Skocz do zawartości
MarcosB

1800L - SPS, SPS, SPS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja kiedyś coś takiego będę miał??

Przepiękne:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega!!!

MANUNITED 4 life Tapatalkniete z mobila fona


180L-START- 27/01/2013

14kg LR;18kg LS;

HydorKoralia 3200l/h; HydorKoralia 5200l/h; Turbo Protein Skimmer Deltec MCE600; 4x T5 39W 15000k

6369_6508.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dorzuce swoje 5 groszy. Przepiekne akwarium. Gratuluje reki ...

Tymbardziej ze tyle sie dyskutowalo na temat zywotnosci baniakow na Zeovicie.


50"x25"x30" AGA Herbie Overflow - ATI Sun Power T5HO 8x54 W - DIGITAL AQUATICS Reef Keeper Lite Controller - 2x VORTECH MP 40 + MP 10 + Vertex V6 ( 1580 gph ) - VERTEX Omega 180i - VERTEX RX-z ZEO Reactor ( All in One Biopellets ) - VERTEX LIBRA Doser - ESV Two Part Calcium System - VERTEX ROX .8, Tropic Marine Pro Reef - Salt Mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O koralach nie powiem ani słowa - zdęcia mówią wszystko! :clap:

Ale najbardziej rzucił mi się w oczy A.Lineatus, nie mogę się doczekać jakiegoś filmiku jak podrośnie.

I zastanawia mnie jeszcze jak tam rurówki, miał być Chelmon albo Forcipiger?

Pozdrawiam


PhospHATE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne kolory. Gratuluje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wyrywa z butów :thumbup:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu jak byliście u mnie to wychodziłem z chwilowego dołka :) A no i nie mielicie butów :) Teraz udało mi się nasycić te kolory. Ślad po kryzysie został jeszcze na żółtej akroporze na środku, ale już oblewa rany, które jej zadałem.

Lineatus - ano jakoś tak go trafiłem w lokalnym sklepie, pływał dosyć długo, ładniutki, zdrowiutki, mały... ale jest to mega agresor.

Im większy tym bardziej mu odbija, teraz nawet jak czyszczę szyby to przystawia się do czyścika, chyba jakieś jaja....

Z ciekawostek to np Xanthurum w starym 400L akwarium był dużo bardziej agresywny, tutaj jest wręcz spokojny.

Forcipiger podobno padł na kwarantannie, Chelmon...no nie udało mi się go niestety kupić. Za to znowu mam plagę aiptazji, ale tym razem poczekam na Chelmona, nie takie aiptazje hodowałem :) Brzydala wyeksmitowałem bo jak skończył wyżerać poprzednią plagę aiptazji zbiegło się to z czasem gdzie kupiłem kilka szczepek millepor. Po dwóch, trzech dniach zauważyłem iż millepory tracą tkankę, pojawiły się małe dziurki i tkanka dosłownie jakby miała zacząć odpadać płatami, już prawie się pogodziłem ze stratą bo korale z bali czy skądśtam... a tu patrze brzydal podpływa do koralików i dziwnie im się przygląda, nagle pach i znika z milleporki tkanka do bialuśkiego szkieletu! wyrwał jednym kęsem kawałek 3x3mm...podziękowałem.

Edytowane przez Debora (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle to wyglada :thumbup:

:yes


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak mega....Jakaś "mała" aktualizacja ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku napisz proszę jakim combo świetlówek aktualnie świecisz.


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wkrótce wrzuce jakies fotki, świetlówki od przodu :

Blueplus

Fiji

Aquabluespecial

Blueplus

Blueplus

Aquabluespecial

Fiji

Blueplus

CoralPlus

Bluieplus

Blueplus

Aquabluespecial

Blueplus

Fiji

Coralplus

Blueplus

Blueplus

Actinic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:czapki z głów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkanocny update.

Niestety nadal walcze z oświetleniem docelowym, ale jestem już blisko. Kolory zmieniają się jak w kalejdoskopie ale jestem coraz bliżej tego co chcę uzyskać. Nadal czegoś brakuje to tu to tam ale powoli...

Dokupiłem trochę korali, niestety przy starych bykach straszliwie się gubią na fotkach. Za rok pokażą swoją moc.

_DSC1304.jpg

_DSC1307.jpg

_DSC1309.jpg

_DSC1310.jpg

_DSC1313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały baniak, piękny

Nadal na zeovicie ?


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nadal, metoda ta idealnie dopełnia mój typ prowadzenia baniaka. Jest z tym trochę zabawy, pewnie wolałbym żeby w reaktorze kręciły się kulki i były bardziej bezobsługowe. Kiedyś z pewnością spróbuję, narazie chcę tą metodę rozgryźć co do joty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku jak tam SCHURAN 200 daje rade?

A tak poza tym to swieta byly a aktualizacji brak. Co prawda Wszystkich Swietych, ale swieto :baby:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Schuran 200 sprzedałem jakieś pół roku temu, moze nie był za mały ale kubek miał za mały i za często trzeba było się nim opiekować. Schuran 250 za wysoki no i skończyłem z BK300. Jest git. Akwa się kręci, tu coś kupię, tam coś kupię i powoli zaczyna brakować miejsca. Miało być miminalistycznie trzy wyspy z koralami a wyszło jak zwykle...brakuje miejsca.

Niektóre korale są ...bycze.

Wrzucam dwie foty na szybko bo nie moge sobie poradzić z balansem bieli na świetlówkach. Zima nie chce przyjść,

nie ma czasu bawić się w fotki :). Może wkrótce. Wszystko żyje i ma się dobrze.

DSC_0336.JPG

DSC_0323.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta jak zwykle :thumbsup: , co powiedziec o k.....a :blushing:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutna bomba... Coś pięknego :clap:

Absolutna bomba... Coś pięknego :clap:

Marku wyślij proszę zdjęcie do kalendarza. Byłbym dumny gdyby taki baniak zawisł u mnie na ścianie w którymś z szarych zimowych miesięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.