Skocz do zawartości
Alfik1980

Spotkanie przy Grillu w Leźnicy Wielkiej na działce

Rekomendowane odpowiedzi

Morszczaki z województwa łódzkiego i okolic morszczaki z Powiatu Zgierskiego organizują, Spotkanie przy Grillu i Piwku na Działce w Leźnicy u jednego z nas, i teraz do was pytanie jak z datą komu pasuje Sobota 19.07.2014 a komu następna tzn 26.07.2014 czekamy na odpowiedź w ciągu tygodnia i oczekujemy na preferencje wódka czy Piwo, dojazd na obecną chwile we własnym zakresie(niestety).Bardziej zmęczeni mogą kimnąć się na wersalce działkowej.Szczegóły dopracujemy wspólnie kiedy bedzie wiadomo ile osób się zdecyduje na konkretny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bartol - 19 oraz 26 dla mnie jest OK;Piwo (może być też ruda :) )

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bartol - 19 oraz 26 dla mnie jest OK;Piwo (może być też ruda :) )

2,3. Chwialek, Bad_79 dla nas bardziej 26 ale dostosujemy się i 19 na trochę krócej też dotrzemy: piwo, ruda, coś ze sobą przywieziemy.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi bede za 2 tygodnie, ale jesli mi sie przesunie wyjazd to wpadne sie z Wami przywitac.

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się radę po grilować w miłym towarzystwie posolonych zawsze warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przybędę chociaż już nie mam akwarium morskiego :( tylko ze u mnie tylko 26 wchodził by w gre


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie bym wpadł...służyłem tam w wojsku to i starą biedę bym odwiedził. Zatrzyma mnie sesja więc nici ale miłego grilowania i pogody!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy cały czas na potwierdzanie i sugestie osób chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy co drugi dzień jestem w Łodzi więc jest szansa że się spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót z Anglii mam w poniedziałek Wycieczka spoko tylko Reef sea w Londynie niestety zamknięte(kompletna porażka).Proponuje abyśmy spotkali sie na grillu w sobote 19 lipca powiedzmy na 14.Ja bede oczywiście wcześniej. Piwko mam juz zamówione u kumpeli tak że o ten napój juz się nie martwcie na pewno starczy.Postaram sie jakoś zarzucic mapkę dojazdu dla ułatwienia.Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 nawet mi pasuje. 26 odpada definitywnie gdyż planuję inną imprezę :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie - wypijcie za nasze baniaki ;)

Ja będę na helu łapać krewetki ;)

pozdro


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wziołeś brzęczyk ? :) to z KG dowieziesz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypadam.

19-go mam skromną rocznicę mojego ślubu (38)

26-go ślub i wesele w rodzinie.

:ouch:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz Adaś tramwajem 46 do samego końca na pętle i my z Tomkiem cię odbierzemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, obecność 19.07. Czy jedzie ktoś z Łodzi i będzie miał wolną miejscówkę? Bo inaczej z piwa nici :-(

Adam, jak coś to mam miejscówę u siebie, tyle, że wracamy na wieczorną kąpiel młodej :) więc na godz. 20 / 21 muszę być domu.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, zrób Dzień Dziecka Judytce :) i odpuść jej jedną kąpiel :) W razie co jakby u Bartka było za ciasno to mam też jedno wolne miejsce (obok fotelika z dzieckiem :D )


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłam chwilkę więc chetnie wpisuje sie na listę ;-)

Michał podsyłal link więc potwierdzam obecnosć. Niestety z braku czasu moja obecnośc na forum jest minimalna więc sprawy organizacyjne będe z nim załatwiała.

Mam nadzieje że doprowadze moje akwarium do stanu użyteczności na tyle żeby Wam pokazac świeże zdjęcia :-)

Będę tez jechała autem wiec jak cos to mam miejsce.

Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie do domu załamka w zbiorniku zielono.Ciekawe czy czeka mnie restart:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie do domu załamka w zbiorniku zielono.Ciekawe czy czeka mnie restart:(

Że niby glonowisko? I dlatego ma być restart?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejmy nadzieję w najgorszym przypadku.Dzis dalem dawkę chemikleanu bo jeszcze na piachu są jakieś pozostałości po cyjano no i jutro jade po wodę do Adama.Podmianka i miejmy nadzieje będzie lepiej. Na razie powyrywalem trochę tego zielonego zielska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii też takie coś miałem i przeszło samoistnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwko już kupiłem bedzie Perła chmielowa i export oraz Żubr. Robię kaszaneczkę wg przepisu mamuski mam nadzieje że Wam zasmakuje.DZiałeczka juz obkoszona i przygotowana na impreze widzimy sie w sobotę o 14.Pozdawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.