Skocz do zawartości
CNCRob

Kasowanie punktow ostrzezen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo w naszym prawie nawet za morderstwa czesto nie ma kar dozywotnich :) Czy nie mozna by okreslic po jakim czasie punkty ostrzezen byly by kasowane? :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolega użył dosadnego porównania choć popieram . Zatarcie kary powinno być. A tak na marginesie to w "naszym" prawie w ogóle nie ma pojęcia - morderstwo tylko zabójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie zapędzał się tak. Warna tutaj naprawdę trudno dostać. Dlatego dla równowagi, też winno trudno być się go pozbyć.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno dostac?

Chyba zalezy jaki dzien ma admin badz mod...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu by nie ustalic daty powstania forum i dzien ten oglosic dniem amnestii (raz w roku) ? :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psu na budę te wszystkie ostrzeżenia by się wydawało, dziecinada wręcz zabawa w system kar

a jednak po cos to jest, ba nawet sam zagraniczny autor programu forum po cos taką funkcję ustawił

czyli to nie jest narodowa cecha nasza się kłócić, obrażać, czy psuć innemu nastrój przez własne wybujałe ego.

Takie jest życie w sieci, gdzie jakieś podobnie jak w prawdziwym życiu jakieś zasady obowiązują.

Każdy widziałby własnymi oczami wyobraźni forum idealne, które jest nie do przyjęcia dla drugiej osoby i odwrotnie

Mimo to spotykamy sie tu wszyscy i warto by z poszanowaniem wzajemnym mozna bylo konstruktywnie rozmawiać, korzystać z możliwosci tej platformy, dając sobie wzajemnie szacunek i przestrzeń do współegzystencji. Jesli ktos idzie w zaparte i w nieskończonosc się buntuje przeciwko wszystkiemu i wszystkim to sam sie eliminuje

jest kilka osob, które maja max ostrzeżeń, które to widzi tylko sam "obdarowany" i my moderatorzy (nie czekamy na kolejne przewinienie by wyeliminować te osoby. Przeciwnie)

- osoby te wiedzą już, że troszkę trzeba spuścić z tonu by jakos w miare zgodnie zyc tutaj z ludzmi.

Maszyna maszyną - punkty ostrzeżeń można by usunąć, ale zespół NR nie zapomni nigdy ile dana osoba przysporzyła "pracy" swoim zachowaniem i jeśli taka osoba po usunięciu ostrzeżeń powróciłaby do "starego kozaczenia" to inni forumowicze predko napiszą do nas na pw, że to zachowanie się im nie podoba.

Proszę Was tylko o jedno, zwłaszcza młodzi klubowicze - przeczytajcie regulamin, którego choć częściowa świadomość pozwoli oszczędzić wszystkim sporo nerwów i niepotrzebnych sytuacji zapalnych. Później już tylko cieszyć się możliwością bezstresowej wymiany wiedzy.

pozdro

luft

wiedzcie jedno, nie jest łatwo dać


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno dostac?

Chyba zalezy jaki dzien ma admin badz mod...

:) Widzisz Kolego, sam jestem osobą mogącą irytować innych. Moje posty czasem mogą być kontrowersyjne, bądź zakrawać na prowokację czy celowe irytowanie innych. Czasem może zbyt dosadne.

Zdążyłem już posprzeczać się (mieć inne zdanie) z większością Moderatorów i Właścicielami. Mimo to konto mam czyste.

Ale, przed wysłaniem postu, zawsze sprawdzę pisownie, zerknę czy dany post nie przekracza granicy pomiędzy rozmową a pyskówką...

Ot - odrobina wysiłku, żeby Nam żyło się przyjemniej.

ps. z Tapa talka nie piszę, bo jest problem z polskimi znakami.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dale, ja kiedys trafilem na ten "zly" dzien ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - nie, gdybys trafil na zly dzien dostalbys urlop. Wyjasnilem Ci dokladnie, za co dostales ostrzezenie. Nie chcemy awantur na NR, a Ty mimo, prosb ja kontynuowales. Myslisz ze moderatorzy nie maja nic innego do roboty tylko szukanie "komu tu by dzisiaj dac warna?"


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester@ przeciez nie mam pretensji. Luuuzik ;)

Chyba znowu masz zly dzien :D

Wyjasnilismy sobie (Ty mi, ja Tobie), ale uczerbek na psychice pozostal (co widze swoj profil :D )

Zartuje przeciez.

Mysle (mam nadzieje), ze przez ten okres co na forum jestem, zdazyles mnie juz troche "wirtualnie" poznac i chyba nie jestem takim "pain in the ..." jak sie wydawalo

Pozdrawiam w ten sloneczny dzionek :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle (mam nadzieje), ze przez ten okres co na forum jestem, zdazyles mnie juz troche "wirtualnie" poznac i chyba nie jestem takim "pain in the ..." jak sie wydawalo

Chyba znowu masz zly dzien :D

I vice versa :)

Ja nie mam zlych dni

Pozdrawiam w ten sloneczny dzionek :)

U nas pada ...


