Skocz do zawartości
Prospero

NanoReefTank 152L

Rekomendowane odpowiedzi

A powinien? Generalnie wiecznie głodny pływa ;) Wiem, że lubią ale póki co spokój.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u ciebie heniochus cały czas głodny pływa u mnie błazny jak pod akwarium podochdze to pyski nad wodę wystawiają aż mi oczka widać

a czy powinien być szczęsliwy w akwa to niewiem ale wiem że w 30l dobrze mu by niebyło :yes

i ładna Tubka z prawej na dole :) chciałbym taką....

Edytowane przez omo323 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Tubka akurat jest bardzo prosta. Rośnie jak głupia. Polecam każdemu. Bardzo fajny słoneczny kolor.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę sobie taką taką kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dobrze karmił i "smacznie" to szybko będzie jej przybywać. Mam jeszcze czarną ale jej praktycznie nie widać mimo, że jest centralnie :D przy Hepatusie.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to są niefoto a nie foto raczej trudniejsze i już widze murzyna 2 mordki :p ale napewno sobie tubkę kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tgvg.jpg

Sgvg.jpg

Zimowe zapasy na nowy baniaQ :) Tylko jeszcze baniaka NIET :p


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no :) szykuje się niezła rafka - zazdroszczę :) jaki to będzie litraż ? nowe juz na RTK ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na RTK, będziesz miał blisko ;P


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z dzisiejszych zakupów? Babka zabrała się do przekopywania piasku?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna tak, drugą wcięło... zobaczymy czy jutro się ujawni.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, tyle to i ja wiem :) Jak go namierzyłem położyłem na piasku w punkcie A i na drugi dzień był pół metra dalej... za skałami.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś pytał to ten małż dał znowu dyla. Tym razem siedzi na górze baniaka przy krawędzi w rogu.

nSzg.jpg

pSzg.jpg

Kolejny NN. Ktoś wie co to za krab?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 5 zł. Na oko.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Cały baniak przeprowadził się do nowego mieszkania. Strat cóż... Hepatus padł jeszcze nim został wyłowiony. Wpłynął w takie miejsce w skale, że bez odłupania nie dało rady go wyciągać. Niestety dla niego było już za późno. Z korali padł jeden... alveopora. Bidulka padła po dwóch dniach od przeprowadzki. Reszta niby ok. Będąc już na miejscu mogę teraz skupić się na budowie nowego baniaczka.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam baniaczek po przeprowadzce? Ponowne dojrzewanie, czy spokój. Może jakieś zdjęcia A ten drugi zbiorniczek z Twojego podpisu to już istnieje, czy jeszcze w budowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojrzewania nie obserwuję a całość przeniosłem 20 grudnia. Co do strat to jak zawsze ... padł Hepatus ale ze stresu i z głupoty. Nikt nie zauważył, że wpłynął w szczelinę i nie mógł wypłynąć i już mu tak zostało. Padły też inne ryby wcześniej na mega ospę i została mi jedna... babka, krewetek nie liczę czy rozgwiazd, ślimaków i krabów. Po same przeprowadzce straciłem w sumie jednego korala. przez brown jelly . Szło to na tyle szybko, że nie zdążyłem go uratować. W każdym razie poszła kuracja bakteriobójcza oraz płukanie korali i nagle nawet Caulastrea zaczęła wyglądać jak trzeba. Drugi baniaczek dopiero w budowie. W przyszłym tygodniu będzie stelaż więc powoli można zabrać się za budowę technicznej części a akwarium dojedzie pod koniec stycznia i wtedy będę wszystko uruchamiać. Osprzęt techniczny jest zwarty i gotowy do pracy. Będę chciał też pokazać jedną nowość na polskim rynku. Tylko nie wiem czy zdążę na premierę :) z baniakiem. Oczywiście zdam relację w osobnym wątku.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mxSg.jpg

No to jeszcze raz ten sam cukierek godzinkę po zapaleniu światła (ręcznie dodane białe światło aby coś lepiej było widać). Fotka ciemna bo tylko jedna lampa się świeciła.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotka naprawdę nie jest zła :). Próbowałam zrobić zdjęcie swoim zoa ale za nic nie mogę złapać kolorów :/

Edytowane przez edytabv (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pacany z img.pl namieszały i fotki znowu wcięło...

kVdqFP4.jpg

A to taka mała zajawka z live kamerki mojego baniaczka.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.