Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Pękli

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

ostatnie godziny zlotu

polecam organizowanie podobnych wydarzen

Nie patrząc na frekwencje i inne aspekty

podsumowaniem piatkowe slowa kolegi z Wawy

"nie znamy sie, nierzadko widzimy sie pierwszy raz a mimo to fajnie sie bawimy i mamy wspolne tematy"


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspólny weekend. Miło było Was poznać i mam nadzieje że powtórka będzie wkrótce.

...from Tapatalk


400l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękli

Czyli na zlot przyjechali bez formy?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

Czyli na zlot przyjechali bez formy?

:mellow

Kto byl bez formy,to byl bez formy,cala reszta lepiej,czy gorzej dawala sobie rade,a tzw.bezformowcow nie zauwazylem ...A tak na marginesie kilka osob sie sie pytalo,czy masz jakies L4 na swoje usprawiedliwienie. P.S. Pewne osoby byly nawet zawiedzione,ze nie bylo Sniadania Mistrzow...:lol:

Tapniete z notka.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dojechałem do domu. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim, dzięki którym spędziliśmy bardzo przyjemny weekend w Ustroniu. Poczynając od Lufta, który od powstania pomysłu zlotu w Ustroniu, cały czas mnie wspierał, sponsorów, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli ufundowali nagrody w konkursie i loterii, czyli Łukaszowi z Aqua Trendu i Iwonie i Olivierowi z Akwa Marin. Moje żonie Kindze, która zorganizowała warsztaty plastyczne, RS-owi za wykonanie naklejek, Żonie Wotciecha Ewie, która upiekła pyszne ciasto i przywiozła smakołyki. Ale największe podziękowania kieruję do Was, Zlotowicze, za Wasz humor, za otwartość, za wsparcie.... za wszystko!

DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany - jak ja żałuję, że nie mogłem być. Masakra:/


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz na następny zlot proponuję flagę z godłem "żarówka i tarka" :baby:

Forma była ale Maciek trenował z marit bjoergen... i był poza naszym zasięgiem :p

:icon_lampka: i wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciekkk tak,czarnuchy dały pozwolenie "ale za ten totalny brak granic i tak będzie musiał odpokutować i to na kolankach "synu to nie grzech "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tam proszę o jakiś komentarz i fotki ,mnie jak zwykle nie było ,ale może następnym razem :beer:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za wspólnie spędzony weekend. Do zobaczenia we Wdzydzach.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za udany weekend i wspólne śpiewanie, do zobaczyska na letnim zlocie.

Wrzućcie trochę zdjęć dla pokoleń.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarlismy do domku ;) Dzieki za wspolny weekend. Bylo jak zawsze pierwszorzednie ;) ;) Choc najbardziej zaluje ze nie udalo mi sie zrobic dealu zycia z oriflamem ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu Wotciech i Ewa żona Wotciecha leżymy i wypoczywamy.... nogi nas bolą ,na wódkę długo nie będziemy patrzeć . Również dziękujemy było fajnie , dzięki dla organizatorów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. A czy będzie możliwość nabyć gdzieś taką naklejkę na samochód, czy to tylko dla obecnych na zlocie??

No coś mnie trafia że tam nie byłem. Widzę,że musiało być świetnie:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszą mnie wpisy o szczęśliwych powrotach do domu.

Dzięki wszystkim za wspaniałe spotkanie i powiększenia grona twarzy bo nie jesteście już tylko awatarami.

Odnośnie naklejek napisz do @lufta

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie filmik i fotki z komórki,potem będzie z aparatu.

Super imprezka :thumbup:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy czy ktos chociaz raz z Toba zatanczyl??? :wub:

Właśnie miałem pisać koment - Bartka nie było, to Ania nie tańczyła, bo Włodek to raczej tylko z kuflami oberki kręcił. :rofl:;)

Druga sprawa - co się Basi z grzywką stało? :shock: Wypisz wymaluj Chylińska - no to się nie dziwie, że Daruś się taki kozak na forach zrobił, bo w chałupie to sobie raczej nie pogada. :evil:

Co do filmu - dlaczego ze zlotów zawsze ktoś zamieszcza film, na którym to wygląda, jakby to był zjazd miłośników Disco Polo w remizie. Ostatnio z Wdzydz też taki się przewinął. :wallbash:

Janusz - jak Kiflu trenował z Marit, to ja od jutra zacznę chociaż z Terese (bo Justa ma przerwę), inaczej nie przeżyję dwóch dni we Wdzydzach, tym bardziej że ktoś tam buńczucznie zapowiadał że mnie będzie z szuwarów wyciągał.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.