Skocz do zawartości
CNCRob

Kasowanie punktow ostrzezen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nanokaczor

Żartem jest chyba raczej to, że moderator nie informuje użytkownika o tym dlaczego na przykład skasował jego temat lub sygnaturę.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ze powninn bo jest moderatorem i decyzje swoja powinien uzasadnic. To nie sa czasy ZOMO gdzie bez slowa pakowali do suki a potem kazali podpisac. Skoro jestescie strozami to wypada powiedziec za co. Kolezka ktory nie zadal sobie trudu lub zachowuje sie pod prad za to dostaje kare.

Debora przykro mi ze tak macie, ale wiekszosc kobiet tak ma.

No bo jak my faceci mamy czelnosc prosic Was o uzasadnienie. Albo macie racje, albo ciche dni.

Bycie MOD modem to ciezki kawalek chleba i mimo ze to wolontariat to jakosc pracy powinna byc zachowana

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartem jest chyba raczej to, że moderator nie informuje użytkownika o tym dlaczego na przykład skasował jego temat lub sygnaturę.

a tym bardziej jak się dostanie ostrzeżenie i nie wiadomo za co które sobie widnieje a moderator który je dał nie potrafi uzasadnić za co a chyba powinno być napisane w ostrzeżeniu od kogo i za co,tak?


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek uzasadnienie moderatora powinno być widoczne dla wszystkich.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dorzucić swoje 5 groszy to zadam pytanie wiecznie się powtarzające:

Na jakiej podstawie moderator powinien "ostrzegać" przez PW delikwenta, który łamie Regulamin?

Ktoś łamie Regulamin bo nie zadał sobie na tyle trudu, żeby się z nim zapoznać a moderator ma się pofatygować i pisać PW?

To jakiś żart.

Tych roszczeń chyba nigdy nie zrozumiem.

Pozdrawiam.

Pozwolisz że odpowiem Ci, jak ja to widzę - jako były funkcyjny...

Jesteś Moderatorem, osobą powołaną przez Właściciela/Admina w celu pomocy przy prowadzeniu forum. Coś jak policjant i dozorca w jednym.

A to jest, było nie było, rodzaj służby (jak policja czy wojsko...).

Nie jesteś po to by brylować znaczkiem, lansować kolorkiem czy w inny sposób dowartościowywać się :)))

Jesteś po to by utrzymać na forum porządek zgodny z życzeniem osób które Ciebie powołały, a powołały w celu rozwoju forum.

Jeżeli User nie będzie wiedział czemu został skarcony, prawdopodobnie powtórzy błąd. Napięcie będzie eskalowało itd...

A takie niesnaski będą narastało, jeszcze User pomyśli że został skarcony za "politykę"... czy za "mówienie prawdy w oczy"...

Zapytaj bardziej doświadczonych, zawsze lepiej zapobiegać.... A każdy warn, to porażka Moda. W konsekwencji.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co z osobami którym skończył się przymusowy ''urlop'' i dalej mają blokadę, czy ktoś to kontroluje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spokojnie-ja zawsze chętnie pomagam:)

To był tylko wyolbrzymiony przykład i odpowiedź na te żale,które się tu pojawiły.

Grzegorz- Wiele rzeczy wykonuje sumiennie i w wolontariacie również.

Witam. Co z osobami którym skończył się przymusowy ''urlop'' i dalej mają blokadę, czy ktoś to kontroluje?

Wyslij mi na PW dane osoby ktora masz na mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deboro :) Dlatego ja zawsze z uśmiechem czytam, jak Użytkownicy gratulują "promocji" nowym Moderatorom, bo wiem jaka to "frajda" jest.

Pocieszę Ciebie że jest wielu, którzy doceniają Wasz trud. Jak również potrafią czytać z właściwym zrozumieniem wszelkie żale niektórych "nie reformowalnych".


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Ben_sage myślę że jesteś jedyna osobą która nie zrozumiała żartu :p

Drugą część wypowiedzi miałem podkreślić że to było z lekką nutą ironii, żart oczywiście zrozumiałem.

Pierwszy wiersz miał nieco inna formę (dobitną)

Co do tematu

Dla mnie ban to ban musi zostać i trzeba wziąć na klatę - takie jest życie.

Po co kasować ostrzeżenia skoro i tak ich nie widać przecież one i tak nic nie zmieniają trzeba wyluzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek uzasadnienie moderatora powinno być widoczne dla wszystkich.

Jak dla mnie to i ostrzeżenia, mod który je wystawił jak i uzasadnienie powinny być widoczne dla wszystkich. Wtedy każdy by widział ile z nich jest wstawione za łamanie regulaminu.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam 4 nazbierałem od 2007 czy masz więcej ode mnie ?

Zamiast zastanawiać się co kto widzi nie lepiej na jakieś laski wyjść albo napić się piwa ?

Forum to nie wyrocznia co się z wami dzieje ? :animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam 4 nazbierałem od 2007 czy masz więcej ode mnie ?

Zamiast zastanawiać się co kto widzi nie lepiej na jakieś laski wyjść albo napić się piwa ?

