Skocz do zawartości
SkoczekPL

Wdzydze 2014 - V letni zlot morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ONI myślą, że my tam tylko na nartach jeździmy


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ONI myślą, że my tam tylko na nartach jeździmy

I pewnie dlatego,że u nas nie ma domków na palach,ale zawsze mogę załatwić miejscówkę w kopalni,tam są tylko takie. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja dokonana :smiling:

Swoją drogą Seb ciekawi mnie Twoja "specjalna" niespodzianka przygotowana na w/w zlot?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb nie będzie pił to będzie niespodzianka :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartol ale, ale tooo chyba niemożliwe prawda? :wine:

A to przewidywana prognoza pogody. :thumbup: Zapowiada się sympatycznie...

Gdyby coś się nie sprawdziło mamy przecież nadwornego szamana. :unworthy::guitar:

  • Cz
    cze 26
    Zachmurzenie z przejaśnieniami18°Mi 11°
  • Pt
    cze 27
    Częściowo słonecznie17°Mi 12°więcej
  • So
    cze 28
    Słonecznie18°Mi 11°więcej


Edytowane przez Macias (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis program na Wdzydze? Cos konkretnego na konkretny dzien o konkretnej godzinie? Pytam bo ostatnio ludzie narzekali ze nie bylo konkretnych informacji i nie wiadomo bylo czy mozna isc i na ktora wrocic.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze na Wdzydzach od zarania dziejów - jedynym planem jest bezplan. W ubieglym roku zmieniło się jedynie to że był spływ, w tym roku również będzie, w sobotę myślę, bo część ludzi dojeżdża dopiero w piątek, chrzest możemy przeprowadzić w piątek, albo w sobotę, ustali się na miejscu, a reszta to na prawdę, bylbym za tym żeby się trzymać formuły która się sprawdza, czyli jeśli mamy ochotę pójść na wodę - idziemy, jeśli mamy ochotę pograć w siatę - gramy, jeśli mamy ochotę porobić nic - robimy :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze nie bedzie 5 osob tylko 50 wiec sprawy takie jak ognisko siatkowka kalambury czy mafia moglyby byc jakos ustalone. To jest dosc spory obszar i szukac sie i zastanawiac gdzie jest obecnie impreza moze byc problemem. Z tego powodu nie wszyscy byli na zaszlorocznej fotografii zlotowej


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, tzn totalny luz ale kilka punktów godzinowych zablokujemy , jak zdjęcie grupowe, ognisko i takie tam.

Ale to na spokojnie


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester, mi się wydaje, że jak ktoś chce to się znajdzie, zawsze jest ktoś kto zna kogoś, kto zna kogoś kto ma telefon do tego którego nie ma. Jeśli chodzi o grupówkę, chrzest, spływ i takie sprawy to jasne, no ale ogniska na godzinę sam wiesz że sie zorganizować nie da :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a ja mam inne pytanie. Co z naszym ochroniarzem? Co sie z nim w ogole dzieje?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje, jest swiatełko w tunelu, jutro będę do niego dzwonił ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje, jest swiatełko w tunelu, jutro będę do niego dzwonił ;)

Żyje, potwierdzam. Gadaliśmy w zeszłym tygodniu.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, na jeden dzień na pewno wpadnę. Przynajmniej tak to wygląda na chwilę obecną.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo

Smyropad


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry, takie pytanie, czemu co roku wdzydze ? Czy ktos ma w tym jakis interes ? W koncu morszczaki to nad morze bardziej no i szczerze 300zl za dobe za osobe to lekka przeginka... Moze czas na zmiany ? Ja bym polecil Darlowko, domki w cenie, okolo 70zl za dobe za domek 4 osobowy, so tez drozsze i moze tansze... Domki 150m od plazy, splyw w okolicy tez jest, jednostka wojskowa w sezonie chyba otwarta, mozna pozwiedzac smiglowce, w czerwcu chyba zlot pojazdow bojowych jest... Rozne imprezki na plazy, zyc nie umierac hehe Polecam ;)


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za głos w temacie. Jak kiedys przyjedziesz to zrozumiesz. I nikt nie ma w tym żadnego interesu po za dobra zabawa.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji w tym jest,chciałem z rodziną przyjechać,ale jak policzyłem koszta to zrezygnowałem.Trochę rodzina żałuje,że nie może ze mną jechać.Rok temu z tego samego powodu nie przyjechałem sam.Może kiedyś wreszcie doczekamy się zlotu w centrum Polski by każdy miał po równo dojazd.Nikt mi nie odpowiedział dlaczego na zimowy ta ekipa nie jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek co roku w sumie piszesz to samo. Koszta koszta koszta, sam niejedziesz bo koszta, z rodzina nie jedziesz bo koszta. Pewnie te 60 innych osób ma sponsorowane i tylko ty koszta ponosisz? Osobiście nie wydaje mi sie zeby koszta akurat dla Ciebie były problemem. A powód dlaczego akurat ja nie jeżdzę na zimowe pisałem kilka razy wlasnie Tobie, poszukaj w poprzednich latach.

I zamiast śmiecić i nabijać posty tutaj załóżcie sobie wątek albo ankietę na temat zmiany miejsca zlotow letnich. EOT


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam ze myslalem nad przyjazdem bo bedziemy w tym czasie w PL a z Tczewa daleko nie ma, ale cena mnie troszke odstraszyla... Dlatego myslalem ze moze ktos ma w tym jakis interes, ale jezeli nie to tym bardziej powinno sie czegos poszukac w przystepnej cenie, sorry ale ponad 1000zl lub 2tys za weekend to lekka przesada :/ No bo przeciez jak jest zgrana ekipa, a z tego co widac jest, to msce niewazne, wszedzie bawic mozna sie tak samo, tylko po co tyle placic skoro gdzie indziej jest taniej a za pewne tak samo przyjemnie ;)

Pozdrawiam i zycze milej imprezki ;)

EDIT: Sry za zasmiecanie, co do nabijania postow to nie w moim interesie ;)

Atmosfera widac jaka byla taka jest nadal, nie mozna sie odezwac bo zaraz awantura...

Edytowane przez agus25 (wyświetl historię edycji)

Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek po prostu musi sobie ponarzekać. Największym w sumie kosztem jest koszt dojazdu. Reszta to pikuś.

@agus25, przyjedź i sam oceń. Naprawdę warto.

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlodek zgadzam sie bo sam dymam 520 km w jedna strone. Ale zeby zobaczyć jak wcinasz naleśniki - warto i pojadę nawet 1000km ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.