Skocz do zawartości
marking

Konkurs wewnątrzforumowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko bedzie zweryfikować czy ktoś zagłosował na swoje...a przynajmniej będzie to uciążliwe


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych względów nie bedzie wszystkich zdjec juz do głosowania. Po trzy głosy na głowę brzmi rozsądnie ;)

Ale rozumiem że przy głosowaniu juz się pokażą ? A To głosowanie niech szanowne jury przemyśli bo będzie bardziej miarodajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem wiaderko soli :thumbup:


szkło: 120*60*60, sump: 90*30*30, 2*120 W LED+2x54w t5, cyrkulacja: 2 x jebao rw15 + obieg jebao 3500, odpieniek: White Skim 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości... dlaczego fotki zamieszczane do konkursu są coraz to mniejsze?? Na samym początku są oki a pod koniec to już prawie miniaturki,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem na maila juz. ale nie ma mojego zdjecia a bylo fajne :)

Mojego też nie ma:)


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My spokojnie poczekamy. Nic nie dotarło chociaż bardziej by mnie ucieszyło jak zdjęcia dzieciaka by wskoczyły bo siedział bez opamiętania i pstrykał a później wybierał. Ze względu że na jednym nicku siedzimy w tróję ja, żona i syn, to w odpowiedzi napisałem że nie chodzi o sól czy nagrody ale o radochę dla dzieciaka że jego zdjęcia są w konkursie :) cały dzień robił zdjęcia a później mordował mnie ze te lepsze. Wysłałem bo by mnie chyba zamordował. Wszystkim kolegom życzę takiej pasji u dzieciaków jaką ma mój Bartosz. :) i uparty do tego jak tata :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po ile tych glosow mozna oddac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

i ja mam 2 pytania co do konkursu

pytanie 1.

Faktycznie w regulaminie pisze że można oddać tylko 1 głos , okazuje się że gdy podglądam kto na jakie zdjęcie głosował wychodzi jedna osoba głosująca w przynajmniej wszystkich do tej pory oddanych głosach na zdjęcia, teraz mam dylemat czy po prostu coś się zepsuło i zostanie to naprawione czy faktycznie można oddawać więcej głosów?

pytanie 2.

Czemu nie mogę zagłosować wychodzi błąd


. a7f3bc6eb415c27ad9e2273b9a6081abu678a604.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mielismy to opisać. W związku z tym ze było duzo sugesti zeby jednak mozna było oddać wiecej niz jeden głos wprowadziliśmy mozliwosc oddawania dowolna ilośc głosów na zdjęcia ktore sie Wam podobają. Tzn na jedno zdjecie jeden głos ale mozna głosować na wiecej niz jedno zdjecie. Niestety nie wiem dlaczego nie możesz beowolf głosować. Korzystamy z mechanizmu forum i nie bardzo mamy na to wpływ. Moze wyloguj sie, zaloguj i spróbuj ponownie. Moze juz oddałeś głos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź zaraz sprawdzę możliwe że to u mnie błąd jest


. a7f3bc6eb415c27ad9e2273b9a6081abu678a604.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mielismy to opisać. W związku z tym ze było duzo sugesti zeby jednak mozna było oddać wiecej niz jeden głos wprowadziliśmy mozliwosc oddawania dowolna ilośc głosów na zdjęcia ktore sie Wam podobają. Tzn na jedno zdjecie jeden głos ale mozna głosować na wiecej niz jedno zdjecie. Niestety nie wiem dlaczego nie możesz beowolf głosować. Korzystamy z mechanizmu forum i nie bardzo mamy na to wpływ. Moze wyloguj sie, zaloguj i spróbuj ponownie. Moze juz oddałeś głos?

Tzn można oddać nawet 40 głosów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@octavian Mozna. Tylko po co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witamy serdecznie.

W związku z prośbami forumowiczów umożliwiliśmy głosowanie na więcej niż jedno zdjęcie.

Niestety forumowa platforma pozwala nam na dodanie 20 możliwych odpowiedzi do jednego pytania.

Chcąc zmieścić jak najwięcej zdjęć stworzyliśmy 2 pytania - po każdym 20 opcji odpowiedzi do wyboru.

Aby głosowanie było ważne należy zagłosować na m.in 2 zdjęcia - z numerami od 1-20 oraz z drugiego pytania ("Ciąg dalszy") - od 21-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już w tym temacie leci 5 postów na minutę, to i ja napiszę - zagłosowałem na dwa zdjęcia bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzeniu pewni i brakuje ale "jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził " ;) wybraliśmy te , ktore wybraliśmy ... Igor prawdopodobnie zagłosowałeś na jedno z pierwszej dwudziestki i drugie z drugiej. Niestety mechanizm ankiety ma taką wadę. Zeby mozna było oddać ważny głos nalezy zagłosować na minimum jedno zdjecie (mozna wiecej) z pierwszej dwudziestki i minimum drugie (mozna wiecej) z drugiej dwudziestki. Mam nadzieje ze bedzie to jasne ;) w tym samym głosowaniu

Edytowane przez sewer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i bardzo ładnie:)

Po prostu tak działa forum więc odpowiadamy na minimum jedno z jednej 20-stki zdjęć i minimum jedno z drugiej 20-stki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałem szczęście, bo akurat takie sobie wytypowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzeniu W sumie nikt nic nie mówił o ciszy przedwyborczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zagłosowałem.

No i dziś pierwsza podmiana na nowej soli af to znaczy pół nowej pól starej. Taka mieszanka:)

Zobaczymy jak moje korale zareagują. Póki co wszystko otwarte i ładnie polipuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martin oczywiscie ;)

Zachęcam goraco do udziału w konkursie. Nie ma w nim przegranych. Każdy forumowicz, który prześle zdjecie (związane z akwarystyką morską i o "jakies estetyce"- nie np. zdjęcia makro piasku z cyjano, które Jury moze odrzucić ) dostanie nagrodę w postaci wiaderka 5kg soli ReefSalt. Nagrody są fajne więc warto się pobawić. Magazyny Aquaforest są pełne na tą okoliczność ;)

wychodzi na to że są przegrani,z 300tu fotek wybraliście 40 do konkursu,i wygląda na to że każdy kto nie ma odpowiedniego sprzętu do focenia ,tylko zwykła cyfrówka albo telefon ,nie ma co startować (dyskryminacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomer jak w cytacie każdy ( kto sie zakwalifikuje) dostanie wiaderko soli. Natomiast nie każdy bedzie zwycięzcą. Musieliśmy dokonać takiej selekcji gdyż z ponad 400 zdjec nie dałoby sie konfortowo głosować. Tak jak było wczeniej napisane wszystkie fotki są na naszym FB i wszyscy , którzy tam sa dostaną nagrodę. W historii tego forum nikt takich (i w takiej ilości) nagród nie zafundował. Myślę ze nie ma co narzekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.