Forum to nie wyrocznia co się z wami dzieje ? :animier:

Tez mam 4 :) możemy się razem napić po 4 piwa :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że jestem "mieszaczem" z czołówki ! ale daleko mi do Was. Biorę się za nadrabiania strat.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że jestem "mieszaczem" z czołówki ! ale daleko mi do Was. Biorę się za nadrabiania strat.

Jak dobijesz to wpadam z piwem :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i ostrzeżenia, mod który je wystawił jak i uzasadnienie powinny być widoczne dla wszystkich. Wtedy każdy by widział ile z nich jest wstawione za łamanie regulaminu.

Dokładnie się z tobą zgadzam. Widoczne ZA CO!!. Bo też trafiłem na zły dzień moderatora.Napisałem PW grzeczne nawet. Po prostu nie potrafiłem zmienić tematu a tak ściślej błędu ortograficznego. Najpierw napisałem, że tak chciałem, bo Dyslekcja i pobyt za granicą utrudnia mi pisownię. Drugi dostałem za walkę o prawdę. Co do pierwszego i tak mam dwa. Ale widać, że młodzi ludzi i o walkę z komuną nie walczyli. Takdla uściślenia widzicie moje punkty?.


Wszystkie parametry w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestię że temat z przed półtora roku wiec jakaś odznaka górnicza za wykopaliska się koledze należy ;)

(szacunek dla górników)

Drogi Michale ni w ząb nie rozumiem co napisałeś :(. Naprawdę, domyślam się o co chodzi ale po prostu mam wrażenie że korzystałeś z translatora Google i tłumaczyłeś z polskiego na nasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestię że temat z przed półtora roku wiec jakaś odznaka górnicza za wykopaliska się koledze należy ;)

(szacunek dla górników)

Drogi Michale ni w ząb nie rozumiem co napisałeś :(. Naprawdę, domyślam się o co chodzi ale po prostu mam wrażenie że korzystałeś z translatora Google i tłumaczyłeś z polskiego na nasze

załamka, robicie kibel z tego forum.

Walker ; jakby kolega napisał nowy temat, to byś go zjechał że nie szuka i po co zakłada kolejny temat ...

a tak jest wyzwanym od archeologów roku.

już totalnie nie kapuje o co chodzi.

i jeszcze aluzje że po miesiącu nie pamieta po polskiemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu by nie ustalic daty powstania forum i dzien ten oglosic dniem amnestii (raz w roku) ? :thumbup:

Królu och Królu , Złoty Królu :animier: najłaskawszy :animier::thumbup: :thumbup:

A na poważnie to pierwsze konto mam zablokowane miał być urlop czasowy skończyło się na założeniu nowego. Nie umiałem go odblokować bo jest zablokowane :wallbash: . Ale ostrzeżenie od Moda dostałem i wiem za co , a że chciałem być cwańszy niż regulamin to 2 ostrzeżenie , uzasadnienie i urlop.

Wnioski???? Wyciągnąłem , Ciulaj las a nie NAS :thumbup:


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamka, robicie kibel z tego forum.

Walker ; jakby kolega napisał nowy temat, to byś go zjechał że nie szuka i po co zakłada kolejny temat ...

a tak jest wyzwanym od archeologów roku.

już totalnie nie kapuje o co chodzi.

i jeszcze aluzje że po miesiącu nie pamieta po polskiemu

@edi co Ty chłopie za bzdury wypisujesz?

Jak byś nie zwrócił uwagi post napisałem "z przymrużeniem oka" ale wiedzę że dla Ciebie "poczucie humoru" to obcy termin.

Gdzie ja kogoś wyzywam??? O jakich aluzjach Ty piszesz??? Po jakim miesiącu???

Coś chyba sam sobie dopowiedziałeś.

Pease!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja kiedyś tez pisałem "z przymrużeniem oka" i ... dostałem "punkta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście że korzystam z kilku dostawców haha, ciekawe po ilu latach "specjaliści od modelingu"kasują punkty, bo jeden wisi mi już od roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@edi co Ty chłopie za bzdury wypisujesz?

Jak byś nie zwrócił uwagi post napisałem "z przymrużeniem oka" ale wiedzę że dla Ciebie "poczucie humoru" to obcy termin.

Gdzie ja kogoś wyzywam??? O jakich aluzjach Ty piszesz??? Po jakim miesiącu???

Coś chyba sam sobie dopowiedziałeś.

Pease!

ja też tak pisałem, ale zapomniałem buźki wstawic ;)

ale niestety tak to wygląda.

a nie masz znajomych co wyjechali a po miesiącu gadają ... "kurde jak to po polsku bylo?..." :D

jakbym miał magiczne knefle to połowa nowych by bany miała... przedszkole się robi i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak pisałem, ale zapomniałem buźki wstawic ;)

ale niestety tak to wygląda.

a nie masz znajomych co wyjechali a po miesiącu gadają ... "kurde jak to po polsku bylo?..." :D

jakbym miał magiczne knefle to połowa nowych by bany miała... przedszkole się robi i tyle :)

Kolega wie co to sa knefle ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.