Skocz do zawartości
marking

Konkurs wewnątrzforumowy?

Rekomendowane odpowiedzi

I moje też się pojawiły :thumbup:


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to ktoś na forum się chwalił tym żółtym scopasem. Ja też czekam na swoją sól bo przez moją nieuwagę skamieniało mi 15 kilo soli AF. A że już zrobila się niebieskawa to trafi do rodziców do posypywania chodników.

Wysłane z mojego GT-I9505


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie brakuje jednego zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Oczywiście od razu zrobiłem próbę rozpuszczalności,żadnych paprochów jak w mojej co mnie trochę wkurzało, będę na niej prowadził nowy zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tą szybką zmianą soli na nową też trzeba uważać i zrobić to stopniowo mieszając starą z nową,bo może system dostać za dużego kopa (jak zmieniamy na bogatszą) potem plagi mogą wyjść...Wiem że wiele osób tylko po to wstawia zdjecia na konkurs ja bym zmieniał ostrożnie no i później po zmianie już jechać na soli na którą zmieniiliśmy a nie znowu zmieniać na starą.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam w innym przypadku nie kombinował bym ze zdjęciami bo i tak bym nie użył soli...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnego e-maila. :ouch:

Wysłałem drugi adres

e-maila dostałem 9 dni temu a soli nie :baby: .

Mam nadzieję że się pomylicie. :thumbup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bau każdy dostanie sól kto sie zakwalifikował do konkursu (którego zdjęcia zostały umieszczone na forum). Sól miała byc rozsyłana po zakończeniu konkursu ale jest duzo osób "niecierpliwych" wiec zaczęliśmy wysyłkę wczesniej. Reasumując nie denerwujcie sie każdy dostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zakwalifikowałem skoro nie widzę moich fotek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@octavian jesli nie ma Twoich zdjec napisz prosze na konkurs@aquaforest.pl . Niezależnie od tego jest sporo zdjec wiec mogą one byc wrzucane z opóźnieniem. Dzisiaj ostatni dzien zgłaszania zdjec... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego że dziś ostatni dzień to się zaczynam martwić... Na ten adres juz pisałem ale zero odpowiedzi... No cóż pożyjemy, zobaczymy, może się gdzieś znajdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podostawali po dwa wiadra soli to brakło dla nas :wallbash: :crybaby:


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podostawali po dwa wiadra soli to brakło dla nas :wallbash::crybaby:

Ojjjj tego to nie przewidziałem :( Ale jak im brakło 5 kg to z chęcią przyjmę 22 kg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy... ;)

Mamy ponad sto ton (100000kg) soli na magazynie aquaforest więc nie ma się co martwić że zabraknie ;) Kto się zakwalifikował do udziału w konkursie dostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem, troche to trwało, ale już jest;-)


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy, zdjęć jest strasznie dużo. Trudno wybrać najładniejsze. Może by każdy użytkownik mógł oddać 3 głosy a nie jeden?

Popieram "ręcami i nogami" :) Fotek jest ponad 300, będzie około 100 głosów czyli średnio co trzecia fotka będzie mieć jeden głos... Bardziej miarodajnie będzie gdyby można było oddać po trzy głosy i oczywiście zakaz głosowania na swoje fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych względów nie bedzie wszystkich zdjec juz do głosowania. Po trzy głosy na głowę brzmi rozsądnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem na maila juz. ale nie ma mojego zdjecia a bylo fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega octavian słusznie prawi, dać mu... VSV ale bez SV ;)

Popieram możliwość oddania trzech głosów. Również podoba mi się pomysł, żeby nie można było głosować na swoje fotki.


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.