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może dla zasady, poproszę po dobroci, jednego warna :) - nie chcę mi się rozrabiać, a też chętnie ponarzekał bym :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może dla zasady, poproszę po dobroci, jednego warna :) - nie chcę mi się rozrabiać, a też chętnie ponarzekał bym :)

Poproś od razu o komplet, po co się rozdrabniac. Swoją drogą masz zawsze dużo do powiedzenia w takich tematach i udajesz wielce pokrzywdzonego chociaż Ciebie zazwyczaj nigdy to nie dotyczy. Tak mam ostrzeżenia I myślę że zadziałały one tak jak powinny ale chyba nie powinny być przyznawane "na wiecznosc"


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą masz zawsze dużo do powiedzenia w takich tematach i udajesz wielce pokrzywdzonego chociaż Ciebie zazwyczaj nigdy to nie dotyczy.

Z powyższego postu wynika że udaję pokrzywdzonego przez Administrację i Właścicieli forum, rozumiem że masz jakieś moje cytaty na poparcie tej tezy ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie możemy kasować warnów przecież "kto daje i odbiera ten...." ;-). A tak na serio to nie bardzo rozumiem idei kasowania? Robert to nic osobistego ale jesteś świetnym przykładem bo sam masz komplet warnów i teraz upominasz się o kasowanie - bo? Bo chcesz złapać kolejne a nie bardzo masz ruchu ? Sorki ale tak to właśnie wygląda. Czy nie lepiej korzystać z dobrodziejstw forum tak jak inni użytkownicy? W tej chwili na wszystkich aktywnych użytkowników jest może 1% osób z warnami - czyli jakoś można żyć obok siebie bez gryzienia i bicia piany. A jeśli można to po co przejmować się warnami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie możemy kasować warnów przecież "kto daje i odbiera ten...." ;-). A tak na serio to nie bardzo rozumiem idei kasowania? Robert to nic osobistego ale jesteś świetnym przykładem bo sam masz komplet warnów i teraz upominasz się o kasowanie - bo? Bo chcesz złapać kolejne a nie bardzo masz ruchu ? Sorki ale tak to właśnie wygląda. Czy nie lepiej korzystać z dobrodziejstw forum tak jak inni użytkownicy? W tej chwili na wszystkich aktywnych użytkowników jest może 1% osób z warnami - czyli jakoś można żyć obok siebie bez gryzienia i bicia piany. A jeśli można to po co przejmować się warnami?

Jak dostaniesz punkty za jazdę to tez chciałbyś je mieć całe życie i jechać na krawędzi modląc się aby nie złapać kolejnych i stracić prawa jazdy? Trochę bez sensu prawda? Idac Twoim tokiem myslenia powinni Tobie zostawiac punkty za predkosc bo skasowanie ich bedzie oznaczalo ze chcesz znow jechac za szybko. Przecież w każdej chwili nawet przypadkiem może się każdemu trafić pojechać za szybko... wiec przemysl czy Twoja wypowiedź ma sens czy może raczej nie.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie rozumiem idei kasowania ostrzeżeń. I co ma do tego porównywanie z przekraczaniem prędkości? Nie wierzę że ktoś może "przypadkiem" uporczywie obrażać innych forumowiczów, obrzucać ich błotem, urządzać wycieczki osobiste itp, itd,

to po co normalni urzytkownicy forum mają to czytać i znosić, co to wnosi dla forum?

korzystajmy z forum jak cywilizowani ludzie a jeśli ktoś tego nie szanuje zawsze może zmienić portal na inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za ogloszeniem amnestii, bo sam po banie dostalem druga szanse.

Dzis sa moje urodziny :animier: wiec prosze taki o prezent :queen:

Drugi powod jest bardziej serio.

A tylko dlatego ze przez zapedy niektorych nadgorliwych moderatorow kilka razy poczulem sie jak palant i musilem sie za nich wstydzic.

Spotykam nowego morszczaka, zupelnie swiezy, opowiadam mu jaka to skarbnica wiedzy to NR, namwaiam do zalozenia konta, pytania, udzielania sie i wogole jak to jest fajnie. I co?

Na dzien dobry dostaja ostrzezenia, przeczytali regulamin, ale tylko dlatego ze nie dokonca odnalezli sie w atmosferze forum dostali po bacie na przywitanie. Potem telefon do mnie, ty Grzesiek o co chodzi z tym forum?

Przy takim postepowaniu z nowym narybkiem, jak slysze slowa rozwoj forum mam ochote podejsc z mlotkiem do swojego baniaka.

ps. spam

Zupelnie nie rozumiem dlaczego watki nie sa czysczone z offtopow, a dyskutanci przywolywani do porzadku.

W watku "sprawy forum" od 6 dni wisi pytanie i nikt z kapituly nie mial czasu odpowiedziec

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem porównywanie warnów do punktów karnych jest bez sensu że o morderstwie nie wspomnę :).

