikiem do mojego naroznego bo wydaje mi sie ze mam za slaba cyrkulacje. Na tego wp10 to chyba nikt tu nie nazekal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.