Skocz do zawartości
Prospero

NanoReefTank 152L

Rekomendowane odpowiedzi

wersja czarno biała?

czy mój nowy sprzęt nie nadąża :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szczepki SPSów podrosną to dopiero będzie petarda :thumbup:


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja czarno biała?

czy mój nowy sprzęt nie nadąża :evil:

Najwyraźniej :)

Tomek, generalnie nie jest źle. Jak tylko zejdą do końca te syfy to już to jakoś będzie wyglądać. Generalnie mocno skoczyło zużycie pierwiastków do tego stopnia, że nie zauważyłem jak mi szybko spadł wapń z 450 na... 340 :)

Na Live podglądzie mały rzut na takie macro dla ubogich :)

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elegancko :clap: bardzo fajnie, przestrzennie, korale super poukładane widać masz do tego rękę :) Całkiem sporo gatunków się już uzbierało, tylko czekać aż podrosną i przesiadka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, fajnie to wszystko wygląda. Ładny układ skały, szczególnie ten "łuk". Bogato w LPSach i widzę że nie zrobiłeś tego błędu co ja - czyli szczepka SPS, w każde wolne miejsce - a teraz muszę łamać albo się parzą .. :-(

Na razie obraz całości mocno psuje to glonisko na skale, ale jak się odsłoni i zrobi się bardziej "wytrawna" to będzie superancko.

PS. Zazdroszczę Ci tej przestrzeni na piasku pod LPSy :-)


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się prezentowało moje błoto na przełomie września i października :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do extra to jeszcze ho, ho, ho :) Jak coś film jest nagrany w 4K ale nie wiem czy będzie tak mocno widać różnicę?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, jak podrosną korale to będzie bajka :thumbup:

PS. ile ryb masz w akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 14 ryb tam pływa ale mało co widać :) chyba bym się pokusił o stwierdzenie, że lepiej ze 2-4 ale konkret :D Powoli uszczuplam obsadę. Najważniejsza różnica jest taka, że zamieniłem Białobrodego z tego olbrzyma na filmie na wersję malutką eSkę.

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 14 ryb tam pływa ale mało co widać :) chyba bym się pokusił o stwierdzenie, że lepiej ze 2-4 ale konkret :D Powoli uszczuplam obsadę. Najważniejsza różnica jest taka, że zamieniłem Białobrodego z tego olbrzyma na filmie na wersję malutką eSkę.

No właśnie tych rybek nie widać na filmie :baby: a białobrody piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie widać bo moje ryby to przeważnie maluchy. Zawsze też możemy się zorganizować i iść w kierunku tak zwanych grupowych zakupów.

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tez to zauważyłam i oczekuję wyjaśnień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prospero - czemu klikając w Twoją stopkę odnosi nas do akwarium Foxa a nie Twojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Już Ci wyjaśniam.

To, że to akurat było widać w tle zbiornik Pawła to akurat zwykły przypadek :) Otóż, normalnie gdyby szedł ode mnie stream z mojego baniaka to tło zrobiłoby się czarne a zamiast niego byłoby okienko z widokiem na mój zbiornik. Aku padł i kamerki nie da się odpalić bez niego nawet na ładowarce to i chwilowo nie odpalam tego.

Teraz skąd to wideo? Otóż skrypt robił zapytanie na YT o treści reef tank sps :) no i za każdym razem generował i jako pierwszy wynik wypadał.... Paweł :) Sama sprawdź :) Na kompie wygląda to tak:

PZsf1nl.jpg


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Racja. Ale na stronie nie ma informacji ze źródłem jest YT. A jeśli nie ma takiej informacji z tego co mi wiadomo jest to normalna kradzież praw autorskich. Uważaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat można było sprawdzić w kodzie. W każdym razie gadałem z Pawłem i był zaskoczony, że on taki sławny :D, że tak wysoko punktuje na YT :D


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi o to co można sprawdzić w kodzie. Ta informacja jest bardzo istotna co jest źródłem i powinna byc bardzo widoczna.Bez informacji sugerujesz odbiorcy że to Twoje akwarium i Ty jesteś właścicielem filmu. A to nieprawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie tło było stałe i nie zmieniał się X materiał to pewnie tak, można umieścić konkretną informację o tym bądź też można by też zamieścić ogólną taką informację. Zwróć też uwagę, że na dole na stronie była i jest informacja o tym, że w tej chwili nie ma streamu. Samo ruszające się tło także nie było eksponowane (to nie ono jest tutaj najważniejsze) bo to tylko tło na czas gdy nie ma właściwego przekazu i nie miało na celu niczego nikomu sugerować. Generalnie się z Tobą zgadzam. Na usprawiedliwienie powtórzę jeszcze raz :) link był generowany na podstawie hasła no a że mamy kolegę co zawsze w wynikach góruje :) Tylko się cieszyć, że Polak!


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.