Ale oczywiście Robert masz rację jest jakaś analogia - i tu i tu za przekroczenie dopuszczalnej ilości punktów zabierają uprawnienia czasem nawet dożywotnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie rozumiem idei kasowania ostrzeżeń. I co ma do tego porównywanie z przekraczaniem prędkości? Nie wierzę że ktoś może "przypadkiem" uporczywie obrażać innych forumowiczów, obrzucać ich błotem, urządzać wycieczki osobiste itp, itd,

to po co normalni urzytkownicy forum mają to czytać i znosić, co to wnosi dla forum?

korzystajmy z forum jak cywilizowani ludzie a jeśli ktoś tego nie szanuje zawsze może zmienić portal na inny

Amen.

@Grzesiu

Ad1. Wiem bo chyba jako pierwszy składałem Ci życzenia :p

Ad2. Niestety nie raz młodzi mają "wejście smoka" i to nie nasz wina tylko ich. A to że ktoś dostał ostrzeżenie bo na siłę mając zero postów, zakładał w dziale ogólnym wątek że sprzeda życie.... sorry ale to już lekki przegięcie.

Czyszczenie tematów, jest czynione ale nie zawsze - czemu ? Bo zaraz jest nowy wątek o cenzurze ale do końca roku się to mocno zmieni.

Chodzi o Twoje pytanie w sprawie PW ? Ja Ci to na spokojnie omówię na zlocie żeby nie było niejasności.

PS: Pamiętaj o flaszce na zlot :p;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaszki kupione :band: , ale z biletem wstrzymam sie do czasu ogloszenia amnestii. :whistle:

:spam:

za zyczenia wszystkim dziekuje :wine:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie rozumiem idei kasowania ostrzeżeń. I co ma do tego porównywanie z przekraczaniem prędkości? Nie wierzę że ktoś może "przypadkiem" uporczywie obrażać innych forumowiczów, obrzucać ich błotem, urządzać wycieczki osobiste itp, itd,

to po co normalni urzytkownicy forum mają to czytać i znosić, co to wnosi dla forum?

korzystajmy z forum jak cywilizowani ludzie a jeśli ktoś tego nie szanuje zawsze może zmienić portal na inny

Myślis, że jeżdżąc szybko lub niebezpiecznie nie obrażasz lub obrzucasz błotem innych kierowców? Tylko dlatego, że nie mówisz lub nie piszesz tego? Wręcz przeciwnie, nie tylko ich obrażasz ale zagrażasz ich życiu. Wiec dlaczego tam mają być kasowane Twoje punkty a tu nie? Może lepiej abyś uzbieral komplet i do końca życia jeździł przepisowo?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślis, że jeżdżąc szybko lub niebezpiecznie nie obrażasz lub obrzucasz błotem innych kierowców? Tylko dlatego, że nie mówisz lub nie piszesz tego? Wręcz przeciwnie, nie tylko ich obrażasz ale zagrażasz ich życiu. Wiec dlaczego tam mają być kasowane Twoje punkty a tu nie? Może lepiej abyś uzbieral komplet i do końca życia jeździł przepisowo?

rozumiem że kolega jest fanem motoryzacji ale chyba nie mam ochoty dyskutować na temat trafności porównania :) i szczerze mówiąc nie uważam że przektacając prędkość kogoś obrażam ale to nie dotyczy tematu kasowania ostrzeżeń na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu :)

Ja dostałem ostrzeżenie za próbę kilkukrotnego wystawienia ogłoszenia na forum bo nie doczytałem, że ogłoszenie musi być zatwierdzone przez moderatora przed publikacją i próbowałem wystawić je kilka razy.

Takie ostrzeżenie jest chyba trochę bez sensu ? Nijak się to ma do chamskiego zachowania na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Forum to społeczność ludzi o różnych charakterach i temperamencie, czasami ktoś ma dzień gorszy czasami lepszy, tego nie zmienimy.

Regulamin forum to zespół praw i należy go przestrzegać, niezależnie czy to komuś odpowiada czy też nie lecz aby do przepisów się stosować należy się najpierw z nimi zapoznać, jest to nieodzowne.

Administrator wyznacza linię forum, moderatorzy działają w polu.

Tak to działa jak zauważyłem.

Co do systemu kar. One są istotne dla utrzymania odpowiedniego ładu i porządku.

przed ich zastosowaniem, warto wydaje mi się skontaktować się z potencjalnym obdarowanym z informacją o zamiarze.

Warto dopisać w mailu

"zanim odpiszesz w afekcie, wstań od kompa napij się herbaty, poodychaj świeżym powietrzem, aby odpowiedź nie była skutkiem chwilowych emocji"

Ta sama metoda skutecznie działała by w środowisku moderatorów :)

Czy należy robić amnestię, chyba nie, bo lepszym wydaje mi się sposobem byłby system nagród, z jednej strony bat z drugiej marchewka i możliwość rehabilitacji.

Forumowicze za szczególne zaangażowanie i aktywność na forum, pomoc młodym, pomocne i wartościowe posty mogliby otrzymywać

nagrody, np błazenki, hepatusy, złota oznaka gemmatum, zwał jak zwał. One to mogły by kasować wszystkie ostrzeżenia.

Co by to dało dla forum.

- nie skreślanie osób poprzez możliwość rehabilitacji

- podniesienie wartości merytorycznej forum

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.