Skocz do zawartości
Felipe

Wyjazd do Egiptu-jest realne ryzyko?

Rekomendowane odpowiedzi

W połowie maja mam zaplanowany pobyt w Szarmie w el faaranie i zastanawiam się jakie tam teraz faktycznie panują warunk?. Może ktoś był, albo rozmawiał z kimś kto był...

Jest bezpiecznie czy nie?

Sikorski daje dość jednoznacznie do zrozumienia żeby lepiej nie latać, dodatkowo mają tam wybory pod koniec maja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem co roku w sharm, nawet w czasie tych powaznych zamieszek. Za trzy tygodnie lece znow. Nigdy nie bylo problemow.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym leciał i się nie martwił. Jedynie nie podrózowałbym po Egipcie, czyli 0 wycieczek do dużych miast. Na quady, czy snurkowanie możesz jechać. W Egipcie jest tak, że właścicielami hoteli są generalnie wysoko postawieni wojskowi. Ogólnie każdy wie, że żyją z turystów i nikt nie chce podciąć gałęzi na której siedzi, nawet Ci, którzy nie zgadzają się z aktualnymi rządzącymi. Nawet jak w Egipcie będzie bardzo źle, to i tak kurorty będą obstawione wojskiem w takim stopniu, że będzie bezpiecznie dla turystów... Jedynie mogą Cię porwać, ale to tylko w dużym mieście ;) i lepiej, gdybyś miał amerykański paszport.

Pozdrawiam i zyczę miłego pobytu ;)


Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie był pewny lub złapał katar to chętnie pojadę za ciebie z połówką :yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie był pewny lub złapał katar to chętnie pojadę za ciebie z połówką :yes

hehe :), ja też chętnie przejme voucher :p

edit: gdyby Ben_sage złapał katar :)

Edytowane przez AMP (wyświetl historię edycji)

Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz tylko na ubezpieczenie turystyczne, najczęściej jest klauzula, że nie obejmuje obrażeń doznanych w skutek/ w rejonie rozruchów, zamieszek. wojen itp. :p


Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Weź własne AK47 i broń się we własnym zakresie :2guns:

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez paniki... Sharm to takie państwo w państwie. Rządzi się trochę innymi prawami niż cała reszta Egiptu


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie był pewny lub złapał katar to chętnie pojadę za ciebie z połówką :yes

Połówkę to w piątek wieczorem weź i opróżnij ;)

Ja się panowie nie martwię tylko żona mi marudzi, a nie chcę ani dla niej stresów ani dla siebie przez jej stresy :D

Edit. Dziś dostałem maila z biura podróży, że sytuacja w Egipcie się wyraźnie stabilizuje i wszystkie objazdówki itp są organizowane i wznawiają do końca lata sprzedaż takich wakacji .. hmm nawet nie wiedziałem, że zawiesili.

Edytowane przez soobeek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi byli w grudniu, żadnych problemów nie było ale na fakultatywne wycieczki się nie wybierali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece do sharmy w poniedziałek w nocy także dam znać jak wrócę :) za tydzień

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6040D przy użyciu Tapatalka


275 l,Sump 80l, 2x Ecotech RADION xr30w,Bubble King Mini 200,

Reef Octopus MF-70 na ROWA, Skimz + AllInOne BioPellets,

Vortech MP-10 x2, JEBAO DC6000 obieg, Grotech TEC III NG

FM Balling Light, 25kg LR, 18kg LS i pare zwierzaków :)

aquarium1737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Egipcie 5 miesięcy temu wszystko było ok wiec spokojnie wal na wypoczynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w sharmie I jest ok, Nic sie nie dzieje, pokecam, smali rowno :)

Snurkowanie zaliczone :)

Sent from my RM-994_eu_poland_1155 using Tapatalk


275 l,Sump 80l, 2x Ecotech RADION xr30w,Bubble King Mini 200,

Reef Octopus MF-70 na ROWA, Skimz + AllInOne BioPellets,

Vortech MP-10 x2, JEBAO DC6000 obieg, Grotech TEC III NG

FM Balling Light, 25kg LR, 18kg LS i pare zwierzaków :)

aquarium1737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.