Skocz do zawartości
SkoczekPL

Jest nas 11 tyś :)

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha :)

W kwietniu przekroczyliśmy 10K a dziś aktywowałem konto kolegi valdi_74 i jest to klubowicz z numerkiem 11 000 :)

Valdi witamy na forum i...... rośnijmy dalej w siłę :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się cieszyć że ciągle przybywa pasjonatów :)

Wysłane z mojego LG G2 przy użyciu Tapatalka


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super , kto by pomyślał te 11 lat temu ,że będzie nas 11 tys. :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie kasa to i nas będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, im bogatszy kraj i ludziom lepiej się powodzi, tym więcej akwarystów może pozwolić sobie na takie hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest wiele kont z których nie logowano się już parę ładnych lat :( To jest przykre czyli konta założone z potrzeby chwili i potem cisza :(


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukałam ludzi z mojego miasta i niestety większość ludzi od dawna była nieaktywna:(


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj szukam kogoś z mojego miasta i cisza.

Jest kilka osób które miały nawet tanki w galerii ale są nieaktywne od długiego czasu.


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo świadczy to o dobrym prowadzeniu forum :-)


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:clap: :clap: :clap:

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 11 tyś z czego pewnie 80 % raz się zalogowało lub było "na chwilkę" a z tego pewno ze 150 osób w ogóle się udziela..co?

Jak tak czytam i przeglądam forum widzę że bardzo ograniczona liczba nicków się udziela.......Pewnym jest, że zalogowało się 11 tyś osób ale jest na duuużo mniej niestety


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając nie które posty przypomina mi się kawał, nie napisze go w wersji oryginalnej..... Ale było to mniej więcej tak:

Idzie sknera przez miasto i nagle znalazł pieniądze, liczy liczy liczy i nagle głośno mówi: K....... brakuje ;)

A co do userów,, nie znam forum gdzie jest 100 czy nawet 60% "logowalności" w stosunku do ilości kont. Takie życie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fajno byłoby prowadzić statystyki jakieś. Na razie jest tylko ilość postów i .... i to chyba wszystko. Chyba tylko po nich można wnioskować ilu jest ludzi naprawdę.

Mnie też się przypomina baaardziej optymistyczny kawał na Twój Rafał pesymistyczny:

"idzie pijany Sasza przez Plac Czerwony w jednym bucie. Spotyka go milicjant i się pyta - "co Sasza, zgubiliście?" a on odpowiada - "nie, znalazłem" hahahaha

Pozdro


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam statystki :) Cyferki to to moje hobby :) poczekajcie na podsumowanie roku ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest forum. A w większości na forum ludzie przychodzą tylko po to aby uzyskać jedną lub kilka odpowiedzi na pytanie po czym odchodzą w niepamięć.

Gdy zachodzi potrzeba to się rejestruje pyta a potem już koniec ;)


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość zadaje pytania w stylu "co robić" zamiast poszukać. Jestem na forum już kilka lat i wolę czytać i podziwiać piękne akwaria, zabieram głos tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia. Ale cieszy że jest tak duże zainteresowanie akwarystyką morską, nawet jeśli ktoś zadał tylko jedno pytanie i dostał na nie parę odpowiedzi. Swoją drogą 11tyś to ładna, okrągła sumka, gratulacje :thumbup:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajno, że są prowadzone statystyki.....chętnie na nie zerknę. A można wiedzieć coj est "liczone"?


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na innych forach, ale tutaj jest grono ludzi którzy zaczynali na grupie dyskusyjnej i do dziś są i to równie cieszy jak te 11 tyś.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, im bogatszy kraj i ludziom lepiej się powodzi, tym więcej akwarystów może pozwolić sobie na takie hobby.

Nie prawda http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350 społeczeństwo zasiedziało się w domu i tu szukają atrakcji rezygnując z innych droższych przyjemności a akwarystyka morska wcale nie musi być droga patrząc po ilości zalewającego nas sprzętu chińskiego.Coraz więcej akwarystów jest bo jest to coraz bardziej popularne tak jak np squash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Rafał jak ten licznik działa ale teraz jest napisane:

:Mamy 10 999 zarejestrowanych użytkowników

Najnowszy z nich to valdi_74

i komu tu wierzyć?? ;):D

Choć jak widać szklany sufit jest na forum nie do przebicia :)

Najwięcej użytkowników on-line 448 było dnia 31 gru 2011

Edytowane przez rekin (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekin

"Prawda czasu i prawda ekranu" ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.